Nieuw
Voorstraat 504797 BH WillemstadWillemstad
€ 650.000 k.k.
- 302 m²wonen
- 449 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerDit halfvrijstaande object is uniek in mogelijkheden
Omschrijving
Een 3D beleving van deze woning vindt u onder het kopje 3D tour. Veel kijkplezier gewenst!
Een droom welke werkelijkheid kan worden! Dit halfvrijstaande object is uniek in mogelijkheden. Het pand is de afgelopen jaren in gebruik geweest als restaurant met bovenwoning en deze mogelijkheid bestaat nog steeds. Alles is aanwezig om hier een succes van te maken.
Maar gezien de omvang van het object en de bestemming is er nog veel meer mogelijk. Je kunt hier namelijk lekker wonen met een kantoor aan huis, een grote woning van maken waarbij je bijvoorbeeld ouders of kinderen semi-zelfstandig kunt laten wonen en zo zijn er nog talrijke andere mogelijkheden te benoemen.
In totaal heb je een oppervlakte van circa 382 vierkante meter tot jouw beschikking en daar kun je heel veel kanten mee op. Los van dit is het object gebouwd op een perceel van 449 vierkante meter eigen grond. Voordeel is dat je met de auto achterom op het perceel kan komen en dat is heel uniek binnen de vesting. Parkeren op eigen terrein is namelijk schaars.
Kortom ben je iemand wie kansen ziet en graag de handen uit de mouwen steekt? Dan is dit de perfecte kans om van een droom werkelijkheid te maken.
Indeling
Begane grond:
Je komt het pand binnen in een voorportaal. Vanuit hier is middels een afsluitbare trapopgang de eerste verdieping te bereiken. Verder is hier de meterkast te bereiken met 14 groepen, 5 krachtgroepen en 4 aardlekschakelaars. Als laatste kun je de begane grond betreden via dubbele deuren.
Het voorste gedeelte is ruim van opzet en mooi divers te gebruiken. Je kunt er een enorme woonkamer van maken, maar ook een kantoor of gewoon laten wat het is.. een restaurant. De ruimte is te koelen middels een airconditioning. Verder kom je halverwege een deur tegen welke toegang geeft tot een zijpad en linksachter zijn de toiletgroepen.
Links is een toiletgroep met twee urinoirs, een afsluitbare toiletruimte met wandcloset en verder is de voorruimte voorzien van een wastafels. Rechts is een tweede toiletgroep met hier twee afsluitbare toiletruimtes met ook in de voorruimte een wastafel.
De gehele begane grond in de voornoemde gedeelten zijn afgewerkt met een mooie natuurstenen tegel. Aan sfeer geen gebrek, want de ruimte is mooi uitgelicht met een doordacht plan.
Aan de achterzijde is de grote keuken. Hier kunnen de lekkerste gerechten op tafel getoverd worden. Zoals je nu kunt zien is het een professionele keuken met alles erop en eraan. Knijp je een oogje dicht, dan zou je hier natuurlijk bij volledig privé gebruik een mooie leefkeuken kunnen maken welke grenst aan de tuinzijde.
Eerste verdieping:
Je komt boven op een ruime overloop. Let hier ook op de mooie oude balk welke zichtbaar is. Je hebt toegang tot drie verschillende ruimtes welke respectievelijk aan de voorzijde, zijkant en achterzijde zijn gelegen.
De ruimte aan de voorzijde heeft drie ramen en geven een mooi uitzicht over de Voorstraat. Deze ruimte is mooi bemeten, want hij is over de gehele breedte van het pand. De ruimte is het midden zou mooi kunnen dienen als een badkamer en berging.
De ruimte aan de achterzijde vormt nu ook een verkeersruimte met toegang tot twee slaapkamers, een badkamer, toiletruimte en er is toegang tot een grote zolder.
De twee slaapkamers zijn gelegen aan de achterzijde. De badkamer is betegeld, voorzien van een ligbad en de aansluitingen voor de wasapparatuur. De toiletruimte is ook betegeld en deze is voorzien van een wandcloset en fonteintje.
Zolder:
De zolder is een enorme grote ruimte en hier kun je nog een volledige woonlaag maken. Zie je het al voor je, met de spanten in het zicht? De ruimte is bevloerd en hier tref je de cv-ketel en een boiler.
Tuin:
Laten we met het meest unieke beginnen! En dat is dat je het perceel achterom met de auto kunt bereiken en dat is een niet veel voorkomend iets in de vesting.
Het perceel is enorm ruim en biedt veel mogelijkheden. Hier kun je zo’n lekkere tuin van maken en dat midden in de vesting.
Direct achter het object is een overkapping gemaakt met aangrenzend nog een bergruimte.
Achterop het perceel is een stenen garage gebouwd welke voorzien is van elektra.
Algemeen:
- het object is op bepaalde plekken "leeggemaakt" met behulp van AI. Dit is gedaan om een goed beeld te geven van de beschikbare ruimte en dient slechts ter indicatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.152
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1562
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en dubbele bewoning mogelijk
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 302 m²
- Overige inpandige ruimte
- 81 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 30 m²
- Perceel
- 449 m²
- Inhoud
- 1.205 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning
Energie
- Energielabel
- D
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Gasboiler
- Cv-ketel
- Gas gestookt, eigendom
Kadastrale gegevens
- WILLEMSTAD E 1532
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 449 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 158 m² (20,00 meter diep en 7,90 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
17-4-2026
Op Funda
Buurt

Willemstad
Willemstad- Inwoners
- 825
- Gezin met kinderen
- 25%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



