Gemoderniseerd 3-kamerappartement met balkon op het westen!
Omschrijving
Ruim, verzorgd en verrassend modern afgewerkt!
Dit ruime appartement van 85 m² is in 2021 vrijwel geheel verbouwd en beschikt over een royale woonkamer, twee ruime slaapkamers, een moderne badkamer en een fijn balkon op het westen.
Wanneer je binnenkomt, valt direct de verzorgde afwerking op. De wanden zijn gestuukt, er ligt een fraaie PVC-vloer in visgraatmotief en de verlaagde plafonddelen met inbouwspots geven de woonkamer een eigentijdse uitstraling. Ook de stijlvolle deur tussen de woonkamer en hal past helemaal in het plaatje.
Het appartement ligt op de eerste woonlaag van een goed onderhouden appartementencomplex (gebouw N). Het complex beschikt over een afgesloten entree met video-intercom, een lift en een verzorgd trappenhuis. De eigen berging bevindt zich op de begane grond. In de directe omgeving kun je bovendien gratis parkeren.
Oorspronkelijk beschikte het appartement over drie slaapkamers. Twee van deze slaapkamers zijn samengevoegd tot één royale hoofdslaapkamer. Wie behoefte heeft aan een extra slaap-, werk- of kinderkamer, kan de oorspronkelijke indeling relatief eenvoudig weer terugbrengen en zo opnieuw drie slaapkamers creëren.
Indeling:
Entree, hal met modern toilet en fontein (2021), meterkast en de toegang naar de woon-/eetkamer. De keuken bevindt zich aan de voorzijde en is voorzien van een oven, vaatwasser, koel-vriescombinatie, gaskookplaat en afzuigkap. Hier vind je tevens de aansluiting voor de wasmachine. De woonkamer is lekker licht door de schuifpui, welke toegang geeft tot het zonnige balkon (west). Via de tussenhal bereik je de twee slaapkamers, waarbij de masterbedroom aan de achterzijde is voorzien van een inbouwkast. Vanuit de hal is ook de moderne badkamer (2021) bereikbaar, deze is voorzien van een inloopdouche met zwarte glazen douchewand en wastafelmeubel met dubbele kraan.
Ligging
De ligging van dit appartement is gunstig; winkelcentrum Hogewey voor alle dagelijkse boodschappen is op loopafstand. Zin in iets meer reuring? In enkele minuten fiets je naar het historisch centrum van Weesp dat bekend staat om haar vele monumenten. Hier vind je diverse speciaalzaken zoals bakkers, een slager en een groentespecialist, leuke cadeauwinkeltjes en een goede ijssalon. Bovendien zijn er verschillende restaurants en cafés, sportverenigingen, een theater en er is zelfs een bierbrouwerij (gevestigd in de voormalige Laurentiuskerk).
Ook het station van Weesp is dichtbij met treinverbindingen naar onder andere Amsterdam en Schiphol. Zo sta je in 16 minuten op Amsterdam CS en in 23 minuten reis je naar Schiphol. Verder zijn de uitvalswegen (A1, A2, A9 en A10) snel en makkelijk te bereiken.
Kortom; Wil je wonen in een licht en goed onderhouden appartement met zonnig balkon waar je weinig aan hoeft te doen? Bel ons voor een afspraak en misschien ben jij de nieuwe bewoner van de Sinnigvelderstraat 395.
In het kort:
• Woonoppervlakte: 85 m²
• Twee royale slaapkamers, mogelijk drie
• Vrijwel geheel verbouwd in 2021, met uitzondering van de keuken
• Gestuukte wanden en verzorgde afwerking
• Balkon met schuifpui gelegen op het westen
• Verzorgd en afgesloten entree met video intercom
• Lift aanwezig
• Berging op de begane grond
• Actieve VVE
• Servicekosten: € 200,- per maand, exclusief voorschot blokverwarming € 120,-
• Op fietsafstand van het centrum en het station van Weesp
• Energielabel E
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Lichte woonkamer met balkon
Royale woonkamer met schuifpui naar zonnig balkon op het westen.
Ruim en modern afgewerkt
Appartement van 85 m², in 2021 grotendeels verbouwd met gestuukte wanden en PVC-visgraatvloer.
Gunstige ligging nabij centrum
Op loopafstand van winkelcentrum Hogewey en fietsafstand van historisch centrum en station Weesp.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Servicekosten
€ 200 per maand
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 362.500 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.265
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort appartement
Galerijflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1966
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
85 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
5 m²
Externe bergruimte
6 m²
Inhoud
272 m³
Indeling
Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Lift, natuurlijke ventilatie, schuifpui, en TV kabel