Verkocht
Van Egmondlaan 592291 RS WateringenVliettuinen
€ 780.000 k.k.
- 123 m²wonen
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 7 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 3 november 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op een van de mooiste en meest gewilde locaties van Wateringen, aan de Van Egmondlaan 59, ligt dit unieke 4-kamer penthouse waar luxe en comfort samenkomen. Het royale penthouse is stijlvol afgewerkt, instapklaar, biedt een prachtig weids uitzicht en heeft een schitterend zonnig dakterras.
Het appartement bevindt zich op de 4e verdieping en beschikt over een eigen carport en een berging op de begane grond.
De ligging is ideaal: op loopafstand van het gezellige centrum van Wateringen. Alle voorzieningen zoals winkels, sportvoorzieningen en uitvalswegen zijn dichtbij gelegen.
Het bouwjaar van het appartementencomplex is 1989.
Via de afgesloten entree bereik je de hal van het appartementencomplex met videofooninstallatie, bellen- en brievenbussentableau, trapopgang en lift. Op de begane grond heb je een eigen berging met elektra. Parkeren doe je op je eigen plek in de overdekte carport op het achtergelegen terrein.
Indeling woning
Het penthouse betreed je via de overdekte galerij, het voorportaal met meterkast en de hal met garderobe. Middels openslaande deuren heb je toegang tot de royale en bijzonder lichte woonkamer van ca. 54 m² (inclusief keuken). De grote ramen zorgen hier voor een heerlijk licht en ruimtelijk gevoel. De luxe visgraat pvc-vloer maakt het geheel compleet. Aansluitend vind je de eetkamer. Vanuit hier bereik je de moderne, greeploze keuken, hoogwaardig afgewerkt met diverse inbouwapparatuur zoals een koel-vriescombinatie, inductiekookplaat, oven met stoomfunctie, vaatwasmachine en Quooker. Een absolute droomplek voor kookliefhebbers, met uitzicht op het fantastische dakterras.
Het dakterras van maar liefst ca. 46 m² is gelegen op het zuiden en is zonder twijfel één van de absolute hoogtepunten van dit penthouse: een waar buitenparadijs waar je in alle rust en privacy van de zon geniet, met de ruimte die je normaal alleen in een royale tuin vindt.
Vanuit de hal zijn het toilet, drie volwaardige slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De master bedroom van ca. 21 m² voelt extra ruim aan en beschikt over een praktische, diepe inbouwkast. De tweede slaapkamer van ca. 8,5 m² is perfect als werk- of logeerkamer en de derde van ca. 7 m² kan gebruikt worden als hobbykamer of extra slaapkamer. Ruime, luxe badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator. Alles is met zorg en oog voor detail afgewerkt, waardoor je de woning direct kunt betrekken.
Er is een inpandige bergruimte met wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie unit en opstelplaats van de cv-combiketel.
Het hele appartement is voorzien van dubbel glas.
Er is actieve VvE met een maandelijkse bijdrage van € 244,-–.
Grijp deze unieke kans om te wonen op een plek waar alles samenkomt. Wij laten je dit prachtige penthouse aan de Van Egmondlaan 59 in Wateringen graag van dichtbij zien tijdens een bezichtiging!
Oplevering kan spoedig.
In de koopovereenkomst zal standaard een ouderdomsclausule worden opgenomen, omdat deze woning ouder dan 20 jaar is. En omdat de woning voor 1990 is gebouwd, wordt er eveneens standaard een asbestclausule opgenomen. Tevens is voor deze woning de niet-zelfbewoningsclausule van toepassing.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 780.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.341
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 244,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Penthouse (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 123 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 46 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Inhoud
- 337 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 5 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, rolluiken, en schuifpui
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WATERINGEN A 5781
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- WATERINGEN A 5781
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Carport
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 244,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.386x
Bekeken
31x
Bewaard
7-10-2025
Op Funda
Buurt

Vliettuinen
Wateringen- Inwoners
- 3.495
- Gezin met kinderen
- 44%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.785
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




