Nieuw
Dr. J.J. van der Horststraat 21544 XE ZaandijkRooswijk
€ 875.000 k.k.
- 166 m²wonen
- 420 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerEén van de mooiste bungalows in de Zaanstreek!
Omschrijving
Eén van de mooiste bungalows in de Zaanstreek!
Levensloopbestendig en luxe wonen in het groene Rooswijk, met een mooi aangelegde tuin en optimale privacy. Deze bungalow met een woonoppervlakte van 166 m2, exclusief berging, maakt al je woondromen waar. Er zijn drie slaapkamers en een houten tuinkamer de badkamer is, net als de toiletruimte en keuken, smaakvol vernieuwd en hyper modern. Vanuit de woonkamer kijk je aan twee kanten op de tuin, waar een tuinkamer en een tuinberging van eikenhout staan. De tuinkamer biedt niet alleen ruimte aan een thuiswerkplek, maar ook aan een heerlijke sauna. Dit is gelijkvloers wonen op topniveau!
De ligging is fraai, op de hoek van de Dr. J.J. van der Horststraat in het groene en rustige Rooswijk. Je woont naast Medisch Centrum De Zaan en iets verder in de straat is een superleuke kinderboerderij. En speel je een instrument? De oudste en actiefste muziekvereniging van Zaanstad heeft zijn thuisbasis in deze veelzijdige straat. Kinderen hebben ruimte om buiten te spelen. Ook supermarkten, de bushalte, het treinstation, scholen en verschillende sportparkverenigingen zijn in de nabijheid.
Aan de westkant van Zaandijk vind je een prachtig natuurgebied waar je kunt wandelen, hardlopen en fietsen. Met de fiets, bus of trein ben je zo in het centrum van Zaandam en er zijn goede treinverbindingen, onder andere met Alkmaar en Amsterdam. Liever met de auto? De snelwegen A7, A8, en Ring A10 zijn in korte tijd bereikbaar. In Zaandijk vind je alles wat je zoekt, met de dynamiek van Amsterdam op iets meer dan 15 autominuten en op minder dan een half uur van Schiphol.
Indeling:
Begane grond:
Rechts van Medisch Centrum De Zaan is een pad, dat leidt naar de entree van deze unieke bungalow. Open de voordeur en stap naar binnen, met een fraaie ontvangsthal als goede start. De mooie natuurstenenvloer met vloerverwarming, de binnendeuren en de kleur op de wanden vormen een mooi geheel. Achter één van de deuren is het stijlvolle gastentoilet (2021), royaal van formaat en gemaakt met gebruik van hoogwaardige materialen.
De sfeervolle en lichte plek staat aan twee kanten in verbinding met de tuin. Het zonlicht valt heerlijk naar binnen en privacy is hier volop aanwezig. Omdat de eettafel in de keuken staat, kan de woonkamer geheel als zitkamer worden ingevuld. Dat is nu ook het geval, met een zit-/tv-hoek en een loungegedeelte.
Aan de voorzijde is de eetkeuken, met genoeg plek voor een 6-persoonstafel. Er ligt een mooie houtlook tegelvloer, die qua kleur goed past bij de luxe keukenopstelling (2017) in een U-vorm. Aan bergruimte is geen gebrek en alle benodigde apparatuur van topkwaliteit is ingebouwd: een brede inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven, stoomoven, vaatwasser, Quooker, koelkast, vriezer en een grote Kuppersbusch wijnklimaatkast. De kans is groot dat deze keuken aan al je wensen voldoet, en misschien wel meer dan dat.
Met maar liefst 4 slaapkamers is deze bungalow geschikt voor een gezin, om vanuit huis te werken en om (klein)kinderen een fijne logeerplek te bieden. Er zijn twee slaapkamers aan de voorzijde, vlak naast de entree is een kinderkamer en via de badkamer is de zeer royale master bedroom te bereiken. Vanuit de master bedroom is er prachtig uitzicht op de tuin, met een hoge haag aan de straatkant voor optimale privacy.
De badkamer, vernieuwd in 2021, is een plaatje. Naast een ligbad is er ook een grote inloopdouche, om de hoek van het badmeubel met twee wastafels. Prachtige elementen zijn de ronde spiegels met verlichting, de kranen en het tegelwerk. Een plaatje!
Als je in de tuin staat, valt je oog op de eikenhouten tuinkamer, gebouwd in 2021. Deze multifunctionele ruimte, met airco (koelen/verwarmen) en een elektrische convector, is ingericht als thuiswerkplek. Achter de schuifdeur is, heel verrassend, een heerlijke tweepersoons Finse en infraroodsauna.
Tuin:
Vanuit de woonkamer en de master bedroom is er mooi uitzicht op de tuin, aangelegd met veel groen en een bewateringssysteem. Een deel van de beplanting is groenblijvend, het terras is van groot formaat en de verhoogde vijver is aan de buitenzijde afgewerkt met natuursteen. Voor opslag is er in 2022 een eikenhouten berging gebouwd, aan de andere kant van de tuin. Een buitendouche ontbreekt niet, dus laat het goede weer maar komen!
Bijzonderheden:
* Gevelisolatie uitgevoerd in 2016;
* Het dak van de bungalow is in 2016 vernieuwd, inclusief isolatie;
* Vloerisolatie met PIF folie (2024);
* Kunststof kozijnen met HR++ glas;
* Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2015, eigendom);
* Vloerverwarming in de hal, woonkamer en keuken (via cv). Elektrische vloerverwarming in de toiletruimte en badkamer;
* 23 Full Black zonnepanelen van 325 Wp, geplaatst in 2020;
* Riolering is vernieuwd in 2018;
* Energielabel B;
* Oplevering in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 875.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.271
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1970
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 166 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 420 m²
- Inhoud
- 587 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Sauna, douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, sauna, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZAANDIJK A 7759
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 420 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 100 m² (5,00 meter diep en 20,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.489x
Bekeken
47x
Bewaard
13-3-2026
Op Funda
Buurt

Rooswijk
Zaandijk- Inwoners
- 2.505
- Gezin met kinderen
- 41%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.146
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



