Verkocht onder voorbehoud
Augustinushof 54354 AX VrouwenpolderVerspreide huizen Vrouwenpolder
€ 725.000 k.k.
- 210 m²wonen
- 538 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Aan de Augustinushof, in het rustige en geliefde Vrouwenpolder, staat deze vrijstaande woning uit 2005 met een eigentijdse uitstraling, royale tuin op het westen en een compleet ingericht gastenverblijf in de achtertuin. Een ideaal huis voor wie ruimte, comfort en veelzijdigheid zoekt, op een steenworp afstand van het strand en de duinen.
Ruimtelijk wonen
De woning straalt aan de buitenzijde al klasse uit: een statige gevel met hoge ramen, een oprit met parkeerruimte en een inpandige garage. Binnen ervaar je direct de ruimte dankzij de lichte hal met vide en de royale woonkamer. Grote raampartijen zorgen hier voor veel lichtinval en een prettige verbinding met buiten. De woonkamer loopt door naar de eetkamer, die via schuifdeuren direct toegang geeft tot het terras en de tuin.
De moderne keuken ligt centraal in het huis en vormt een echte leefruimte, met voldoende werkruimte en een praktische bijkeuken ernaast. Op de begane grond vind je daarnaast nog een kantoorruimte, ideaal voor thuiswerken.
Verdieping met slaapkamers en bergruimte
Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers en een comfortabele badkamer. De master bedroom beschikt over veel ruimte en bergruimte onder de schuine kap. Op de tweede verdieping is een praktische vliering met extra bergruimte.
Tuin op het westen
Achter de woning ligt een zonnige tuin, perfect op het westen georiënteerd. Hier geniet je de hele middag en avond van de zon, of je nu op het terras wilt ontspannen of in het groen wilt tuinieren. De tuin is via een achterom bereikbaar en biedt veel privacy.
Compleet gastenverblijf
Een van de grootste pluspunten van deze woning is het vrijstaande gastenverblijf in de tuin. Deze ruimte is volledig ingericht met een woonkamer, keuken, badkamer en twee slaapkamers. Perfect voor logees, een mantelzorgwoning, een kantoor. Dankzij de aparte ingang en de moderne afwerking voelt dit echt als een zelfstandige woonruimte.
Duurzaam en comfortabel
De woning is voorzien van zonnepanelen en is goed onderhouden. Samen met het bouwjaar (2005) betekent dit dat je hier instapklaar en energiezuinig woont.
In het kort:
- Energielabel A
- Vrijstaande woning met garage en oprit
- Bouwjaar 2005, goed onderhouden
- Tuin op het westen met achterom
- Compleet gastenverblijf in de tuin
- 17 zonnepanelen aanwezig
- Rustige ligging in Vrouwenpolder, op korte afstand van strand, natuur en voorzieningen
Mis deze buitengewone kans niet en neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging! U kunt hiervoor contact opnemen via telefoonnummer 0118 689000 of stuur een email naar
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Standaard wordt er een bankgarantie c.q. waarborgsom van 10% van de koopprijs in de koopovereenkomst opgenomen. Deze zal door koper moeten worden gesteld c.q. gestort bij de notaris.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 725.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.452
- Bouwjaar
- 2005
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 210 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Perceel
- 538 m²
- Inhoud
- 878 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Excellent (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VEERE L 933
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 538 m²
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
8.271x
Bekeken
71x
Bewaard
7-10-2025
Op Funda
Buurt

Verspreide huizen Vrouwenpolder
Vrouwenpolder- Inwoners
- 270
- Gezin met kinderen
- 41%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.