Nieuw
Galgenweg 1-A4761 KP ZevenbergenKrooswijk
€ 1.000.000 k.k.
- 190 m²wonen
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Uniek wonen in een watertoren met 4 slaapkamers en royaal terras!
Omschrijving
Een 3D beleving van deze woning vindt u onder het kopje 3D tour. Veel kijkplezier gewenst!
Uniek in alle opzichten! Waarom? Dat leggen we je graag uit! Je woont namelijk in een exclusief complex wat gebouwd is in én aan de flank van de imposante en kenmerkende watertoren. Een baken in Zevenbergen.
Het appartement beschikt over een royaal woonoppervlakte van maar liefst 190 vierkante meter. Zo ruim kom je ze niet zo vaak tegen. Je hebt een ruime en lichte woonkamer met volwaardige open leefkeuken, 4 prachtige royaal bemeten slaapkamers, inpandige berging, een volwaardige badkamer en als klap op de vuurpijl nog eens een mooi terras van zo'n 35 vierkante meter. Het terras is dus ruim genoeg voor een loungeset en grote eettafel. Zie je jezelf al lekker zitten met vrienden of familie op een lange zomeravond?
Groot voordeel is ook de locatie. Met een paar minuten wandelen ben je in het gezellige centrum. Hier vind je winkels, horeca en ander vertier. De auto parkeer je met het grootste gemak op 1 van de 2 parkeerplaatsen welke bij de appartement behoren. Heb je een fiets? Dan kun je deze plaatsen in de extra berging welke in de kelder van het complex is gelegen.
Indeling centrale ruimte/entree:
Je komt het complex binnen in de imposante watertoren. Hier heb je een lift en trap naar de berging welke in de kelder is gemaakt. Vanuit de entree kom je terecht bij de voordeur van het appartement.
Indeling appartement:
Je stapt binnen in een entree welke direct indruk maakt, je hebt hier namelijk lekker de ruimte. Als eerste kom je de meterkast tegen welke uitgevoerd is met 6 groepen en 2 aardlekschakelaars. De volgende deur biedt toegang tot de royale toiletruimte welke het formaat heeft dat deze ook met een rolstoel toegankelijk is.
Vervolgens heb je vanuit de entree toegang tot de bijkeuken. Hier is de opstelplaats van de cv-ketel (Intergas HR combi 2015), de ventilatie warmtepomp en de aansluitingen voor de wasapparatuur.
Aan de andere zijde van de hal kom je de eerste slaapkamer tegen welke van een goed formaat is. Je hebt hier glas tot onderaan en hierdoor kijk je lekker weg over het royale balkon. Als laatste kun je vanuit de entree door naar de woonkamer.
De woonkamer is heerlijk ruim, maar door de indeling toch gezellig. Je hebt als je binnenstapt als eerste de keuken aan de linkerzijde. De inrichting is in u-opstelling en van alle gemakken voorzien. Zo heb je een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combi-oven. In het verlengde van de keuken is plaats voor een eettafel. Dan gaan we naar de andere kant van de ruimte. Hier is het zitgedeelte en wat een fijne ruimte is dit. Je hebt hier ook weer grote ramen welke tot op de vloer komen. Lekker veel licht en zicht dus. Zoals te zien is ook dit gedeelte van een goed formaat. Je kunt hier een royale zithoek plaatsen. Als laatste hebben we dan nog de plaats waar je de grote eettafel kunt plaatsen. Hier zie je ook lekker veel glas en heb je ook hier weer veel licht. Middels een loopdeur kun je naar het balkon. Hier schrijven we straks meer over.
Vanuit de woonkamer is een tweede hal te bereiken. Deze biedt toegang tot drie slaapkamers en een badkamer.
De eerste slaapkamer welke je tegenkomt is de masterbedroom. Wat een ruimte! Deze kamer beschikt ook over een eigen inloopkast, dat is nog eens luxe. De tweede slaapkamer is gelegen aan het einde van de hal. Ook dit is een slaapkamer van een volwaardig formaat. Dan hebben we de laatste slaapkamer nog te beschrijven en dit is dus de vierde slaapkamers. Deze kamer is net als de andere kamers ook van een volwaardig formaat. Leuk is ook dat alle slaapkamers veel glasoppervlakte hebben en dus erg licht zijn.
Als laatste hebben we dan nog de badkamer. Deze ruimte is geheel betegeld en voorzien van een wandcloset, ligbad, grote inloopdouche en dubbele wastafel in meubel.
Balkon:
Het balkon is echt een volwaardige buitenruimte welke je niet zo vaak tegenkomt in dit formaat. Je hebt ruimte genoeg voor een grote eettafel en een lekkere loungeset.
Berging:
Met de lift kom je in de kelder. Mocht je het wensen dan kun je ook gewoon met de trap. Vanuit het algemene deel kom je in de berging. Deze berging is lekker ruim zoals het hoort bij een appartement van dit kaliber. Er is stroom aanwezig in deze ruimte.
Algemeen:
- Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming. Op de badkamer na is het hele appartement afgewerkt met een PVC vloer;
- Alle wanden zijn afgewerkt met spachtelputz;
- Boven de woongedeeltes is in de watertoren nog een algemene ruimte. Deze is in overleg met de vve te gebruiken voor bijvoorbeeld een verjaardag of iets dergelijks. In de presentatie zijn foto's van deze ruimte opgenomen.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Wonen bij watertoren
Exclusief complex in en aan imposante watertoren.
Ruime lichte living
Grote woonkamer met open leefkeuken en veel glas.
Groot zonnig terras
Terras van circa 35 m² met plek voor loungeset en tafel.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.000.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.263
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2015
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 190 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 35 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 680 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie, lift, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEVENBERGEN L 6645
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
694x
Bekeken
4x
Bewaard
25-9-2026
Op Funda
Buurt

Krooswijk
Zevenbergen- Inwoners
- 3.945
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.346
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




