Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 29 mei 2025
- Verkoopdatum
- 16 juli 2025
- Looptijd
- 6 weken
Omschrijving
*** APPARTEMENT OP DE BEGANE GROND IN APPARTEMENTENCOMPLEX APPOLONIA ***
Ben jij op zoek naar een modern appartement in de binnenstad van Weert? Dan is dit jouw laatste kans!
Aan de monumentale Maasstraat in hartje Weert vindt momenteel een totale en unieke transformatie van kantoorpand naar wooncomplex plaats. Vier prachtige appartementen, verdeeld over drie verdiepingen zullen hier onderdak gaan bieden aan hun nieuwe bewoners. Dit is dé plek waar historie en hedendaags wonen samenkomen. Wees er snel bij want reeds 3 van de 4 appartementen zijn verkocht! Het transformatieproces is in volle gang en naar verwachting wordt het complex in kwartaal 4 opgeleverd. Je kerstboom opzetten in je nieuwe woonstek is dus mogelijk!
Moderne appartementen met karakter
Het bestaande gebouw, aan één van de oudste straten van het stadscentrum, wordt volledig onder handen genomen door Aannemersbedrijf Haex, een gerenommeerd aannemersbedrijf uit het Weerterland.
De appartementen worden aan de binnenzijde van het bestaande gebouw compleet nieuw opgetrokken en uitgerust met alle moderne gemakken, terwijl de unieke charme van het oorspronkelijke gebouw behouden blijft.
Comfortabel en centraal wonen Wonen in de binnenstad van Weert betekent dat alles wat je nodig hebt, op loopafstand is. Gezellige terrassen, winkels, en het NS-station liggen om de hoek. Tegelijkertijd geniet je in je appartement van rust en privacy dankzij de hoogwaardige isolatie en het gebruik van duurzame materialen.
Indeling en inrichting van het appartement op de begane grond (appartement 2):
Elk appartement heeft een eigen indeling en stijl, waardoor je echt een unieke woning tot je beschikking hebt.
Dit appartement is gelegen op de begane grond zodat trappen lopen niet nodig is. De indeling is geoptimaliseerd door de ontwerper zodat alle ruimte goed wordt benut. Via de entree aan de voor- of achterzijde betreed je de hal van de woning. Hierin zijn de meterkast en toiletruimte gelegen. De toiletruimte is uitgerust met een vrij hangend toilet en een fonteintje.
De woonkamer met open keuken is te samen circa 28 m² groot. Voor de keukenopstelling is een stelpost van maar liefst € 7.500,- opgenomen in de koopsom.
De ruime slaapkamer (ca. 15,4 m²) is aan de voorzijde gelegen.
Door een slimme indeling met glazen bouwstenen is er gezorgd voor veel lichtinval in de woonkamer en slaapkamer.
Je kunt heerlijk genieten van een kopje koffie of een wijntje op je eigen terras/patiotuin aan de achterzijde van het complex. Dit terras is via de centrale hal te bereiken.
De badkamer is zeer luxe ingericht met een heerlijk lichtbad, fraaie inloopdouche en een dubbele wastafel met meubel. De stelpost voor het sanitair bedraagt € 6.000,- incl. BTW. Je kunt in de sanitair showroom zelf aan de slag om je eigen stijl hierin uit te zoeken.
De inpandige berging van dit appartement is bereikbaar via een tussenportaal. Hier is de aansluiting voor de wasmachine aanwezig en staat de warm water boiler opgesteld.
Alle appartementen worden op hoog niveau afgewerkt met een badkamer, toiletruimte en keukeninrichting. De vloeren in de woonvertrekken worden voorzien van een planken PVC-vloer in houtmotief stroken.
Om een goede indruk te krijgen hoe het geheel er uit komt te zien heeft de opdrachtgever fraaie visuals laten maken ter ondersteuning. De visuals geven hierbij niet exact de juiste indeling weer. Uiteraard geef je zelf straks je eigen appartement de uitstraling die je zelf wenst.
Externe bergruimte
Ook aan extra bergruimte is gedacht. Het souterrain wordt zo optimaal mogelijk ingedeeld zodat ieder appartement een privé bergruimte krijgt van minimaal 5 m².
Parkeren - parkeervergunning voor 2 jaar kado!
De appartementen worden aan de achterzijde van het complex ontsloten, via de Walburgpassage.
Op het terrein worden drie privé parkeerplaatsen gerealiseerd voor de appartementen 1, 3 en 4. De bewoner(s) van appartement 2 krijgen van de ontwikkelaar voor een periode van 2 jaar één parkeervergunning voor bewoners van de binnenstad kado. Je hebt hierdoor de mogelijkheid om - om de hoek van het appartementencomplex - in de parkeergarage van de Walburgpassage je auto droog en beschermd te parkeren.
Vereniging van Eigenaren
Er wordt een Vereniging van Eigenaren opgericht voor het complex. Zodra dit mogelijk is zullen daarna de maandelijkse servicekosten bekend worden gemaakt.
Sanitair, tegelwerk en keukeninrichting
Omdat de opdrachtgever weet hoe belangrijk het is dat je zelf inbreng hebt in de afwerking van sanitair, tegelwerk en keukeninrichting is voor deze onderdelen en ruime stelpost opgenomen.
Je maakt dus - in samenspraak met de aannemer - zelf beslissingen over de inrichting van je eigen woning. Indien je een ruimer budget tot je beschikking hebt en kiest voor andere opties dan opgenomen in de stelposten is dit bespreekbaar met de onderaannemers.
Het meerdere aan kosten zal dan als zogenaamd "meerwerk" in rekening worden gebracht. Uiteraard gebeurt dit pas nadat je hierover een weloverwogen beslissing hebt genomen.
Aanvullende wensen
Ook eigen inbreng in afwijkende indeling en afwerking van het appartement is (deels) mogelijk. Wel moet vanzelfsprekend worden gekeken of je gewenste wijzigingen technisch ook kunnen worden doorgevoerd.
Technische Omschrijving
Er is een uitgebreide Technische Omschrijving aanwezig voor het complex. Wanneer je verdere interesse hebt in één van de woningen zal deze omschrijving worden verstrekt.
Interesse?!
Wil jij dit bijzondere appartement jouw nieuwe thuis noemen?
Neem dan snel contact met op met onze nieuwbouwspecialist Marja Daems voor meer informatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 329.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.222
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2025
- Specifiek
- Monumentaal pand
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 63 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 253 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Heteluchtverwarming
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- WEERT O 2205
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Tuin
- Patio/atrium
- Patio/atrium
- 7 m² (2,17 meter diep en 3,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.833x
Bekeken
6x
Bewaard
29-5-2025
Op Funda
Buurt

Weert-Centrum
Weert- Inwoners
- 2.815
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.753
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




