Nieuw
IJsselstroom 212721 AW ZoetermeerStromenbuurt-Zuidwest
€ 795.000 k.k.
- 162 m²wonen
- 254 m²perceel
- 4slaapkamers
- A++energielabel
Omschrijving
Riante geschakelde twee-onder-een-kapwoning met garage, vier slaapkamers en energielabel A++
Aan een rustige straat in Oosterheem woon je hier met veel ruimte, comfort en een zonnige tuin op het Zuid-Zuid West. De woning telt circa 162 m² woonoppervlak, heeft vier slaapkamers, twee badkamers en een aangebouwde stenen garage van circa 19 m². Door de uitgebouwde woonkamer, de open keuken uit 2021 en de goede duurzaamheidsvoorzieningen is dit een woning die goed past bij een gezin dat ruimte zoekt zonder in te leveren op gemak. Met 15 zonnepanelen, een elektrische laadpaal en energielabel A++ is ook aan energiezuinig wonen gedacht.
HIGHLIGHTS
+ Circa 162 m² woonoppervlak
+ Zonnige achtertuin op het Zuid-Zuid West
+ Energielabel A++ met 15 zonnepanelen
BEGANE GROND
Je komt binnen via de zijentree. In de hal vind je het toilet (vernieuwd in 2023), de meterkast en de trap naar boven. De woonkamer aan de achterzijde en biedt meer dan voldoende ruimte voor een grote zithoek en een royale eettafel. Door de breedte van circa 5,40 meter en de raampartijen over de volle achtergevel voelt de ruimte open en licht. De openslaande deuren verbinden de woonkamer direct met de tuin.
Aan de voorzijde ligt de open keuken. Deze is vernieuwd in 2021 en ingericht met onder andere een Bora kookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker, stoom-oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Het barretje zorgt voor een logische scheiding tussen koken en wonen en biedt een plek om aan te zitten. Grenzend aan de hal bevindt zich de aangebouwde stenen garage, die van buitenaf toegankelijk is. Deze meet circa 19 m² en is geschikt voor het stallen van een auto, fietsen of als extra bergruimte.
EERSTE VERDIEPING
Op deze verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers. De riante master bedroom aan de voorzijde beschikt over een Frans balkon en diverse praktische inbouwkasten. De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning en is voorzien van rolluiken
Extra bijzonder zijn de twee badkamers op deze verdieping; ideaal voor een groot gezin of thuiswonende kinderen. Beide badkamers zijn vernieuwd in 2023 en voorzien van een wastafelmeubel en inloopdouche. Daarnaast bevindt zich op de overloop een separaat toilet, eveneens vernieuwd in 2023.
TWEEDE VERDIEPING
De tweede verdieping beschikt over nog eens twee slaapkamers, één aan de voorzijde en één aan de achterzijde van de woning, waarbij de slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van rolluiken. Op de overloop zorgt een dakraam voor prettig natuurlijk licht.
De slaapkamer aan de achterzijde heeft een trapopgang naar de zolderverdieping, waar een speelse extra ruimte is ontstaan. Deze leent zich uitstekend als extra slaapplaats, speelruimte of hobbyruimte. Ook hier zorgt een dakraam voor aangename lichtinval. De slaapkamer aan de voorzijde is eveneens goed van formaat.
Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een technische ruimte met opstelplaats voor de cv-ketel, de WTW-installatie (Brink Flair 300 met app-bediening en bypassfunctie, waardoor in de zomer ’s nachts koelere lucht de woning in kan worden gebracht) en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
BUITENRUIMTE
De woning beschikt over een ruime voortuin met parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein. Daarnaast is er een elektrische laadpaal aanwezig met een 3-fase aansluiting (11 KWH).
De brede achtertuin is zonnig gelegen op het Zuid-Zuid Westen biedt volop privacy. Dankzij de achterom is de tuin praktisch bereikbaar. Onder de sfeervolle overkapping geniet je al vroeg in het voorjaar van het buitenleven.
OMGEVING
De woning ligt in de populaire en kindvriendelijke wijk Oosterheem. In de directe omgeving vind je diverse scholen, winkels, speelvoorzieningen en sportfaciliteiten. Op circa 500 meter afstand liggen het Bentwoud, een gezondheidscentrum en een kinderboerderij, wat de omgeving extra aantrekkelijk maakt voor gezinnen en liefhebbers van groen. Ook het openbaar vervoer en de uitvalswegen richting Den Haag, Rotterdam en Utrecht zijn uitstekend bereikbaar. Het centrum van Zoetermeer ligt op korte afstand.
Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
PLUSPUNTEN
+ Energielabel A++
+ Elektrische laadpaal aanwezig
+ Aangebouwde stenen garage van circa 19 m²
+ Vier slaapkamers
+ Twee moderne badkamers (2023)
+ Twee vernieuwde toiletten
+ Moderne open keuken uit (2021)
+ Uitgebouwde woonkamer
+ Houten vloer op de begane grond
+ Rolluiken in slaapkamers op zuiden
+ Plintverwarming uit 2021
+ Laadpaal 3 fase aansluiting
+ Overkapping en achterom
+ Parkeren voor twee auto’s op eigen terrein
OMGEVING
Benieuwd naar de omgeving? Bekijk alle voorzieningen onder het kopje ‘In de buurt’!
INTERESSE?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en zorgen ervoor dat je overige stukken en algemene voorwaarden van de verkopend makelaar digitaal via jouw persoonlijke Move account kunt bekijken.
ONZE TIP
Aankopen? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in! De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 795.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.907
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Wonen
- 162 m²
- Overige inpandige ruimte
- 28 m²
- Perceel
- 254 m²
- Inhoud
- 652 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 inloopdouches, 2 wastafels, en 2 wastafelmeubels
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Balansventilatie, buitenzonwering, dakraam, frans balkon, mechanische ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, heteluchtverwarming en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Intergas HR 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEGWAARD F 3222
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 254 m²
- Achtertuin
- 97 m² (10,80 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
14-5-2026
Op Funda
Buurt

Stromenbuurt-Zuidwest
Zoetermeer- Inwoners
- 1.285
- Gezin met kinderen
- 50%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.