Nieuw
Het Laar 1104881 DS ZundertZundert
€ 579.000 k.k.
- 122 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Wonen in een karakteristieke villa, met alle ruimte en het comfort van een gelijkvloers appartement. In Villa 1853, een bijzonder fraai appartementencomplex in jaren dertig-stijl, vind je een royaal appartement met een ruime woonkamer, twee slaapkamers en een eigen parkeerplaats onder de carport. Een fijne combinatie van karakter, comfort en een rustige ligging, op korte afstand van het centrum van Zundert.
Ligging
Je woont hier in een rustige, ruim opgezette wijk aan de rand van Zundert, omgeven door groen en water, maar toch dicht bij alles wat je nodig hebt. Binnen enkele minuten sta je in het gezellige dorpscentrum, met supermarkten, winkels, cafés, restaurants, basisscholen, kinderopvang en een medisch centrum. Ook sportliefhebbers hebben volop mogelijkheden dankzij de verschillende sportaccommodaties in de buurt.
Liever de natuur in? In het uitgestrekte buitengebied kun je heerlijk wandelen, fietsen of paardrijden. En ook wanneer je onderweg bent naar werk of familie, is de ligging praktisch: de E19 tussen Breda en Antwerpen bereik je in circa 5 tot 10 minuten.
Zo woon je op een rustige plek, met de dagelijkse voorzieningen en de uitvalswegen binnen handbereik.
Bouwaard
Villa 1853 is gebouwd in 2007 en kenmerkt zich door de karakteristieke uitstraling in jaren dertig-stijl. Het appartement beschikt over energielabel A. Het warme water wordt verzorgd door een Cv-ketel.
De centrale entree is voorzien van een intercomsysteem en brievenbussen. Vanuit hier zijn de appartementen op de begane grond en eerste verdieping en de penthouses op de tweede verdieping bereikbaar. De eerste en tweede verdieping zijn toegankelijk met een lift.
Indeling
Via de ruime entree van het appartement kom je binnen in een praktische hal met een aparte garderobe, toilet en meterkast. Vanuit hier heb je toegang tot de gang, de bijkeuken en de woonkamer.
De bijkeuken biedt extra bergruimte en is ingericht met een keukenblok met onder- en bovenkasten. Ook vind je hier de aansluitingen voor de wasmachine en wasdroger en een plek voor een koelkast. Een praktische ruimte die helpt om het dagelijks wonen overzichtelijk en comfortabel te houden.
De woonkamer vormt het hart van het appartement. Met een oppervlakte van circa 43,6 m² biedt de kamer-en-suite volop ruimte om te wonen en te ontspannen. De halfronde erker geeft de leefruimte een eigen karakter en zorgt voor een bijzondere uitstraling. Dankzij de glas-in-loodschuifdeuren kun je de en-suite naar wens afsluiten, waardoor je de ruimte op verschillende manieren kunt beleven
De woonkamer is afgewerkt met een Metroflor-vloer in wit essenmotief, behang op de wanden en een spachtelputz plafond. De vloer loopt drempelloos door in vrijwel het gehele appartement, met uitzondering van de badkamer en het toilet. Vanuit de woonkamer bereik je de keuken en via de tuindeuren stap je zo het balkon op.
De keuken is uitgevoerd met een crèmekleurig keukenblok en voorzien van een koelkast, combimagnetron, vaatwasser, keramische kookplaat en afzuigkap. De combinatie van kasten en laden zorgt voor praktische opbergruimte.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De royale hoofdslaapkamer heeft een eigen inloopkast met aluminium glasdeur en biedt bovendien rechtstreeks toegang tot de badkamer.
De badkamer is eveneens bereikbaar vanuit de gang. Je vindt hier een ligbad, douchecabine, toilet en wastafel met badkamermeubel. De ruimte is afgewerkt met betegelde wanden en vloer en een spachtelputz plafond.
Dankzij de gelijkvloerse indeling bevinden de woon- en slaapvertrekken zich op één niveau. Dat maakt dit appartement bijzonder praktisch in het dagelijks gebruik.
Berging
Bij het appartement hoort een eigen inpandige berging. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenstalling voor de bewoners van Villa 1853.
Ook aan parkeren is gedacht. Op het afgesloten buitenterrein bevindt zich de eigen parkeerplaats onder een carport. Het parkeerterrein biedt ruimte aan dertien personenauto's onder de carports en wordt afgesloten met een elektrisch bedienbare poort.
Buitenruimte
Het appartement beschikt over een balkon dat vanuit de woonkamer bereikbaar is via de tuindeuren. Een fijne plek om even buiten te zitten en van de omgeving te genieten.
Rondom Villa 1853 ligt een buitenterrein dat wordt omgeven door een groene haag. De combinatie van het groen, het water in de openbare ruimte en de ruim opgezette wijk draagt bij aan het rustige karakter van de woonomgeving.
Bijzonderheden
- Ruim, gelijkvloers appartement op de begane grond van Villa 1853.
- Gevestigd in een karakteristiek appartementencomplex in jaren dertig-stijl.
- Royale kamer-en-suite van circa 43,6 m² met halfronde erker.
- Twee slaapkamers van circa 21,7 m² en 11,3 m².
- Keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur.
- Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafelmeubel.
- Praktische bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en wasdroger.
- Eigen inpandige berging en gezamenlijke fietsenstalling.
- Eigen parkeerplaats onder een carport.
- Afgesloten parkeerterrein met elektrisch bedienbare poort.
- Lift aanwezig in het complex voor de eerste en tweede verdieping.
- Rustige ligging aan de rand van Zundert, met het dorpscentrum en diverse voorzieningen op
korte afstand.
- Het buitengebied en de uitvalsweg E19 richting Breda en Antwerpen zijn gemakkelijk bereikbaar.
Vereniging van Eigenaren (VvE):
Indien je dit appartementsrecht koopt ben je automatisch lid van de Vereniging van Eigenaren.
Deze vereniging regelt de zaken die van algemeen belang zijn (o.a. opstalverzekering, onderhoud, water- en elektraverbruik gezamenlijke ruimte etc.)
De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt € 225,52.
Alle documentatie omtrent de VVE is via jouw Move account inzichtelijk zodra je een bezichtiging hebt gepland.
Zie jij jezelf hier al wonen? Neem contact op met Van Hassel Makelaars.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Ruim gelijkvloers appartement
Begane grond, kamer-en-suite en twee slaapkamers.
Karaktervolle woonkamer en keuken
Kamer-en-suite met erker, glas-in-lood en complete keuken.
Eigen parkeerplaats en berging
Carport op afgesloten terrein, berging en fietsenstalling.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 579.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.746
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 225,52 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 122 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 397 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie en TV kabel
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- ZUNDERT K 9146
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Patio/atrium
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Garage
- Soort garage
- Carport en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 225,52 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
16-10-2026
Op Funda
Buurt

Zundert
Zundert- Inwoners
- 7.315
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.864
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




