Brederodestraat 772042 BC ZandvoortBrederode- Gerkestraat e.o.
€ 1.595.000 k.k.
- 185 m²wonen
- 468 m²perceel
- 5slaapkamers
- Eenergielabel
Omschrijving
MONUMENTALE 6-KAMER VILLA MET B&B, OPRIT & GARAGE OP ca. 468m2 PERCEEL!
Tussen het strand en de duinen in, ligt deze vrijstaande 6-kamer villa uit 1912 die nog over veel historische details beschikt zoals hoge plafonds (max. 3 mtr) met sierrand, ornamenten en/of houten plafondbalken, paneeldeuren en raampartijen met roedes of glas-in-lood en marmeren vloeren. Slechts een greep uit de vele details die deze woning tot een bijzondere woonobject maken. Verdeeld over 2 woonlagen (exclusief kelder & zolder) en bestaande o.a. uit een imposante woonkamer, riante woonkeuken, 5 slaapkamers, 2 badkamers, 3 toiletten, dakterras op het zonnige zuidoosten, voortuin met oprit en garage en royale achtertuin met berging en dubbele achterom.
Een sfeervolle villa die perfect is gelegen in een kindvriendelijke en zeer geliefde woonomgeving in Zandvoort-Zuid. Op loopafstand van het strand (5 min.), de duinen (2 min. via achteruitgang) en het centrum (6 min.) met al haar voor voorzieningen, maar ook scholen en uitvalswegen zijn in de directe nabijheid te vinden.
Al met al kunt u rekenen op een zeer unieke woonbeleving in deze karakteristieke (familie)villa die een stukje Zandvoortse geschiedenis bij zich draagt en uitstraalt met B&B die u jaarrond mag verhuren. Kortom, uw bezichtiging absoluut waard!
BIJZONDERHEDEN:
- Karakteristieke, royale 6-kamer (familie)villa met veel historische charme.
- B&B mogelijkheid (jaarrond verhuur toegestaan).
- Veel opbergruimte dankzij de vele vaste kasten, berging, garage, kelder en royale zolder.
- Tuin rondom van ca. 309m2 met dubbele achterom en een dakterras: veel buitenruimte om te kunnen genieten in alle windstreken.
- Via het achter achterom staat u binnen 2 minuten bij de duinen.
- Parkeren kan in de garage, op de oprit en/of middels vergunning.
- Een warmtepomp kan aangesloten worden op de huidige CV buizen.
- Centraal gelegen in een zeer geliefde woonwijk en met alles op loopafstand binnen uw bereik.
- Vraagprijs: € 1.595.000,-- k.k.
INDELING
VIA DE VOORTUIN verkrijgt u toegang tot de woning waarna u in de voorhal (ca. 1,5 x 2,0 mtr) staat met deuren naar de meterkast en HET 1e TOILET (ca. 1,2 x 2,8 mtr) met fonteintje en te openen raam. De achterhal (ca. 4,6 x 2,0 mtr) staat in open verbinding met de voorhal en is voorzien van de stijlvolle trap en deuren naar de B&B, trapkast, woonkeuken en de woonkamer.
BIJ BINNENKOMST valt direct de authentieke uitstraling op dankzij diverse originele stijlelementen zoals raampartijen met roedes en glas-in-lood, houtenplafondbalken en paneeldeuren. De vrijstaande ligging, hoge plafonds (max. 3 mtr) en vele raampartijen zorgen voor een prachtig ruimtelijk effect met veel natuurlijk lichtinval.
DE WOONKAMER (ca. 6,1/ 8,7 x 4,8/ 2,8 mtr) is voorzien van een erker, authentieke open haard en zowel openslaande deuren naar de zijtuin als achtertuin. De hoge plafonds met houtenplafondbalken in het zicht en de vele (hoge) raampartijen met roedes creëren een prachtig gevoel van ruimte en laten volop natuurlijk licht binnenstromen.
DE RIANTE WOONKEUKEN (ca. 5,3 x 3,9 mtr) is voorzien van een 4-pitsgasfornuis met heteluchtoven, afzuigkap, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en magnetron. De keukenkastjes bieden veel opbergruimte en vanuit hier heeft u tevens toegang tot de achtertuin.
DE B&B heeft een eigen entree aan de linker zijkant van de villa en beschikt over een hal, SLAAPKAMER 1 (ca. 3,7 x 2,8 mtr) met vaste kast en kitchenette en BADKAMER 1 (ca. 2,3 x 2,8 mtr) met douche, wastafel, toilet en deur naar de kelder. Indien gewenst kunnen de originele deuren naar de hal in de villa geopend worden om zo een binnendoor te creëren en/of om van de begane grond weer een geheel te maken.
DE KELDER (ca. 3,7 x 2,8 mtr) met een stahoogte van ca. 1,8 mtr, is toegankelijk via badkamer 1 en is voorzien van een zogeheten koekoeksraam, eigen waterbron pompinstallatie en CV-installatie. Ideaal als droge en ruime opslagruimte, maar dit zou ook uitstekend dienst doen als wijnkelder.
VIA DE VASTE TRAP in de hal komt u op de 1e verdieping overloop met een luik naar de zolder en deuren naar de 4 slaapkamers, 1e badkamer en HET 2e TOILET (ca. 1,7 x 2,0 mtr) met fonteintje en te openen raam. Ook op deze etage is dezelfde historische charme terug te vinden.
SLAAPKAMER 2 (ca. 6,7 x 4,8 mtr) beschikt over 3 vaste kasten en een wastafel.
SLAAPKAMER 3 (ca. 3,5 x 2,8 mtr) is voorzien van een extra dakraam, vaste kast en wastafel.
SLAAPKAMER 4 (ca. 4,8 x 2,8 mtr) is voorzien van een vaste kast en wastafel.
SLAAPKAMER 5 (ca. 2,0 x 4,8 mtr) is thans in gebruik als kantoor.
DE 2e BADKAMER (ca. 2,5 x 4,0 mtr) is voorzien van een ligbad, separate douche, wastafel, designradiator, marmeren vloer en openslaande deuren naar het dakterras.
HET DAKTERRAS (ca. 11 m2) waar u heerlijk rustig kunt relaxen is gelegen op het zonnige zuidoosten.
DE ZOLDER (ca. 7,2 x 10,1 mtr) met dakraam en in de nok een stahoogte van ca. 2,4 mtr, is toegankelijk via de overloop en biedt volop bergruimte.
ALS BUITENRUIMTE beschikt de woning, naast het dakterras, over een tuin rondom van ca. 309m2 met dubbele achterom. De diverse terrassen liggen in alle windstreken waardoor u hier altijd wel een plekje kunt vinden, desgewenst in de zon en uit de wind, om heerlijk te ontspannen!
DE VOORTUIN (ca. 162m2) beschikt over een vlaggenmast, OPRIT (ca. 12,0 x 4,7 mtr) met plek voor ca. 3 auto’s en de garage.
DE GARAGE (ca. 6,0 x 4,7 mtr) is voorzien van de wasmachine- en drogeraansluiting, achterom en basisconstructie met trapgat voor een bovenetage. Naast het feit dat u hier 2 auto’s kunt parkeren en veel opbergruimte hebt, is het ook mogelijk om deze te verbouwen tot bv. een gastenverblijf, bedrijf aan huis en/of dubbele bewoning.
DE BREDE ACHTERTUIN (ca. 147m2) is voorzien van diverse fruitbomen en een vrijstaande BERGING (ca. 2,9 x 2,0 mtr) met elektra, water en verwarming. Een waterpomp (waarvan het water uit de eigen bron in de kelder omhoog wordt gepompt), een voor achterom en een achter achterom vanwaar u binnen 2 minuten in de duinen staat.
OPLEVERING: in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 1.650.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.595.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.622
- Bouwjaar
- 1912
- Specifiek
- Dubbele bewoning aanwezig, dubbele bewoning mogelijk, gedeeltelijk gestoffeerd en monument
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 185 m²
- Overige inpandige ruimte
- 61 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 468 m²
- Inhoud
- 897 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, toilet, 2 wastafels, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
- Cv-ketel
- Rameha Calenta 40C met Isense (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZANDVOORT C 3956
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 468 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Beschutte ligging, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Populariteit
3.547x
Bekeken
66x
Bewaard
19-3-2026
Op Funda
Buurt

Brederode- Gerkestraat e.o.
Zandvoort- Inwoners
- 2.935
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²