Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 23 juli 2025
- Verkoopdatum
- 11 augustus 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Gemoderniseerd en goed onderhouden 3-kamerappartement op een heel gunstige locatie in Vught! Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en voorzien van onder andere 2 slaapkamers, een woonkamer met speelse erker, een keurige keuken met inbouwapparatuur, een wasruimte, een separaat toilet en een badkamer. Een eigen berging is gelegen op de begane grond.
Prima ligging in een rustige omgeving, op loopafstand van het NS-station en het centrum van Vught met een breed assortiment aan winkels, horecavoorzieningen met terrassen en ontmoetingscentrum 'DePetrus'. Ook recreatieplas 'De IJzeren Man', de Vughtse Heide en het Bourgondische centrum van 's-Hertogenbosch (onder andere bereikbaar via het Bossche Broek) zijn op korte afstand gesitueerd.
Het appartement heeft geen 'eigen' parkeerplaats op het binnenterrein, maar in de directe omgeving, aan de zijde van de spoorlijn, ligt een parkeerterrein (gratis parkeren) met verlichting. Op korte termijn zal een noodspoor in gebruik worden genomen dat enkele meters verder van het appartement is gelegen dan het huidige spoor. Na realisatie van de ombouw zal het spoor in een tunnelbak zijn gelegen en de spoorwegovergang bij de Helvoirtseweg zijn verwijderd.
De vloer van het appartement is nagenoeg geheel afgewerkt met een keurige laminaat en de houten kozijnen/ramen zijn voorzien van dubbele beglazing.
Indeling:
Begane grond: via de buitenruimte is de hoofdentree met automatische deur bereikbaar waarachter de hal met brievenbussen, de trapopgang en de lift zijn gelegen.
Een doorgang in het complex geeft middels een afsluitbare poort toegang tot het (gratis) parkeerterrein en achter een deur bevinden zich de bergingen. De afsluitbare eigen berging is voorzien van verlichting.
Eerste verdieping: een korte galerij geeft toegang tot de voordeur met daarachter een hal met meterkast voorzien van moderne groepen en glasvezel, een garderoberuimte, de woonkamer met een open verbinding naar de keuken, de 2 slaapkamers, de cv-kast met cv-combiketel, de inpandige berging met onder meer de unit van de mechanische ventilatie en aansluiting van de wasmachine, de badkamer en het toilet.
De gezellige woonkamer is door de vierkante vorm praktisch in te delen en is vergroot met een prachtige erker, waardoor veel licht binnenkomt.
De half open keuken is voorzien van fleurig tegelwerk en een moderne inrichting bestaande uit een meubel in hoekopstelling met volop bergruimte, een spoelbak en voorzien van inbouwapparatuur zoals een kookplaat, afzuigkap, combi-oven/magnetron en een koelkast. Een raam draagt bij aan voldoende lichtinval en in de plint is een elektrische verwarming ingebouwd.
De badkamer en toiletruimte zijn beide netjes betegeld. De badkamer is uitgevoerd met een lage douchebak met spatwanden, een keurig badkamermeubel met wasbak en spiegel en een opbergmeubeltje. De toiletruimte is uitgevoerd met een wandcloset en fonteintje.
De beide ruime slaapkamers bevinden zich aan de galerij zijde van het complex.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 325.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.276
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 167,90 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1990
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 76 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 233 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VUGHT L 2799
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 167,90 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.726x
Bekeken
20x
Bewaard
23-7-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




