Verkocht onder voorbehoud
Marspoortstraat 97201 JA ZutphenStadskern
€ 700.000 k.k.
- 130 m²wonen
- 1slaapkamer
Omschrijving
High-end appartement op begane grond in historisch pand, in 2025 volledig verbouwd en verder verduurzaamd, met luxe keuken en badkamer, stadstuin, voor- en achteringang, kelder, eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. Gelegen in het historische centrum van Zutphen. Met alles op loopafstand: o.a. rechtsaf naar de IJssel, linksaf de stad in, of naar bijv. de trein.
Achter de gevel, met een in de zomer weelderig bloeiende blauwe regen, gaat deze bijzondere woning schuil.
Indeling
Via de monumentale voordeur komt u in de gezamenlijke hal.
Vanuit de hal geeft een stijlvolle voordeur toegang tot het appartement.
Loft
Living – eethoek/werken - keuken
Wat direct opvalt is de hoogte, de prachtige gietvloer met vloerverwarming en de grandioze open ruimte, waar modern, historisch en industrieel elkaar ontmoeten.
De living is groots: hoge raampartijen met fraaie binnenluiken. Bakstenen muren en zichtbare stalen en houten balkenconstructie.
De living gaat vloeiend over in het eetgedeelte, met grote tafel: om te eten en/of te werken. Er zijn mooie zichtlijnen naar achteren - door de gehele woning - waar de luxe keuken is gesitueerd.
De high-end Next 125 keuken is een echte eyecatcher: voorzien van alle luxe inbouwapparatuur, o.a. een Bora oven, Bora X BO inductiekookplaat met afzuiging, Siemens koelkast en afwasmachine en keukeneiland met fraai werkblad.
Er zijn mooie spots, alle dimbaar, er is een geraffineerd lichtplan door het gehele appartement.
Verrassend en mooi zijn de hoogtes in de woning van bijna 4 m, met antieke Amsterdamse deuren van meer dan 3 meter! Vanuit de loft is er toegang tot halletje met garderobe en separaat toilet. Alles perfect gemaakt. De toegang tot de kelder met een elektrisch glazen luik (Storax). Een mooie ruime kelder passend bij het huis: te gebruiken als wijnkelder, maar ook als extra bergruimte.
Achterzijde woning
Aan de achterzijde van de woning bevinden zich de keuken, een achteringang, toegang tot tuin/terras en hier zijn eveneens de separate slaapkamer en badkamer gelegen.
De slaapkamer heeft openslaande deuren naar het terras. Hier is een luxe, op maat gemaakte (kamerhoge) kastenwand. Grotendeels glad gestukte wanden, maar waar toch een stukje bakstenen muur en balkenconstructie in het zicht zijn gelaten. In de nis van de slaapkamer zou ook nog een werktafel geplaatst kunnen worden.
De badkamer is luxe en ook hier is de hoogte bijna 4 meter! De gebruikte materialen zijn o.a. van Solid Surface: het wastafelmeubel, het ligbad. Luxe spiegel, mooie radiator. Er is een inloopdouche en een verscholen toilet.
Verderop in deze ruimte is de aansluiting voor de wasmachine en droger en verdere ingebouwde kastruimte.
Buiten
De woning heeft 2 ingangen: de hoofdingang van de woning is gelegen aan de voorzijde en de achteringang heeft een achterdeur die uitkomt in de keuken.
Bij het appartement behoort een eigen parkeerplaats (afsluitbaar door middel van een elektrische poort met afstandbediening). Deze parkeerplaats is te bereiken via de Berkel en de Oude Wed, gelegen aan de achterzijde van het gebouw. Vanaf de parkeerplaats zet u de boodschappen zo in de keuken.
De woning heeft een kleine stadstuin, deels afgescheiden met cortenstaal en deels met natuurlijke materialen: een privé plek, fijn terras met platanen en avondzon. Voor wat meer reuring kunt u ook aan de voorzijde lekker op een van uw eigen bankjes neerstrijken.
Duurzaamheid, luxe en comfort.
In 2025 is het gehele appartement verbouwd en opnieuw ingedeeld en verder verduurzaamd.
Door de gehele woning ligt vloerverwarming op een geïsoleerde vloer, de gevels zijn geïsoleerd d.m.v. voorzetwanden (glaswol), er is Fineo monumentenglas geplaatst.
De gietvloer is een anhydriet dekvloer: een gipsgebonden, zelfnivellerende gietvloer (mengsel van anhydriet, zand en water) die zorgt voor een zeer vlakke, strakke en sterke ondergrond. Het is ideaal in combinatie met vloerverwarming vanwege de uitstekende warmtegeleiding.
Er is een VvE met weinig kosten en korte lijnen: de Vereniging van Eigenaren bestaat uit uw appartement en het enige andere appartement in dit pand.
Vraagprijs: EUR 700.000 k.k.
Aanvaarding: in overleg
Van der Chijs makelaardij heeft deze tekst zorgvuldig opgesteld. Er kunnen hieraan echter geen rechten worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 700.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.385
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1850
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 130 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Inhoud
- 686 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een kelder
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- Niet verplicht
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit HRC 24 (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZUTPHEN F 12318
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Plaats
- Plaats
- 20 m² (2,00 meter diep en 10,00 meter breed)
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
8.518x
Bekeken
99x
Bewaard
16-3-2026
Op Funda
Buurt

Stadskern
Zutphen- Inwoners
- 2.410
- Gezin met kinderen
- 13%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.023
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




