Nieuw
Elstar 316708 LZ WageningenBoomgaarden
€ 800.000 k.k.
- 149 m²wonen
- 405 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Elstar 31, 6708 LZ Wageningen;
In de kleinschalige villawijk "Park Haagsteeg" gelegen LUXE GESCHAKELD HELFT VAN EEN DUBBEL WOONHUIS met een slaapkamer op de begane grond. De woning met drie slaapkamers op de eerste verdieping heeft met name een zeer royale leefoppervlakte op de begane grond. Naast een royale living, moderne keuken en praktische bijkeuken is op de begane grond een slaapkamer aanwezig met aansluitend een kleedkamer.
De woning is geïnspireerd op het werk van de Amerikaanse architect Frank Lloyd Wright en heeft een karakteristieke vormgeving ondermeer door de mooie overstekken en de verspringende gevels. De uitstraling is hierdoor rustiek en elegant. De begane grond van de woning beschikt over een heerlijke ruime leefruimte!
Villawijk “park Haagsteeg” is een groene en rustige woonomgeving met overwegend vergelijkbare woonhuizen die allen ruim van opzet zijn en gesitueerd op royale kavels.
Bouwjaar 2005, perceeloppervlakte 405 m², woonoppervlakte circa 149 m² en bouwkundige inhoud circa 531 m³.
Indeling
Begane grond: entree met een mooie lichte hal, meterkast en toiletruimte met fonteintje. De royale living heeft dubbele openslaande tuindeuren naar de achtertuin en het terras. De open keuken is voorzien van een moderne luxe keukenopstelling in U-vorm met een apparatenkastenwand. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, te weten; een combioven, vaatwasser, koel-vriescombinatie, 5-pits gaskookplaat, warmhoudlade en een RVS afzuigschouw. Aansluitend toegang tot de bijkeuken met een opstelplaats voor de C.V.-ketel en aansluitingen voor de wasapparatuur. De bijkeuken geeft toegang tot de voormalige garage welke thans is opgesplitst in een kleed-/slaapkamer met openslaande deuren naar de oprit.
Verdieping: overloop, ouderslaapkamer met vaste kasten, tweede slaapkamer aan de achterzijde van de woning met inbouwkasten, de derde slaapkamer is gesitueerd aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een kastenwand met een uitsparing voor een bureau. De ruime badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche, vaste wastafel met meubel en tweede toilet.
Tuin: aan de voorzijde is op de oprit ruimte om te parkeren op eigen terrein. De achtertuin is voorzien van een groot terras achter de woning, een groot gazon en mooi aangelegde borders en beplanting.
Bijzonderheden:
- Zeer royale leefruimte op de begane grond;
- Slaapkamer op de begane grond;
- Mogelijkheid voor een tweede badkamer op de begane grond;
- Drie ruime slaapkamers op de verdieping;
- Parkeren op eigen terrein voor 2 auto's;
- Oplaadpunt elektrische auto;
- Luxe en moderne keuken en badkamer;
- De begane grond is voorzien van een maple houtenvloer;
- Airco aanwezig op de begane grond en eerste verdieping;
- De woning beschikt over veel bergruimte en twee vlieringen;
- Een verzorgd aangelegde tuin een groot gazon, zonneterras en mooie beplanting;
- De woning is voorzien van een inbraakalarm en camerabeveiliging;
- Gelegen in de kleinschalige villawijk "Park Haagsteeg" voorzien van waterpartijen, diverse mooie karakteristieke woonhuizen en op korte afstand is gelegen van het stadscentrum.
KOPERONDERZOEKSPLICHT
* Barten Tiemessen NVM Makelaars B.V. heeft de opdracht tot verkoop van het onderhavige object. Hoewel gestreefd is naar een zo nauwkeurig mogelijke inventarisatie van de beschikbare gegevens, moet er van uitgegaan worden dat het bovenstaande slechts indicatief is. De gegevens (bedragen, jaartallen, omschrijvingen etc) zijn soms verkregen door mondelinge informatie, soms zijn ze vanuit het geheugen opgediept. De koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem van belang zijn en kan zich nimmer beroepen op onbekendheid met feiten die hij zelf had kunnen waarnemen of die kenbaar waren uit de openbare registers. Desgewenst kan koper zich laten begeleiden door een adviseur of een bouwkundige bij de aankoop.
DISCLAIMER:
* Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 800.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.369
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 149 m²
- Perceel
- 405 m²
- Inhoud
- 531 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en mechanische ventilatie
- Cv-ketel
- 2005
Kadastrale gegevens
- WAGENINGEN B 10596
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 405 m²
- Achtertuin
- 140 m² (10,00 meter diep en 14,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Boomgaarden
Wageningen- Inwoners
- 915
- Gezin met kinderen
- 22%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.