Dennenlaan 125263 GZ VughtVillapark
€ 4.750.000 k.k.
- 505 m²wonen
- 3.252 m²perceel
- 5slaapkamers
BlikvangerZeldzaam exclusief landhuis op absolute toplocatie en dubbel perceel
Omschrijving
Een waar eldorado. Zeldzaam exclusief landhuis (bijna 600 m² bvo), gesitueerd op een dubbel perceel van maar liefst 3.243 m² eigen grond (inclusief bouwkavel ca. 800 m²) en omgeven door een overvloed aan groen.
Gesitueerd aan één van de beste lanen van Vught, met ongekend veel privacy, rust en ruimte op korte afstand van het bruisende stadshart van Den Bosch. Het begrip 'onthaasten' krijgt een geheel nieuwe dimensie in deze romantische leefomgeving. Zeker voor diegene die zich na een drukke dag wil onttrekken aan de hectiek van de stad en het zakenleven, is dit een uitermate aantrekkelijke propositie. Een dergelijk object komt niet vaak op de markt. En over topobjecten als deze moet je eigenlijk niet lezen of praten, die moet je erváren.
Middels deze presentatie geven wij mede uit privacy-overwegingen slechts een korte, globale impressie, maar serieuze gegadigden adviseren wij een afspraak voor een geheel vrijblijvende bezichtiging te arrangeren. Wij beloven: u zult uw ogen uitkijken.
** En heeft u de Christie's lifestyle video al bekeken...? **
HIGHLIGHTS
• Vloeroppervlak totaal ca. 593 m² bvo inclusief dubbele inpandige garage
• Dubbel perceel eigen grond van in totaal 3.243 m² (inclusief extra bouwkavel ca. 800 m²), splitsing en bouw tweede woning in principe mogelijk*
• Woonkamer, werkkamer/bibliotheek, eetkamer, woonkeuken met kookeiland, bijkeuken, wijnkelder
• Grote, aangebouwde orangerie ca. 117 m² met familyroom, bar en speelkamer
• Vijf slaapkamers inclusief master bedroom met dressing, vijf badkamers
• Geheel voorzien van vloerverwarming
• Dubbele inpandige garage ca. 39 m²
• Zwembad, jacuzzi, buitendouche, jeu de boules baan, veranda, hockeyveldje
TUIN
Een eldorado, volgens Van Dale 'een paradijs, heerlijke plaats, naar het Eldorado, een mythisch land waar geld en edelstenen langs de weg zouden liggen'. Hoewel het laatste voor dit object wellicht wat overdreven is, wordt bij een wandeling door de tuin zondermeer een paradijselijke ervaring geboden.
Niet alleen met een zwembad, jacuzzi en buitendouche, maar zelfs een heuse jeu de boules baan, een hockeyveldje en ook een groot terras en veranda, waar al menige barbecue tot in de late uurtjes is gehouden.
Bovendien zorgen de grote, volwassen bomen en rijke beplanting niet alleen overdag, maar zéker ook 's avonds - mede door de uitgekiende tuinverlichting - voor een welhaast feeërieke sfeer en waarborgen uw privacy. Een prachtig contrast, het spel met licht en donker, open en toch intiem. Van morgen tot avond, het gehele jaar door, bijna altijd laat de tuin je genieten van het buitenleven. Zo worden de goede dingen des levens niet alleen binnen, maar ook zeker buiten ervaren.
DISCLAIMER
Alle informatie waaronder doch niet uitsluitend maatvoering heeft nadrukkelijk een indicatief karakter; er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Verrekening wegens over- of ondermaat is uitgesloten. Het schriftelijkheidsvereiste wordt van toepassing verklaard. Aanbieding vrijblijvend, oplevering in overleg. * Ingeval van voorgenomen splitsing van het perceel, is koper zelf verantwoordelijk hiervoor op voorhand externe deskundigen zoals een architect in te schakelen en nader onderzoek bij de gemeente te doen naar de bouwmogelijkheden en het vigerende bestemmingsplan.
ENTHOUSIAST GEWORDEN?
Maak dan snel een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. U bent van harte welkom.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 4.750.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.406
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1992
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 505 m²
- Overige inpandige ruimte
- 88 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Perceel
- 3.252 m²
- Inhoud
- 2.166 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 11 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 5 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, 3 inloopdouches, ligbad, 5 toiletten, 3 wastafelmeubels, 4 wastafels, en 2 douches
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, mechanische ventilatie, en zwembad
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Kadastrale gegevens
- VUGHT E 3950
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 2.208 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VUGHT E 3526
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 120 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VUGHT E 3178
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 129 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VUGHT E 1733
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 795 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
14.531x
Bekeken
135x
Bewaard
17-9-2025
Op Funda
Buurt

Villapark
Vught- Inwoners
- 710
- Gezin met kinderen
- 45%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




