Nieuw
Graafschap Hornelaan 946004 HS WeertBiest
€ 315.000 k.k.
- 143 m²wonen
- 5slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerRuim wonen met 5 slaapkamers, 16 zonnepanelen en dakterras in Weert!
Omschrijving
Ruimte, licht en buitenleven komen hier mooi samen. Dit riante appartement is verdeeld over drie niveaus en biedt verrassend veel woonruimte, met maar liefst vijf slaapkamers, twee badkamers én een royaal dakterras. Daarmee is het een appartement dat net even meer te bieden heeft dan je op het eerste gezicht verwacht. Ideaal voor wie graag ruim woont, thuis werkt, logés ontvangt of gewoon graag wat extra kamers achter de hand heeft.
Ook praktisch zit het goed. Je hebt een eigen entree op de begane grond, een aparte fietsenberging aan de achterzijde van het complex en 16 zonnepanelen. Buiten geniet je van een balkon aan de voorzijde en een groot dakterras aan de achterzijde, waar je volop ruimte hebt voor een loungeset, eettafel of plantenbakken. De ligging is prettig en praktisch, met voorzieningen, winkels, scholen en uitvalswegen in de buurt. Zo woon je ruim, centraal en met veel mogelijkheden.
Begane grond
Via de eigen entree kom je binnen op de begane grond. Hier bevindt zich ook de meterkast. Vanuit de entree leidt de trap naar het appartement op de eerste verdieping.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping kom je uit in de hal. Deze vormt het centrale punt van het appartement en biedt toegang tot de woonkamer, keuken, twee slaapkamers, de badkamer en de toiletruimte. Ook is er een praktische muurkast aanwezig, fijn voor bijvoorbeeld jassen, voorraad of schoonmaakspullen. De gehele eerste verdieping is afgewerkt met een vinylvloer. De toiletruimte is geheel betegeld en voorzien van een wandcloset.
Aan de voorzijde ligt de woonkamer (ca. 22,5 m²). Door de grote raampartij valt er veel daglicht naar binnen en ontstaat een fijne leefruimte met zicht naar buiten. Vanuit de woonkamer is het balkon (ca. 2,0 m²) bereikbaar. Een fijne plek voor een kop koffie in de buitenlucht of om even de deur open te zetten op een mooie dag. Door de jaren heen is in de woonkamer een tussenwand gerealiseerd, zodat je een extra kamer hebt. Wil je toch liever weer een grotere (doorzon)woonkamer? Dan kun je overwegen om deze tussenwand weer weg te halen, waarna de woonkamer ook weer van directe toegang tot het dakterras geniet.
De gesloten keuken (ca. 8,3 m²) ligt aan de achterzijde van het appartement. De keuken is ingericht met een koelkast, vaatwasser, afzuigkap, gasfornuis en magnetron. Vanuit de keuken stap je direct het riante dakterras op.
De slaapkamer aan de voorzijde is goed te gebruiken als hoofdslaapkamer, werkkamer of logeerkamer. Aan de achterzijde ligt een tweede slaapkamer, met een rustige ligging richting het dakterras. Vanuit de woonkamer bereik je de derde slaapkamer. Deze kamer is ruim opgezet en beschikt over een schuifpui naar het dakterras.
Slaapkamer 1 (ca. 11,7 m²);
Slaapkamer 2 (ca. 10,2 m²);
Slaapkamer 3 (ca. 13,4 m²).
De badkamer (ca. 3,0 m²) is geheel betegeld en voorzien van een ligbad met douchecombinatie en een wastafel met wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier kom je op de overloop (ca. 12,7 m²), die toegang biedt tot twee slaapkamers en de tweede badkamer. Op deze verdieping vind je daarnaast een muurkast met de cv-ketel, een bergkast en bergruimte onder het dakbeschot. Daardoor is er veel opbergruimte.
Beide slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer en beschikken over een dakraam. Ook hier is bergruimte onder het dakbeschot aanwezig.
Slaapkamer 4 (ca. 12,5 m²);
Slaapkamer 5 (ca. 12,0 m²).
De tweede badkamer (ca. 4,3 m²) is voorzien van een duoblok, een wastafel en de witgoedaansluitingen.
Buitenruimte
Een van de sterke punten van dit appartement is zonder twijfel het royale dakterras. Met een oppervlakte van ca. 34,1 m² is hier echt ruimte om buiten te leven. Denk aan een grote eettafel, loungeset, barbecue of meerdere plantenbakken. Hier bevindt zich tevens een overkapping (ca. 27,1 m²), waardoor je ook beschut buiten kunt zitten. Er is daarnaast een handige trap gerealiseerd, die naar de achterkant van het gebouw leidt waardoor je makkelijk(er) kunt verhuizen.
Berging
Aan de achterzijde van het complex ligt de fietsenberging. Deze is bereikbaar via het pad achter het gebouw en is handig voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen of spullen die je niet dagelijks in huis nodig hebt.
Bijzonderheden
- Riant appartement met maar liefst vijf slaapkamers en twee badkamers;
- Eigen entree op de begane grond, met daarnaast een handige fietsenberging aan de achterzijde van het complex;
- Zeer royaal dakterras, aangevuld met een overkapping en een balkon aan de voorzijde;
- Voorzien van 16 zonnepanelen en veel praktische bergruimte, onder andere onder het dakbeschot;
- Vraagprijs
- € 315.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.203
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 100,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Maisonnette (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1957
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 143 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 63 m²
- Inhoud
- 485 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, 2 wastafels, wastafelmeubel, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WEERT S 5728
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 100,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Biest
Weert- Inwoners
- 2.285
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.510
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.