Ruim appartement met royale woonkamer, heerlijk dakterras en volop mogelijkheden om je eigen droomwoning te creëren!
Ben je op zoek naar een ruim appartement dat je helemaal naar eigen smaak kunt inrichten? Dan is Diepenbrockrode 29 in Zoetermeer absoluut een bezichtiging waard! Dit appartement beschikt over circa 86 m² woonoppervlakte, een royale woonkamer, een aparte eetkamer met open keuken, een ruime slaapkamer en een heerlijk dakterras van circa 15 m² met uitzicht op het omliggende groen. De woning biedt volop mogelijkheden voor wie graag een eigen stempel op zijn nieuwe thuis wil drukken. De keuken, badkamer en verdere afwerking kunnen naar eigen wens worden gemoderniseerd, waardoor je hier een eigentijdse en comfortabele woonplek kunt realiseren. Dankzij de grote raampartijen en de praktische indeling beschikt het appartement over een prettige basis met veel leefruimte.
Het appartement is gelegen in de groene woonwijk Buytenwegh in Zoetermeer. In de omgeving vind je diverse voorzieningen, waaronder winkels, scholen, openbaar vervoer en recreatiemogelijkheden. Ook de uitvalswegen zijn goed bereikbaar. Een fijne woonomgeving waar rust, groen en dagelijkse voorzieningen samenkomen.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1976
- Woonoppervlakte circa 86 m²
- Gelegen op de tweede verdieping
- Royale woonkamer van circa 35 m²
- Aparte eetkamer van circa 17 m²
- Open keuken met mogelijkheden voor modernisering
- Ruime slaapkamer van circa 12 m²
- Badkamer voorzien van ligbad, wastafel en toilet
- Heerlijk dakterras van circa 15 m² met groen uitzicht
- Eigen externe berging van circa 6 m²
- Eigen parkeerplaats op de begane grond
- Energielabel C, geldig tot 20 maart 2035
- Verwarming en warm water via een CV-combiketel, Remeha Avanta (2015)
- Volop mogelijkheden om de woning naar eigen smaak te moderniseren
- Actieve V.v.E., bijdrage € 346,06 inclusief parkeerplaats en berging
- Project koopakte en projectnotaris
- Oplevering in overleg, kan snel
Indeling
Tweede verdieping.
Via de entree bereik je de hal van het appartement, die toegang biedt tot de slaapkamer, een praktische kastruimte en het woongedeelte.
De slaapkamer van circa 12 m² bevindt zich aan de voorzijde van het appartement. Dankzij de brede raampartij is dit een lichte ruimte met voldoende mogelijkheden voor het plaatsen van een tweepersoonsbed en een kledingkast.
De kamer kan geheel naar eigen smaak worden ingericht en afgewerkt.
De badkamer van circa 5 m² is voorzien van:
- Ligbad met douchegelegenheid
- Wastafel
- Toilet
De badkamer heeft een eenvoudige afwerking en biedt volop mogelijkheden om deze te moderniseren tot een comfortabele en eigentijdse ruimte.
Voordat je de woonkamer bereikt kom je eerst in de ruime eetkamer van circa 17 m². Deze ruimte biedt voldoende plaats voor een grote eettafel.
De open keuken van circa 5 m² staat in directe verbinding met de eetkamer en is momenteel voorzien van een eenvoudig keukenblok in hoekopstelling, met witte keukenkasten, een werkblad en spoelbak. De keuken is toe aan modernisering en biedt daarmee een mooie kans om een nieuwe keuken geheel naar eigen smaak en wensen samen te stellen.
Vanuit de open keuken/ eetkamer heb je toegang tot het dakterras, een absoluut pluspunt van dit appartement. Het terras biedt meer dan voldoende ruimte en kijkt uit over het omliggende groen. Dankzij de gedeeltelijke overkapping beschik je bovendien over een beschutte buitenruimte.
De royale woonkamer vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van een prettige hoeveelheid daglicht en een aangenaam uitzicht op de omgeving.
Met een oppervlakte van circa 35 m² biedt deze ruimte volop mogelijkheden, hier kun je jouw eigen woonwensen realiseren.
Bij het appartement behoort een externe berging van circa 6 m². Ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van overige spullen.
Enthousiast geworden?
Ben je op zoek naar een ruim appartement met een heerlijk dakterras en volop mogelijkheden om je eigen woonideeën te realiseren? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging of schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Zoetermeer vind je op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld. Aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Royale woonkamer en eetkamer
Woonkamer circa 35 m² en eetkamer circa 17 m².
Heerlijk dakterras met groen
Dakterras circa 15 m² met uitzicht op omliggend groen.
Eigen parkeerplaats en berging
Eigen parkeerplaats en externe berging van circa 6 m².
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 270.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.140
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 340,61 per maand
Bouw
Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
86 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
15 m²
Externe bergruimte
6 m²
Inhoud
278 m³
Indeling
Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, toilet, en wastafel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Gelegen op
2e woonlaag
Energie
Energielabel
C
Isolatie
Geen isolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)