Nieuw
Zandweg 1723962 EG Wijk bij DuurstedeNoorderwaard-Noord
€ 798.000 k.k.
- 195 m²wonen
- 472 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerEcht bijzonder: een object als dit komt maar zelden te koop!
Omschrijving
Verrassend, veelzijdig en ruim!
Deze unieke half-vrijstaande woning in moderne stijl, speels gecombineerd met jaren 30 bouw, staat op een royaal kavel van 472 m², met prachtige veranda, bedrijfs- of atelierruimte, en een werkplaats in een zonnige tuin op het zuiden!
Deze woning biedt een unieke combinatie van wonen, werken en genieten! Ook zeer geschikt voor een gezin met opgroeiende kinderen.
Het voorhuis aan de Zandwegzijde biedt een lichte woonkamer met aansluitend een eetkamer/woonkeuken (totaal ca. 52 m²). Via de schuifpui loopt u zo door naar de veranda: een heerlijke plek om binnen en buiten met elkaar te verbinden. Op de verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een badkamer. Het tussenhuis herbergt momenteel een hobbykamer op de begane grond en een extra slaapkamer op de verdieping.
Aan de Hoogstraatzijde beschikt de woning over een bedrijfs-/praktijkruimte met eigen entree en maar liefst drie privéparkeerplaatsen. Ideaal voor wie wonen en werken wil combineren. Deze ruimte kan worden benut als kantoor, atelier of praktijk, maar ook bij de woonruimte getrokken worden. De mooie parkeergelegenheid op eigen terrein aan de Hoogstraatzijde heeft ruimte om caravan of camper te stallen, alsmede een laadpunt voor een elektrische auto.
In de achtertuin staat een recent (2017) nieuwgebouwde en geïsoleerde werkplaats. Deze is veelzijdig inzetbaar als muziekstudio, atelier, werkplaats of luxe fietsenberging. Onder de royale veranda met dakkoepels geniet u van de eerste voorjaarszon tot diep in het najaar.
De beschutte, onderhoudsvriendelijke tuin van ca. 160 m² is gelegen op het zuiden/zuidoosten en biedt de hele dag door zon.
Het geheel staat op loopafstand van de gezellige historische binnenstad van Wijk bij Duurstede met tal van winkels, supermarkten, restaurants, cafés, terrasjes, het fraaie oude stadhuis, de Markt, het Kasteelpark en de Oude Kerk.
KENMERKEN:
- Woonoppervlakte: 195 m², waarvan 40-55 m² geschikt voor bedrijfsruimte
- Gebouw gebonden buitenruimte (veranda): 16 m²
- Losse werkplaats/ schuur: 27 m²
- Inhoud: 723 m³
- Perceeloppervlakte: 472 m²
- Bouwjaar 1930, verbouwjaar 2010 en 2022
- Energielabel: C
INDELING:
Begane grond – Zandwegzijde
Via de entree komt u binnen in een lichte hal met vernieuwde meterkast (2021) en een ruim toilet. De woonkamer, eetkamer en keuken staan in open verbinding met elkaar (totaal ca. 52 m²), maar vormen toch duidelijke, sfeervolle leefruimtes. De open woonkeuken grenst aan de overkapte tuinzijde en is met een glazen schuifpui verbonden met de veranda – een heerlijke plek om in de zomermaanden het binnen leven naar buiten uit te breiden. Het centraal geplaatste keukenblok met diepe laden en extra koelkast maakt de keuken praktisch en modern.
Aansluitend bevindt zich een tweede hal met toegang tot de tuin. Hier is tevens ruimte voor wasmachine, droger en cv-installatie. Deze hal vormt de verbinding tussen het voorhuis, het tussenhuis en de achterbouw, en kan desgewenst met schuifdeuren in de wand worden afgesloten.
Begane grond – Hoogstraatzijde
In het tussenhuis vindt u een multifunctionele hobbyruimte, een modern toilet en een trap naar de verdieping.
De achterbouw is momenteel ingericht als kantoor en beschikt over grote ramen met uitzicht op het parkeerterrein én een eigen entree. Indien gewenst kan dit gedeelte eenvoudig los van het woongedeelte gebruikt worden, ideaal voor praktijk of bedrijf aan huis. De kantoorruimte en de aangrenzende berg-/slaapkamer zijn functioneel en naar wens in te richten.
Verdieping voorhuis
Hier bevinden zich twee slaapkamers, een badkamer en een hal. Alle ramen zijn de afgelopen vijf jaar vervangen, inclusief nieuw dubbel glas.
Verdieping tussenhuis
Een charmante slaapkamer onder de schuine kap, met dakraam, zijraam en op maat gemaakte ingebouwde kasten.
De zonnige, beschutte tuin van ca. 160 m² strekt zich uit over de gehele lengte van het huis en is gelegen op het zuidzuidoosten. De tuin is ook bereikbaar via de ruime parkeerplaats aan de Hoogstraat. De fraai aangelegde vijver, ontworpen door een vijverarchitect in 2023, vormt een prachtig middelpunt en een echte eyecatcher in de tuin. Blikvanger is de royale veranda met twee dakkoepels, waar u vrijwel het hele jaar door beschut buiten kunt zitten en dineren. Achterin de tuin staat een volledig geïsoleerde werkplaats, die zich uitstekend leent voor uiteenlopende hobby’s, een atelier of muziekstudio. Doordat dit gebouw los van de woning staat, is privacy gegarandeerd en eventuele geluidsoverlast geen enkel probleem.
Mogelijkheid om wonen en werken te combineren dankzij praktijk-/kantoorruimte met eigen entree en parkeerplaatsen!
BIJZONDERHEDEN:
- In totaal 4 slaapkamers en een badkamer, met mogelijkheden voor uitbreiding.
- Hobbyruimte die ook kan dienen als speelkamer of extra werkplek.
- Vrijstaande, volledig geïsoleerde werkplaats (27 m²), ideaal als atelier, studio of hobbyruimte.
- Zonnige, beschutte tuin (ca. 160 m²) op het zuid(zuid)oosten met recent aangelegde vijver.
- Royale veranda met dakkoepels: het hele jaar door buiten genieten.
- Eigen parkeerterrein met ruimte voor meerdere auto’s, caravan/camper en laadpunt voor elektrische auto.
- Op loopafstand van de historische binnenstad van Wijk bij Duurstede met winkels, horeca en voorzieningen.
Bent u op zoek naar een ruime half vrijstaande woning met veel ruimte zowel in als rondom het huis, kom dan snel kijken!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 798.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.092
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 195 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 27 m²
- Perceel
- 472 m²
- Inhoud
- 723 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WIJK BIJ DUURSTEDE C 1778
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 472 m²
- Achtertuin
- 147 m² (21,00 meter diep en 7,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Bedrijfsruimte
- Kantoorruimte
- (aangebouwd)
Populariteit
742x
Bekeken
12x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Noorderwaard-Noord
Wijk bij Duurstede- Inwoners
- 1.910
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.048
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?