Nieuw
De Mommers 315581 AK WaalreWaalre
€ 543.000 k.k.
- 132 m²wonen
- 146 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Nu te koop: De Mommers 31 te Waalre
In het midden van Waalre-Dorp ligt deze fors uitgebouwde, goed onderhouden woning in een lommerrijke straat! De woning beschikt verder over maar liefst 4 slaapkamers, een tuin op het zuidwesten en een vrijstaande, stenen berging. Alle denkbare voorzieningen liggen op loopafstand.
Indeling
Via de voortuin met looppad is de overdekte entree bereikbaar.
De uitnodigende hal is voorzien van een tegelvloer. Vanuit de hal zijn de meterkast, het gastentoilet en de woonkamer bereikbaar.
De woonkamer beschikt over een houten, planken vloer, wanden voorzien van en fraaie lambrisering, een bijzondere plafondafwerking en een nis met zitbank ter hoogte van de eethoek. Aan de voorzijde is er zicht op de voortuin en aan de achterzijde is er zicht op de royale achtertuin.
Vanuit de woonkamer zijn de open trap naar de verdiepingen en de open keuken bereikbaar.
De keuken beschikt over een wand-opgestelde keukeninrichting met voldoende boven- en onderkasten, laden en de nodige inbouwapparatuur, waaronder een Quooker . Het royale werkblad (Italiaans keramiek: Marazzi ceramic, biedt plaats aan o.a. een koffiemachine. Veder bestaat de keuken uit een groot kookeiland met een eetbar-gedeelte en diverse laden. Vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar via een deur of een royale schuifpui.
Zowel de keuken als het grote terras beschikken over een Italiaanse tegelvloer (Marcia Propia Exclusivee Stone Silver 60x120 cm).
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers, een moderne badkamer en de trapopgang naar de 2e verdieping.
De slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloeren (houtlook), stucwerk wanden en dito plafonds.
De slaapkamers beschikken tevens over rolluiken.
Tweede verdieping
Overloop met toegang tot de CV- en was/droog-ruimte en een vierde, grote slaapkamer met een royaal dakkapel. Deze slaapkamer beschikt over een airco (2024), shutters en op maat gemaakte laden en kasten.
Tuin
De compacte voortuin beschik over een aantal vaste planten en struiken.
De ruime op het zuidwesten gerichte achtertuin beschikt over een groot terras, een gazon en biedt toegang tot de berging en de achterom.
De tuin is verder geheel omheind en voorzien van borders met vaste planten en struiken
Bijzonderheden
Locatie.
Deze woning bevindt zich nabij de bosrijke omgeving in het hart van Waalre-dorp, een zeer gewilde locatie dankzij de nabijheid van voorzieningen en de groene leefomgeving. De dorpskern van Waalre, op loopafstand, biedt uitgebreide voorzieningen bij Winkelcentrum De Bus voor de dagelijkse behoeften, zoals een supermarkt, bakker, drogisterij etc. Voor gezinnen met kinderen zijn er diverse basisscholen en kinderopvangmogelijkheden, zoals Kind-centrum De Wilderen en opvang Betsie Boe, op fiets- en loopafstand. Daarnaast zijn er voldoende sportfaciliteiten in de buurt. De woning is strategisch gelegen ten opzichte van grote bedrijven zoals ASML, High Tech Campus en Maxima Medisch Centrum, die binnen 5 à 10 minuten te bereiken zijn. Daarnaast is het nationale wegennet uitstekend bereikbaar; binnen 5 minuten bent u op de A2 of A67. Ook Brainport hoofdstad Eindhoven met alle voorzieningen en het vliegveld liggen op korte afstand.
Bijzonderheden.
Bouwjaar 1974, Perceel 146m2. Woonoppervlak 132m2
Kunststof kozijnen met HR++-beglazing
Op de uitbouw liggen 6 zonnepanelen (2023).
De slaapkamers op de 1e verdieping en de woonkamer (voorzijde) beschikken over rolluiken.
Een echt comfortabel en goed onderhouden familiehuis!
Kortom: Een buitenkans voor mensen die op zoek zijn naar rust en ruimte, maak een afspraak!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 543.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.114
- Bouwjaar
- 1974
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 132 m²
- Externe bergruimte
- 12 m²
- Perceel
- 146 m²
- Inhoud
- 437 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- WAALRE A 3644
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 146 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 65 m² (12,00 meter diep en 5,40 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Waalre
Waalre- Inwoners
- 6.780
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.590
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.