Nieuw
Wandelweg 58-A1521 AH WormerveerWormerveer Zuid
€ 329.000 k.k.
- 56 m²wonen
- 1slaapkamer
- Aenergielabel
BlikvangerModern en instapklaar 2-kamerappartement met tuin en eigen parkeerpla
Omschrijving
Modern en instapklaar 2-kamerappartement met tuin en eigen parkeerplaats!
Wonen op een centrale plek, tegenover het groen én in een modern complex? Dit keurig onderhouden appartement in Parkzicht (Villa Overbosch) biedt precies dat: comfortabel wonen met alles dichtbij en de mogelijkheid om het helemaal eigen te maken.
Dit tweekamerappartement ligt op de begane grond van het moderne complex Parkzicht, in gebouw Villa Overbosch. De ligging tegenover het park geeft het geheel een fijne, open uitstraling en het gebouw zelf heeft een stijlvolle, klassieke knipoog naar vroeger. Het complex wordt goed onderhouden en dat zie je terug in de verzorgde staat. Dankzij het gebruik van kunststof kozijnen is het bovendien onderhoudsarm en de actieve VvE houdt alles netjes op niveau.
Binnen voelt het appartement licht en verzorgd aan. De afwerking is netjes, waardoor je hier zonder veel werk kunt intrekken en het verder naar eigen smaak kunt aanpassen. De woonkamer is prettig van formaat en staat in open verbinding met de keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De vloerverwarming en pvc vloer zorgen voor extra comfort en een moderne uitstraling.
Vanuit de woonkamer stap je via de deur zo de tuin in. Deze loopt over de volledige breedte van het appartement en is ook bereikbaar vanuit de slaapkamer. Toch lekker om even buiten te kunnen zitten zonder hiervoor op pad te moeten.
De slaapkamer is goed in te delen en ook hier zorgt de directe toegang tot de tuin voor een extra plus. De badkamer en het sanitair zijn modern en netjes uitgevoerd. Daarnaast is er een separaat toilet en praktische bergruimte in de woning aanwezig.
Achter het complex vind je de eigen parkeerplaats op afgesloten terrein en de bijbehorende (fietsen)berging. Alles bij elkaar een comfortabel en compleet geheel.
Ben je ook zo enthousiast geworden? Bel ons voor een bezichtiging, we laten deze woning graag aan je zien.
Bouwjaar en oppervlaktes
Bouwjaar: 2016
Perceeloppervlakte: tuin aanwezig
Woonoppervlakte: ca. 56 m²
Inhoud: ca. 200 m³
Energielabel: A
Ligging
De woning ligt aan de Wandelweg in Wormerveer, op een levendige plek waar echt van alles samenkomt. Direct tegenover ligt het groene Wilhelminapark, perfect voor een rondje hardlopen, wandelen of gewoon even ontspannen in het groen.
Binnen een paar minuten lopen sta je op Station Wormerveer, met snelle verbindingen richting onder andere Zaandam en Amsterdam. Ook de gezellige Zaanbocht ligt om de hoek, met leuke winkels, restaurants en terrassen aan het water. Voor de dagelijkse boodschappen loop je net zo makkelijk naar het Marktplein Wormerveer of Plein 13.
Daarnaast zijn er in de directe omgeving volop sportvoorzieningen te vinden, van sportscholen tot verenigingen. In je vrije tijd zit je hier ook goed: binnen circa 20 minuten bereik je zowel het strand als het bos, ideaal voor een dagje uitwaaien of recreëren. En ook qua gezelligheid zit je hier goed, met regelmatig evenementen in de Zaanstreek zoals foodfestivals en andere lokale activiteiten.
Kortom, een plek waar levendigheid, bereikbaarheid en ontspanning perfect samenkomen.
Bijzonderheden:
- Gelegen in complex Parkzicht (Villa Overbosch);
- Begane grond appartement met tuin;
- Netjes afgewerkt en instapklaar;
- Complex in goede staat van onderhoud;
- Voorzien van vloerverwarming en pvc vloer;
- Moderne keuken en sanitair;
- Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein;
- Eigen (fietsen)berging;
- Actieve en gezonde VvE, servicekosten bedragen €145,62,- euro per maand.
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM aankoopmakelaar in. Jouw NVM aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 146 per maand
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 329.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.875
- Bouwjaar
- 2016
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 56 m²
- Inhoud
- 200 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Voortuin
- Voortuin
- 49 m² (10,13 meter diep en 4,83 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Wormerveer Zuid
Wormerveer- Inwoners
- 3.800
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.677
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.