Nieuw
Wolfskamerweg 945262 ES VughtMolenstraat en omgeving
€ 739.500 k.k.
- 155 m²wonen
- 248 m²perceel
- 5slaapkamers
- A++energielabel
BlikvangerDuurzame (A++) & instapklare ruime (155m2) 2-kapper met 5 slaapkamers
Omschrijving
Op een aantrekkelijke locatie in Vught ligt deze verrassend ruime en goed onderhouden gezinswoning met een lichte woonkamer, moderne keuken met kookeiland, vijf slaapkamers en een fijne achtertuin met zeer ruime overkapping. De woning beschikt daarnaast over een inpandig bereikbare garage en een praktische bijkeuken, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak in het dagelijks leven.
Dankzij de royale leefruimtes, de prettige lichtinval en de verzorgde afwerking is dit een ideale woning voor gezinnen die op zoek zijn naar een instapklaar thuis op een centrale locatie in Vught.
Locatie
De woning is gelegen aan de Wolfskamerweg op een centrale locatie in Vught met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkelcentrum Moleneindplein, diverse scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand van de woning. Ook natuurgebieden zoals de Vughtse Heide en recreatiegebied de IJzeren Man zijn eenvoudig bereikbaar.
Daarnaast ligt de woning gunstig ten opzichte van de uitvalswegen. De A2 richting Eindhoven en Utrecht en de N65 richting Tilburg en ’s-Hertogenbosch zijn snel bereikbaar, wat zorgt voor een uitstekende verbinding met de regio. Een fijne locatie voor wie comfortabel wil wonen met voorzieningen, natuur en bereikbaarheid dichtbij.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de hal met meterkast, toiletruimte en toegang tot de woonkamer. De trapopgang naar de eerste verdieping is een open trap in de woonkamer. De woonkamer is ruim opgezet en geniet van veel natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde. Er is voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek. Waarbij de zithoek uitkijkt aan de voorzijde en de eethoek een fijne ruime opzet aan de achterzijde van de woning heeft. Je bent hier in direct contact met de woonkeuken en de achtertuin via dubbele tuindeuren.
Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, uitgevoerd in een moderne opstelling met diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en bergruimte. Direct aansluitend ligt de praktische bijkeuken met kastenwand. Vanuit hier is zowel de garage als de achtertuin (enkele deur) bereikbaar. De aangebouwde garage is inpandig bereikbaar en ideaal voor het stallen van fietsen, opslag of hobbyruimte. De ruimte is keurig afgewerkt.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie goed bemeten slaapkamers en een verzorgde badkamer. De slaapkamers zijn praktisch in te delen en geschikt als slaap-, werk- of hobbykamer. De badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, een ruim ligbad en een wastafelmeubel. Het toilet is separaat van de badkamer en gelegen aan de overloop.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevinden zich nog twee extra slaapkamers, waardoor de woning in totaal over maar liefst vijf slaapkamers beschikt. Daarnaast is er praktische bergvliering aanwezig evenals de opstelling voor de wasapparatuur en hybride warmtepomp installatie..
Tuin
De zonnige achtertuin is verzorgd aangelegd en biedt een fijne plek om buiten te ontspannen. Dankzij de gunstige indeling is er ruimte voor meerdere zitplekken. Direct aan de woning bevindt zich een zeer ruime overkapping waardoor je al vroeg in het voorjaar en tot laat in het seizoen heerlijk buiten kunt zitten. De woning heeft een ruime voortuin en een eigen oprit direct voor de garage.
Bijzonderheden:
- Duurzame woning (A++) met goede isolatie en voorzien van hybride warmtepomp installatie;
- 12 zonnepanelen aanwezig;
- Airconditioning aanwezig;
- Ruime gezinswoning op centrale locatie in Vught nabij het Moleneindplein;
- Begane grond is ruim van opzet en heeft een lichte woonkamer met grote raampartijen;
- Moderne open keuken met kookeiland en inbouwapparatuur;
- Praktische bijkeuken en inpandig bereikbare garage;
- Maar liefst vijf slaapkamers;
- Achtertuin met overkapping
- Oplevering in overleg
Een fijne en complete gezinswoning op een aantrekkelijke locatie in Vught, met volop ruimte en comfort voor het hele gezin. Neem contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf het wooncomfort van Wolfskamerweg 94.
Deze informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er wordt echter geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheid, onjuistheid of de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 739.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.771
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1974
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 155 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 32 m²
- Perceel
- 248 m²
- Inhoud
- 590 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A++
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- VUGHT D 2415
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 248 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 79 m² (8,50 meter diep en 9,28 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
1.379x
Bekeken
50x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Molenstraat en omgeving
Vught- Inwoners
- 2.925
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.451
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.