Nieuw
Anna de Waalstraat 2761506 WW ZaandamSpoorbuurt
€ 449.000 v.o.n.
- 71 m²wonen
- 1slaapkamer
- A+energielabel
BlikvangerProject Zaam is reeds in aanbouw. Oplevering gepland eind zomer 2026!
Omschrijving
OPLEVERING GEPLAND EIND ZOMER 2026!
Dit prachtige begane grond appartement (met een plafondhoogte tot wel 4,15m!) is nog beschikbaar als een van de laatste van dit type. Dit duurzame appartement is 71m² groot, zijn grote raampartijen zorgen daarnaast voor veel daglicht en bieden uitzicht op het groene plein voor de deur.
De appartementen hebben altijd een fijne woonkamer met keuken en in ieder geval één slaapkamer, badkamer, berging en een toilet. De badkamers zijn tot aan het plafond eigentijds betegeld en beschikken over ruime doucheruimtes, wastafel en een elektrische designradiator. De keuken en de inrichting van het appartement is naar eigen smaak aan te brengen. Een eigen parkeerplaats kopen behoort tot de opties.
De woningen in Zaam zijn ontworpen voor een breed publiek, van jong tot oud en van alleenstaanden tot kleine gezinnen. Elk appartement heeft volop bergruimte, en een eigen privé terras of balkon. De appartementen zijn gelijkvloers en vanaf de entree per lift te bereiken, waarmee je ook naar de onderliggende parkeergarage en de fietsenstalling kunt.
ZELDZAAM WOONGELUK IN HARTJE ZAANDAM
ZAAM is een uniek project gelegen in hartje Zaandam, direct naast het station en op slechts 10 treinminuten van Amsterdam. Toekomstige bewoners van ZAAM krijgen het beste van twee werelden; een ruime, duurzame woonplek in het authentieke Zaandam met de bruisende energie van onze hoofdstad binnen handbereik.
HET PROJECT
ZAAM biedt 89 appartementen van ongeveer 40m² tot ruim 72m² woonoppervlakte. Altijd met een eigen buitenruimte en naar wens 1 of 2 slaapkamers. Daarnaast worden er 5 royale stadswoningen gerealiseerd, compleet met tuin, met een woonoppervlakte tussen ongeveer 160m² en 173m².
LIGGING
Stadshof ZAAM ligt in de nieuw te realiseren Mauritsbuurt, een vooruitstrevende woonwijk gelegen in het centrum van Zaandam. Het project ligt direct aan het centraal station met uitstekende treinverbindingen. Naast het treinstation zijn er diverse voorzieningen dichtbij ZAAM, waaronder verschillende winkels en sfeervolle restaurants.
ZAAM is zeer goed bereikbaar te voet, per fiets, met de auto en het openbaar vervoer. Vanaf Station Zaandam brengt de trein je in 10 minuten naar Amsterdam Centraal, waarmee een bezoek aan de hoofdstad een fluitje van een cent is voor toekomstige bewoners. Per auto is ZAAM uitstekend bereikbaar, met diverse uitvalswegen binnen handbereik. De parkeergarage bij ZAAM biedt (optioneel) parkeergelegenheid voor auto’s. De appartementen beschikken over een gemeenschappelijke fietsenberging.
PLUSPUNTEN ZAAM
Naast alle voordelen zoals hierboven vermeld, mag je bij ZAAM rekenen op:
- Grote bio diverse binnentuin;
- Stoere industriële architectuur;
- Duurzaam en efficiënt energieverbruik;
- Ondergrondse parkeerkelder (parkeerplaats optioneel, vanaf € 27.500,--).
PLANNING
ZAAM is reeds in aanbouw. Naar verwachting worden de appartementen en stadswoningen al opgeleverd eind zomer van 2026!
Interesse? Schrijf je dan in als geïnteresseerde op de projectwebsite zaamzaandam.nl of contact de makelaar voor het inplannen van een vrijblijvend verkoop gesprek!
------
DELIVERY SCHEDULED FOR LATE SUMMER 2026!
This beautiful ground-floor apartment (with ceiling heights reaching up to 4.15m!) is still available as one of the last of its kind. This sustainable apartment offers 71m² of living space, with large windows providing plenty of natural light and views over the green square in front of the building.
The apartments always feature a comfortable living room with kitchen, at least one bedroom, a bathroom, storage room, and a separate toilet. The bathrooms are modernly tiled up to the ceiling and include spacious walk-in showers, a washbasin, and an electric designer radiator. The kitchen and interior finishing can be customized entirely to your own taste. Purchasing a private parking space is also an option.
The homes in ZAAM are designed for a broad audience, from young to old and from singles to small families. Each apartment offers ample storage space and a private terrace or balcony. The apartments are single-level and accessible by elevator from the entrance, which also provides access to the underground parking garage and bicycle storage area.
RARE LIVING HAPPINESS IN THE HEART OF ZAANDAM
ZAAM is a unique project located in the heart of Zaandam, right next to the train station and only 10 minutes by train from Amsterdam. Future residents of ZAAM enjoy the best of both worlds: a spacious, sustainable home in authentic Zaandam with the vibrant energy of Amsterdam always within easy reach.
THE PROJECT
ZAAM offers 89 apartments ranging from approximately 40m² to over 72m² of living space. All apartments include a private outdoor area and the option of 1 or 2 bedrooms. In addition, 5 spacious townhouses will be realized, complete with gardens, with living areas ranging from approximately 160m² to 173m².
LOCATION
City court ZAAM is located in the newly developed Mauritsbuurt, a forward-thinking residential neighborhood in the center of Zaandam. The project is situated directly next to the central train station with excellent rail connections. In addition to the station, various amenities are located close to ZAAM, including shops and charming restaurants.
ZAAM is easily accessible on foot, by bicycle, by car, and by public transport. From Zaandam Station, the train takes you to Amsterdam Central Station in just 10 minutes, making a trip to the capital effortless for future residents. By car, ZAAM is also very conveniently located with several major roads nearby. The parking garage at ZAAM offers optional parking spaces for residents. The apartments also include a shared bicycle storage facility.
HIGHLIGHTS OF ZAAM
In addition to all the benefits mentioned above, at ZAAM you can count on:
- Large biodiverse courtyard garden;
- Bold industrial architecture;
- Sustainable and energy-efficient living;
- Underground car park (parking space optional, from €27,500).
TIMELINE
ZAAM is already under construction. The apartments and townhouses are expected to be completed by the end of summer 2026!
Interested? Register as an interested buyer via the project website zaamzaandam.nl or contact the real estate agent to schedule a non-binding sales appointment.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 449.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 6.324
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 159,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2026
- Soort dak
- Plat dak
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 71 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 185 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
Kadastrale gegevens
- ZAANDAM K 14579
- Voortuin
- 4 m² (1,50 meter diep en 2,95 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 159,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21-5-2026
Op Funda
Buurt

Spoorbuurt
Zaandam- Inwoners
- 905
- Gezin met kinderen
- 28%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.