Verkocht onder voorbehoud
Vinkelaan 12245 AH WassenaarBuitengebied Raaphorst
€ 599.000 k.k.
- 86 m²wonen
- 204 m²perceel
- 3slaapkamers
- Eenergielabel
Omschrijving
Karaktervolle, in 2022 gerenoveerde jaren '20 hoekwoning met authentieke details, zonnige tuin en carport, gelegen tegenover landgoed De Horsten aan de Vinkelaan.
Aan de rustige en groene Vinkelaan, direct tegenover het koninklijk domein De Horsten, ligt deze in 2022 gerenoveerde en bijzonder sfeervolle hoekwoning. Een woning met karakter, authentieke details en een speelse, doordachte indeling, waarbij tijdens de renovatie optimaal gebruik is gemaakt van de beschikbare ruimte. De woning beschikt onder meer over een luxe keuken, een royale woonkamer, een werkkamer op de begane grond en een fraai aangelegde tuin met carport, gelegen op een perceel van 204 m².
De ligging is bijzonder prettig: in een rustige woonomgeving, nabij het dorpscentrum van Wassenaar en station Voorschoten. Strand, winkels, scholen en sportvoorzieningen bevinden zich op korte fietsafstand. Het dorpscentrum is eenvoudig per fiets bereikbaar via de fietstunnel onder de A44.
Indeling:
Begane grond
Via de zijtuin bereik je de entree van de woning. In de hal bevinden zich de garderobe, de moderne meterkast en sfeervolle dubbele deuren naar de woonkamer. Aan de voorzijde van de woning ligt de royale woonkamer, waar direct de prettige lichtinval, de hoge plafonds en de fraaie houten visgraatvloer met vloerverwarming opvallen. De open haard en de raampartijen met zicht op de voortuin geven deze ruimte extra sfeer en karakter.
Tussen de woonkamer en de keuken bevindt zich het eetgedeelte, met volop ruimte voor een grote eettafel en een servieskast. De moderne keuken is compleet uitgevoerd en beschikt over veel werk- en bergruimte, een inductiekookplaat, vaatwasser, oven, magnetron, Amerikaanse koelkast en een zeer ruime trapkast/kelder. Vanuit de keuken is tevens de toiletruimte bereikbaar.
Aansluitend aan de keuken bevinden zich de opstelling voor wasmachine en droger en de aangebouwde werkkamer, die tevens beschikt over een eigen achterom.
Eerste verdieping
Op de overloop springt direct de fraaie houten vloer in het oog. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime hoofdslaapkamer, voorzien van inbouwkasten en een dakkapel. De tweede slaapkamer beschikt eveneens over een dakkapel. De royale, uitgebouwde badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een dubbele wastafel met meubel, toilet, plavuizenvloer met vloerverwarming en een ruime inloopdouche met regendouche.
Via de overloop is ook de vliering bereikbaar, waar veel opbrengruimte en de Vaillant cv-ketel aanwezig is.
Buitenruimte
De woning beschikt over een ruime voor- en zijtuin, gunstig gelegen op het zuidwesten. De tuin is fraai aangelegd en biedt dankzij de volwassen begroeiing veel privacy. Naast de voordeur bevindt zich een praktische berging en verderop op het perceel de nette carport van circa 12 m². Op het platte dak zijn vier zonnepanelen geplaatst.
Bijzonderheden:
- In 2022 gerenoveerde hoekwoning met speelse en praktische indeling
- Gelegen tegenover het koninklijk domein De Horsten
- Royale woonkamer met open haard
- Houten visgraatvloer met vloerverwarming op de begane grond
- Moderne, complete keuken en royale badkamer
- Werkkamer op de begane grond met eigen achterom
- Fraai aangelegde voor- en zijtuin op het zuidwesten
- Carport en praktische berging aanwezig
- Kozijnen voorzien van HR++ beglazing
- Zonnepanelen aanwezig op het platte dak
- Perceeloppervlakte 204 m²
- Energielabel E
- Ouderdomsclausule en asbestclausule van toepassing op de NVM-koopovereenkomst
Deze informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onvolledigheden, onjuistheden of de gevolgen daarvan. Alle vermelde maten en oppervlakten zijn indicatief. De NVM-voorwaarden zijn van toepassing.
Ben je enthousiast geworden en wil je de sfeer, ruimte en afwerking zelf ervaren?
Wij laten deze bijzondere hoekwoning aan de Vinkelaan in Wassenaar graag zien tijdens een bezichtiging!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 599.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.965
- Bouwjaar
- 1929
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 86 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 204 m²
- Inhoud
- 367 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WASSENAAR C 1321
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 204 m²
- Zijtuin
- 108 m² (15,22 meter diep en 7,10 meter breed)
Populariteit
6.911x
Bekeken
198x
Bewaard
21-3-2026
Op Funda
Buurt

Buitengebied Raaphorst
Wassenaar- Inwoners
- 420
- Gezin met kinderen
- 19%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.