Veilingstraat 104881 CX ZundertZundert
€ 439.000 k.k.
- 132 m²wonen
- 176 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerEnergielabel A | Ruime 2-onder-1-kap met grote garage en oprit
Omschrijving
Comfortabel wonen op loopafstand van alle dorpsvoorzieningen, met een oprit, grote inpandig bereikbare garage en een zonnige achtertuin op het zuidwesten? Aan de Veilingstraat 10 in Zundert komt ruimtelijk wonen en een fijne ligging op een prettige manier samen.
Deze twee-onder-één-kapwoning beschikt over een ruime woonkamer, een riante leefkeuken, een praktische bijkeuken en drie slaapkamers (waarvan een vierde eenvoudig te realiseren is op de tweede verdieping). De onderhoudsvriendelijke tuin en de brede garage maken deze woning bijzonder geschikt voor gezinnen en doorstromers die op zoek zijn naar comfort en functionaliteit.
Indeling
Begane grond
Via de entree betreedt u de hal met garderobenis en toegang tot de toiletruimte, de woonkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en vormt een fijne leefruimte. De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer en spachtelputz wandafwerking en staat in directe verbinding met de leefkeuken aan de achterzijde van de woning.
Aan de achterzijde bevindt zich de leefkeuken met schuifpui naar de achtertuin. De keuken is uitgevoerd in een hoekopstelling en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, 4-pits gaskookplaat, combimagnetron, vaatwasser en een RVS-afzuigkap. Vanuit de keuken is tevens de praktische trapkast bereikbaar.
Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en droger. Vanuit deze ruimte is de inpandige garage bereikbaar en tevens de achtertuin.
De garage is voorzien van verwarming, elektra en is door de breedte zeer geschikt voor het parkeren van een auto, fietsen en opslag.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot drie ruime en lichte slaapkamers, de badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping.
De badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche met thermostaatkraan, wastafel en toilet.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de ruime zolderverdieping waar eenvoudig een vierde slaapkamer kan worden gerealiseerd.
Via een loopdeur heeft u toegang tot het dakterras.
Buitenruimte
De woning beschikt over een verzorgd aangelegde voor- en achtertuin. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het zonnige zuidwesten en biedt volop mogelijkheden om van de zon te genieten.
Parkeren en garage
De woning beschikt over een oprit en een grote inpandig bereikbare garage, wat zorgt voor veel comfort en praktische bergruimte.
Bijzonderheden:
• Energielabel A
• Twee-onder-één-kapwoning
• Oprit en grote inpandige garage
• Ruime woonkamer en leefkeuken
• Drie slaapkamers en mogelijkheid tot vierde slaapkamer
• Ruime badkamer
• Gelegen op loopafstand van dorpsvoorzieningen
Interesse?
Bent u op zoek naar een ruime gezinswoning met garage en zonnige tuin in Zundert? Dan is Veilingstraat 10 zeker een bezichtiging waard.
Neem contact op voor een persoonlijke rondleiding en ontdek zelf de ruimte en het wooncomfort dat deze woning te bieden heeft.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 450.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 439.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.326
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2004
- Soort dak
- Plat dak bedekt met overig
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 132 m²
- Overige inpandige ruimte
- 24 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 33 m²
- Perceel
- 176 m²
- Inhoud
- 534 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Excellent (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZUNDERT K 8942
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 176 m²
- Achtertuin
- 42 m² (4,44 meter diep en 9,45 meter breed)
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
6.617x
Bekeken
46x
Bewaard
7-2-2026
Op Funda
Buurt

Zundert
Zundert- Inwoners
- 7.315
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.865
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.