Kelvinstraat 616601 HH WijchenHofsedam
€ 1.225.000 k.k.
- 252 m²wonen
- 1.315 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Royaal wonen en werken op een toplocatie in Wijchen
Op een centrale locatie in Wijchen bevindt zich deze traditioneel gebouwde, luxe villa met vrijstaande garage/bedrijfsruimte, gelegen op een royaal perceel van maar liefst 1.315 m².
De bedrijfswoning is gebouwd in 2011, uitstekend onderhouden en uitgevoerd met een hoogwaardig voorzieningenniveau. Met een woonoppervlakte van 252 m², een inhoud van circa 936 m³ en een garage/bedrijfsruimte die nog uitgebreid gaat worden naar ±100 m², biedt dit object een unieke combinatie van comfortabel wonen en professioneel werken op één locatie.
Algemeen
Vloerverwarming op de volledige benedenverdieping en beide badkamers
Airco’s in keuken en in master bedroom
Inbraakalarmsysteem aanwezig
Semi-automatische sproei-installatie (centraal te bedienen vanuit de garage)
Indeling
Begane grond
Via de royale entree betreedt u de woning. De ruime hal biedt toegang tot de sfeervolle woonkamer, een prachtige open leefruimte met veel lichtinval dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren naar de tuin. De woonkamer is voorzien van een gezellige open haard en een houten vloer, wat zorgt voor een warme en luxe uitstraling. Er is volop ruimte voor zowel een royale zithoek als een grote eettafel.
De woonkeuken is compleet uitgerust met alle benodigde inbouwapparatuur en biedt veel werk- en bergruimte. Ook hier is ruimte voor een ruime eethoek, ideaal voor lange diners met familie of vrienden.
Vanuit de hal is tevens de praktische bijkeuken bereikbaar, voorzien van keukenblok met spoelbak en witgoedaansluitingen.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich vier goed bemeten slaapkamers. De royale master bedroom beschikt over een walk-in closet en een eigen, luxe badkamer met toilet, douche, ligbad en dubbele wastafel. De overige drie slaapkamers zijn eveneens ruim en licht. Daarnaast is er een tweede badkamer aanwezig met toilet, douche en wastafel.
Tuin
De fraai aangelegde tuin rondom de woning maakt het geheel compleet. Hier geniet u volop van rust, privacy en ruimte. De gezellige veranda biedt een heerlijke plek biedt om het hele jaar door buiten te zitten. Dankzij het royale perceel is er tevens voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.
Omgeving
De woning ligt op korte afstand van het gezellige centrum van Wijchen, met een breed winkelaanbod, diverse horecagelegenheden, bioscoop, zwembad en zorgvoorzieningen. Daarnaast beschikt Wijchen over een ruim aanbod aan scholen en (sport)verenigingen. Recreatieve voorzieningen zoals golfbaan BurgGolf, recreatiegebied De Berendonck, De Wijchense Skiberg en diverse speeltuinen liggen in de directe omgeving. En binnen 5 autominuten zit u op de snelweg. Een ideale plek om te wonen, werken én genieten.
Bedrijfsruimte
Op het perceel is een garage van ±50 m², welke in overleg met koper uitgebreid gaat worden tot ±100 m². In de fotogalerij zijn de visualisaties hiervan opgenomen.
Bijzonderheden
De woning is ook in combinatie met het kantoorgebouw aan de Gagelvenseweg 24 aan te kopen.
Een unieke kans voor wie op zoek is naar ruimte, luxe en multifunctionaliteit op een uitstekende locatie in Wijchen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.225.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.861
- Bouwjaar
- 2011
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 252 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 27 m²
- Externe bergruimte
- 100 m²
- Perceel
- 1.315 m²
- Inhoud
- 936 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Kadastrale gegevens
- WIJCHEN B 3532
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.315 m²
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Vliering en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
12.797x
Bekeken
180x
Bewaard
30-1-2026
Op Funda
Buurt

Hofsedam
Wijchen- Inwoners
- 1.085
- Gezin met kinderen
- 50%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.