Verkocht onder voorbehoud
Westeinde 85141 AC WaalwijkBesoyen
€ 359.000 k.k.
- 88 m²wonen
- 112 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Geheel gerenoveerde twee onder één kapwoning met drie slaapkamers, een fraai aangelegde tuin op het zuiden en een royale en moderne badkamer en keuken.
De perfecte start
De perfecte start. Je wenst jezelf natuurlijk niets minder dan dat, als het gaat om je nieuwe huis. Je wilt op een relaxte plek wonen in het huis waar je alles hebt. Je zoekt een eenvoudige verhuizing en direct het gevoel dat je thuis bent. Westeinde 8 in Waalwijk staat nu te koop. Laat dat nu net de woning zijn waar je het allemaal vindt, met onder andere:
• Een eenvoudige verhuizing en de sfeer waarin je je direct op je plek voelt
• De rust en vrijheid om ongestoord je gang te gaan
• Een lekkere plek in de zon
• Dichtbij alles dat Waalwijk fijn maakt
Snel thuis
Je zoekt natuurlijk niet zomaar een huis, maar vooral een echt thuis. Tijdens je bezichtiging (en misschien al wel bij het kijken naar de foto’s) zie je dat je hier met je neus in de boter valt. Je hoeft niets te doen om te kunnen verhuizen. Zeker op de begane grond is alles om door een ringetje te halen. De afwerking en het onderhoud zijn meer dan prima in orde. De huidige eigenaars wonen er ook pas twee jaar en hebben zo’n beetje alles opnieuw gedaan, inclusief de keuken en de badkamer. Misschien wil je even schilderen om alles helemaal nieuw te laten ruiken. Gekker hoeft niet.
Ga tijdens je bezichtiging eens aan de eettafel zitten. Neem een moment om de sfeer in je op te nemen en goed om je heen te kijken. Dan zie je de gezellige woonkamer en ook de authentieke huizen aan de overkant van de straat. Op dat moment voel je je vast al helemaal op je plek.
Kansen
Je nieuwe thuis staat beschreven als een twee-onder-een-kapwoning met twee slaapkamers. In werkelijkheid is de zolderverdieping natuurlijk de plek waar je met speels gemak de grootste slaapkamer van het huis maakt. De grote dakkapel geeft je alle ruimte. Je kunt er zelfs twee complete werkplekken inrichten als je wilt. Niets is zo lekker als het hebben van kansen en hier heb je dus de kans om nog meer uit het huis te halen.
De juiste plek
Westeinde is een mooie straat in Besoyen. Lekker rustig, lekker relaxed en toch overal dichtbij. Met de fiets sta je binnen vijf minuten in het centrum van Waalwijk. Je hebt er een supermarkt in de buurt, een basisschool, het ziekenhuis...eigenlijk alles wat je nodig hebt. En heb je een keer geen zin om te koken? Drie keer struikelen en je staat op de stoep bij de bekendste hamburgerverkopers ter wereld.
In je eigen tuin heb je een flinke overkapping om in te chillen, uit het zicht van alles en iedereen. En wil je lekker genieten van de ondergaande zon? Dan is er het dakterras. Van alle gemakken voorzien dus, precies zoals je dat wilt op de plek die je je thuis noemt.
Het relaxte leven
Alles voor het relaxte leven. Voor de start die je jezelf gunt. Westeinde 8 in Waalwijk staat te koop met een vraagprijs van 359000 euro. Voor direct het gevoel van thuis. Voor niets meteen hoeven doen en wel kansen hebben voor de toekomst. Ga vooral eens kijken. Neem dat moment aan de eettafel en je ziet vanzelf hoe jij hier zou wonen. Dan wil je vast al helemaal niet meer weg. Veel plezier!
Algemeen:
• De woning is de laatste jaren geheel gerenoveerd en verduurzaamd;
• Omdat de zolder net geen 2 meter hoog is mag deze niet als woonoppervlakte meegeteld worden, maar het is wel
een volwaardige kamer van 16m²;
• Elektra en riolering zijn beide vernieuwd;
• Ruime en moderne badkamer met een ligbad , inloopdouche en het tweede toilet 2025;
• De zolder met vaste trap is voorzien van een kunststof dakkapel en airco en kan als derde slaapkamer dienen;
• In totaal zijn er vier airco's geplaatst door de gehele woning;
• De fraaie achtertuin met overkapping is gelegen op het zonnige zuiden.
• De moderne keuken met veel kastruimte is in 2025 vernieuwd;
• De vloer in de woonkamer is geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming;
Wil je deze fraaie woning bezichtigen neem contact op met ons kantoor in Waalwijk.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 359.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.080
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1948
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Perceel
- 112 m²
- Inhoud
- 365 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit proline hrc 24 cw4 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WAALWIJK D 1510
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 112 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 25 m² (10,59 meter diep en 2,32 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.406x
Bekeken
60x
Bewaard
11-7-2026
Op Funda
Buurt

Besoyen
Waalwijk- Inwoners
- 4.015
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.013
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




