Hoogpoort 786001 GB WeertWeert-Centrum
€ 239.000 k.k.
- 62 m²wonen
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
Omschrijving
- Uiterst centraal gelegen appartement in het welbekende appartementencomplex 'Parkflat'.
- Het appartement is gelegen op de 3e etage, beschikt over één slaapkamer en een balkon met uitzicht over de 'Kasteelsingel' en 'Jan van der Croonstraat'.
- Geheel voorzien van isolerende beglazing en is uitermate geschikt om geheel naar eigen wens, smaak en eisen des tijds te moderniseren.
- Gelegen op een uiterst centrale toplocatie, op loopafstand van het recent vernieuwde stadspark met 'Kasteel Nijenborgh', het 'Verliefdenlaantje' en het Weerter stadscentrum met een scala aan winkel- en horecavoorzieningen.
- Het NS-Intercitystation en tal van zorg-, sport- en recreatievoorzieningen zijn binnen enkele minuten bereikbaar.
- Vanaf het NS-Intercitystation van Weert is het bruisende centrum van Eindhoven (Brainport) binnen 16 minuten bereikbaar en zijn er tevens snelle verbindingen naar o.a. Roermond en Maastricht.
- Vanuit de woning is er ook een uitstekende verbinding naar de autosnelweg A2 Maastricht - Eindhoven en diverse belangrijke uitvalswegen richting Helmond (N266) en Venlo (N275) waardoor o.a. High Tech Campus en ASML binnen 35 minuten bereikbaar zijn.
Indeling:
Centrale entree:
Middels de overdekte centrale entree met elektrisch bedienbare schuifdeuren is de centrale ontvangsthal toegankelijk. Hier bevinden zich tevens het bellentableau in de brievenbussen.
Centrale ontvangsthal:
Vanuit de centrale ontvangsthal zijn de trap- en liftopgang naar de diverse etages toegankelijk. Tevens is er toegang tot de bij de appartementen behorende beringen en een gezamenlijke fietsenberging.
3e Etage:
Entree appartement:
De entree van het appartement bevindt zich dichtbij de lift. Hier bevindt zicht tevens de meterkast.
Ontvangsthal appartement:
Ruime ontvangsthal met garderobe en video-intercom. Vanuit de hal zijn de woonkamer en berging/wasruimte toegankelijk, toegang tot berging/wasruimte is momenteel dichtgemaakt met een spiegel. De woonkamer is toegankelijk via een deur met glas. Het appartement is m.u.v. de badkamer afgewerkt met dezelfde vinyl vloer.
Woonkamer:
Ruime woonkamer met diverse indelingsmogelijkheden. Vanuit de woonkamer zijn de keuken, het balkon en de gang naar de badkamer en toiletruimte toegankelijk. De raampartij en deur met glas zorgen voor veel lichtinval, een prachtig uitzicht en een aangenaam contact met buiten.
Keuken:
De keuken beschikt over een complete tweedelige wandopstelling, bestaande uit diverse boven- en onderkasten, lades en een tweetal werkbladen met een 1,5 spoelbak en 4-pits inductiekookplaat. De keuken beschikt verder over een afzuigkap en een koelkast.
Slaapkamer:
De slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een (tweepersoons)bed en een kledingkast. De kamer beschikt over een te openen raampartij met HR++ beglazing.
Badkamer:
Geheel betegelde badkamer met een inloopdouche en een wastafel met een bijbehorend wastafelmeubel, bestaande uit bergkastjes, een spiegel, verlichting en elektra. De inloopdouche beschikt over een glazen wand en is voorzien van een thermostaatkraan en een glijstang met handdouche. Vanuit de badkamer is er toegang tot de berging/wasruimte.
Toiletruimte:
Deels betegelde toiletruimte met een staand closet en een fonteintje.
Berging/wasruimte:
Praktische berging/wasruimte met een vaste schuifkastenwand en aansluitingen voor het witgoed.
Balkon:
Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon. Het balkon biedt voldoende ruimte voor een kleine zitgelegenheid. Vanuit het balkon is er uitzicht over de 'Kasteelsingel' en 'Jan van der Croonstraat'.
Bergingen:
Op de begane grond bevindt zich een eigen berging en een gezamenlijke fietsenberging.
Ligging:
Gelegen op een uiterst centrale toplocatie, op loopafstand van het recent vernieuwde stadspark met 'Kasteel Nijenborgh', het 'Verliefdenlaantje' en het Weerter stadscentrum met een scala aan winkel- en horecavoorzieningen. Het NS-Intercitystation en tal van zorg-, sport- en recreatievoorzieningen zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Vanaf het NS-Intercitystation van Weert is het bruisende centrum van Eindhoven (Brainport) binnen 16 minuten bereikbaar en zijn er tevens snelle verbindingen naar o.a. Roermond en Maastricht. Vanuit de woning is er ook een uitstekende verbinding naar de autosnelweg A2 Maastricht - Eindhoven en diverse belangrijke uitvalswegen richting Helmond (N266) en Venlo (N275) waardoor o.a. High Tech Campus en ASML binnen 35 minuten bereikbaar zijn.
Eigen bijdrage VvE:
De maandelijkse VvE bijdrage bedraagt € 177,07. Deze bijdrage is exclusief het maandelijkse voorschot ter hoogte van € 150,-- voor gas en water. Elektra dient op eigen naam genomen te worden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 239.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.855
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 177,07 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1974
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 62 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 202 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Kadastrale gegevens
- WEERT O 2070
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 177,07 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.088x
Bekeken
13x
Bewaard
14-5-2026
Op Funda
Buurt

Weert-Centrum
Weert- Inwoners
- 2.815
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.952
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.