Turkeijeweg 194508 NW WaterlandkerkjeWaterlandkerkje
€ 249.950 k.k.
- 76 m²wonen
- 817 m²perceel
- 3slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Zorg dat je Ready bent voor een unieke plek in Waterlandkerkje. Het grote perceel (817 m²) en het verre uitzicht over de Zeeuwse polder zijn hier echt goud waard. Het is zeker de moeite om te zien wat je hier van deze fijne woning kunt maken. Het is al zo ingericht dat het ideaal is om gelijkvloers in te leven, maar de verdieping is ook eenvoudig aan de leefruimte toe te voegen.
Een erg fijne toevoeging is dat je hier de mogelijkheid hebt om de woning te gebruiken als tweede woning dankzij zijn ligging in het buitengebied. Recreatief gebruik is daarbij dus ook toegestaan.
Met IJzendijke en Oostburg op circa 5km afstand heb je verschillende restaurants en supermarkten op fietsafstand van je woning. Het volledige strand van Breskens tot Cadzand is op maximaal 20 minuten rijden, afhankelijk van het paviljoen of het strand dat je kiest en met circa 20 strandpaviljoens is de keuze reuze! Met zijn centrale ligging zijn ook de steden als Terneuzen, Brugge, Antwerpen en Gent goed aan te rijden. In Waterlandkerkje zelf kan je heerlijk op restaurant bij de ‘Bistro In Den Koning’.
Indeling
Bij aankomst heb je alvast de mogelijkheid om de auto op de oprit van het perceel te parkeren. De woning wordt aan de zijkant betreden. Hier betreden we de inkomhal met toegang tot de eerste twee slaapkamers en rechtdoor de woonkamer. De beide slaapkamers zijn beiden groot genoeg voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. Wanneer we rechtdoor de woonkamer binnen stappen, dan zie je gelijk een mooie ruimte met plaats voor een eettafel en een gezellige zithoek. Hier is tevens een kast voorzien met toegang tot de verdieping middels een losse trap. Plaats hier zeker een vaste trap om de verdieping goed te kunnen gebruiken. Aansluitend is de keuken te vinden. Deze is ook ruim van opzet en biedt genoeg plaats voor een tweede eettafel. Vervolgens wordt middels een halletje het toilet en de douche betreden. Tenslotte treffen we nog een laatste ruimte aan die gebruikt kan worden als derde slaapkamer, hobbykamer of kantoor.
Eerste verdieping
De verdieping wordt in de oppervlaktes gezien als “overig inpandige ruimte”. Dit is 17 m² die eenvoudig aan de woonoppervlakte toe te voegen is door een vaste trap te plaatsen. Nu wordt de verdieping middels een losse trap bereikt en gebruikt als berging. Hier zijn nog eens twee slaapkamers te realiseren en door uit te bouwen kan het alleen maar meer worden.
Tuin
Het ruime perceel van 817 m² biedt genoeg buitenruimte. De tuin is op het Noorden georiënteerd, echter heeft het zoveel ruimte dat je altijd wel ergens een plekje met zon én schaduw hebt. Achter de woning is een schuur van circa 21 m² voorzien, ideaal voor alle tuinmaterialen. Verderop in de tuin staat nog een prachtige en ruime kas van circa 25 m² voor je moestuin en in de tuin zelf zijn diverse fruitbomen te vinden. Aan de achterzijde van het perceel zit je uitermate privé en kan je genieten van het prachtige uitzicht.
Bijzonderheden
- Fantastische locatie met polderzicht.
- Naast permanente bewoning is het gebruik als tweede woning en recreatief gebruik ook toegestaan.
- Aangesloten op het gasnet en riolering.
- Ruim perceel van 817 m².
- Gelijkvloers wonen.
- Houten kozijnen met enkel en dubbel glas.
- Huurboiler.
- VR CV-ketel uit ca. 2010.
- Ruime schuur en kas.
- Ook heb je aan deze plek en woning een prima locatie om bijvoorbeeld een kapsalon aan huis te beginnen.
Heb jij altijd gedroomd van een leuke woning met tal van mogelijkheden en polderzicht? Neem dan snel contact op voor een bezichtiging om de mogelijkheden te bekijken!
Via de rode knop ‘breng een bod uit’ op de website van Ready Vastgoed komt u terecht in ons eerlijk bieden platform. Hier kunt u eerst alle aanvullende documentatie inzien en heeft u interesse, dan kunt u ook hier eenvoudig en op een eerlijke manier een bod uitbrengen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 249.950 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.289
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 76 m²
- Overige inpandige ruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Perceel
- 817 m²
- Inhoud
- 314 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een zolder
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel en gasboiler (huur)
- Cv-ketel
- Gas gestookt uit 2010, eigendom
Kadastrale gegevens
- OOSTBURG N 1601
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 817 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 645 m² (43,00 meter diep en 15,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
6.451x
Bekeken
99x
Bewaard
21-9-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





