Nieuw
Eekschillerslaan 33781 DH VoorthuizenDe Maat
€ 480.000 k.k.
- 104 m²wonen
- 130 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+energielabel
Omschrijving
INSTAPKLAAR WONEN IN GELIEFDE WIJK DE MAAT
Soms klopt het gewoon: de sfeer is goed, de afwerking netjes en de ligging ideaal. De woning aan de Eekschillerslaan 3 in Voorthuizen is daar een perfect voorbeeld van.
Deze plek is recent gemoderniseerd en daarbij keurig afgewerkt, een moderne keuken, een frisse badkamer en biedt dankzij de uitbouw op de begane grond extra leefruimte. Daarbij zorgen de 13 zonnepanelen en de hybride-warmtepomp voor duurzaamheid.
De ligging is prettig: De Maat is een rustige, groene woonwijk met veel gezinnen. Speelgelegenheden, scholen en dagelijkse voorzieningen zijn goed bereikbaar.
Ook het gezellige centrum van Voorthuizen ligt op korte afstand, met winkels, supermarkten, horeca en andere voorzieningen. Daarnaast woon je hier gunstig ten opzichte van uitvalswegen richting Barneveld, A30 en A1.
INDELING
Begane grond
De straat richting de woning is groen en verzorgd, met parkeergelegenheid in de directe omgeving. Binnen kom je in de ruime hal met toegang tot het toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping.
De uitgebouwde woonkamer voelt ruim en open aan. Aan de achterzijde ligt het zitgedeelte, met voldoende plek voor een grote hoekbank en een aparte eethoek. Via de deur aan de achterzijde loop je zo de tuin in.
Aan de voorzijde bevindt zich de moderne keuken, uitgevoerd in een donkere kleurstelling met een mooi werkblad en sfeervolle wandtegels. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, oven (beide uit 2019), vaatwasser, koelkast/vriezer (2026) en een spoelbak voorzien van een Quooker (2026).
De begane grond is voorzien vloerverwarming met uitzondering van het toilet.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en goed bruikbaar als slaap-, werk- of kinderkamer. Aan de achterzijde liggen twee vergelijkbare kamers naast elkaar, beide ruim dankzij het dakkapel. Aan de voorzijde bevindt zich de derde slaapkamer, voorzien van vaste kastruimte.
De badkamer heeft een frisse en moderne uitstraling met groene wanden, een wastafelmeubel met brede wastafel, een grote ronde spiegel, toilet, handdoekradiator en douche. Door het raam is er natuurlijke ventilatie en daglicht aanwezig. Ook de badkamer is voorzien van vloerverwarming.
Tweede verdieping
Dankzij de kunststof dakkapel is ook deze verdieping goed bruikbaar. De vierde slaapkamer is ruim en licht, met ramen aan beide zijden en voldoende plek voor een tweepersoonsbed, bureau of kast. Op de overloop is ruimte voor de wasmachineopstelling. Daarnaast is er bergruimte achter de knieschotten en in de vaste kasten.
BUITENRUIMTE
De tuin is netjes aangelegd en voelt direct verzorgd aan. Door de ligging op het westen is dit vooral in de middag en avond een fijne plek om buiten te zitten. Er is ruimte voor een eettafel, een loungehoek en groenvoorzieningen.
De combinatie van de donkere schuttingen, hagen, plantenbakken en pergola geeft de buitenruimte een gezellige uitstraling. Achterin staat de berging met overkapping, bereikbaar via de achterom. Een praktische plek voor fietsen en tuingereedschap.
BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte 104 m²
- Perceeloppervlakte 130 m²
- Energielabel A+
- 13 zonnepanelen en hybride warmtepomp
- Uitgebouwde woonkamer
- Zeer nette afwerking door de gehele woning
- Vier slaapkamers
- Twee dakkapellen
- Moderne keuken met diverse vernieuwde inbouwapparatuur
- Nette badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel
- Achtertuin gelegen op het westen
- Verzorgde tuin met berging en overkapping
- Vraagprijs
- € 480.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.615
- Bouwjaar
- 1988
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 104 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 130 m²
- Inhoud
- 359 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- Nefit Proline (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VOORTHUIZEN D 3197
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 130 m²
- Achtertuin
- 48 m² (9,60 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Populariteit
642x
Bekeken
14x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

De Maat
Voorthuizen- Inwoners
- 1.395
- Gezin met kinderen
- 45%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.396
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.