Nieuw
Crosestein 15043704 NG ZeistCrosestein
€ 439.000 k.k.
- 72 m²wonen
- 115 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
In de populaire wijk Crosestein in Zeist bieden wij deze rustig gelegen tussenwoning aan. De woning beschikt over een ruime en heerlijk lichte woonkamer met open keuken, waardoor een fijne en uitnodigende leefruimte is gecreëerd. Op de verdieping bevinden zich twee slaapkamers en de badkamer. De besloten achtertuin op het zuiden maakt het plaatje compleet: een heerlijke plek om in alle rust van de zon te genieten.
Locatie
De woonwijk kenmerkt zich door haar ruime opzet, het vele groen en de fijne speelplekken voor kinderen; een heerlijke plek waar rust, ruimte en gezelligheid samenkomen. Op korte afstand ligt winkelcentrum ‘De Clomp’, met diverse supermarkten en speciaalzaken voor alle dagelijkse boodschappen. Ook basisscholen, sportverenigingen en andere voorzieningen bevinden zich in de directe omgeving, wat deze locatie bijzonder aantrekkelijk maakt voor gezinnen.
Binnen enkele minuten fietsen bereik je het levendige centrum van Zeist, waar je kunt genieten van een uitgebreid aanbod aan winkels, sfeervolle terrassen en gezellige restaurants. Daarnaast ligt Zeist midden in een prachtige, bosrijke omgeving die volop mogelijkheden biedt om te wandelen, fietsen en ontspannen in de natuur.
Ook qua bereikbaarheid is de ligging ideaal. Openbaar vervoer richting onder meer de Utrecht Science Park, de Uithof en de binnenstad van Utrecht bevindt zich praktisch om de hoek. Bovendien zijn de uitvalswegen naar de A12, A27 en A28 binnen enkele minuten bereikbaar. Het Utrecht Science Park is zowel met de fiets als met het openbaar vervoer in circa 15 minuten te bereiken.
Indeling
Begane grond
entreehal met de meterkast, toilet en de garderobe. De woonkamer is heerlijk licht en goed in te delen en afgewerkt met een fraaie pvc vloer. Vanuit de woonkamer is de open keuken toegankelijk. Deze is ingericht met een inductiekookplaat, afzuigkap en een losse koelkast en vaatwasser. Er is ruimte om een vast keukenmeubel te realiseren, met daarin een koelkast/vaatwasser en opbergruimte. Een schuifpui geeft toegang tot de besloten achtertuin.
Eerste verdieping
Via de vaste houten trap is de verdieping bereikbaar. Hier zijn twee slaapkamers en een badkamer. De badkamer is nog helemaal naar smaak aan te passen. Er is een ligbad met douche, wastafel en toilet.
In de bergruimte die toegankelijk is vanuit de overloop is de aansluiting van de wasmachine en de droger en is de cv ketel geïnstalleerd.
Bergzolder
Via een luik op de overloop is de ruime bergzolder bereikbaar, ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Tuin
De woning heeft een verzorgde voor-en achtertuin. De voortuin is onderhoudsvriendelijk en leuk aangelegd met bloembakken en een mooie hulstboom. De achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden en biedt de vrijwel gehele dag zon. Ook hier zijn plantenbakken gemaakt met grote diversiteit aan bloemen en planten. Er is een houten veranda en een achterom via een afsluitbare poortdeur.
Berging
De vrijstaande stenen berging is voorzien van elektra.
Afmetingen:
Gebruiksoppervlakte wonen 72 m²
Overige inpandige ruimte 1 m²
Externe bergruimte (berging) 7 m²
Inhoud woning 323 m³
Perceelgrootte 115 m²
Alle maten zijn officieel ingemeten. Er is een NEN 2580 meetrapport aanwezig.
Bijzonderheden
• bouwjaar 1980;
• de woning heeft energielabel C;
• verwarming en warm water door middel van een Remeha Calenta HR combi ketel uit 2015;
• de wanden en plafonds op begane grond zijn glad gestukt;
• in 2024 is de dakkapel aan de voorzijde geplaatst;
• de elektriciteit en de meterkast zijn volledig vernieuwd;
• er is glasvezel aangelegd;
• de oplevering is in overleg.
Wil je een bezichtiging plannen?
Wij laten je graag vrijblijvend dit heerlijke huis zien. Wanneer je meer informatie wil of een bezichtiging van deze woning wil plannen neem dan contact op met ons kantoor of bezoek onze website om online een afspraak in te plannen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 439.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.097
- Bouwjaar
- 1980
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 115 m²
- Inhoud
- 323 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, en schuifpui
- Cv-ketel
- Remeha Calenta HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEIST N 4161
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 115 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 42 m² (6,00 meter diep en 7,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Crosestein
Zeist- Inwoners
- 1.080
- Gezin met kinderen
- 31%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.568
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.