Verkocht
Prins Bernhardlaan 367204 AM ZutphenWarnsveldsewegkwartier-Noord
€ 618.000 k.k.
- 165 m²wonen
- 374 m²perceel
- 5slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 29 mei 2025
- Verkoopdatum
- 22 juni 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Een heerlijk leefhuis...!
Aan een van de sfeervolste straatjes van Zutphen gelegen ruime gemoderniseerde dertiger-jaren hoekwoning met prachtige achtertuin!
* Instapklaar
* Ruimte
* Comfort
* Geïsoleerd
* Werk/studeerkamer
* Zonnepanelen
* Royale tuin
* Af te sluiten carport
Zomaar een aantal wensen waaraan deze woning voldoet!
De Pr. Bernhardlaan is een fraaie straat met volgroeide bomen en veelal woningen gebouwd in de jaren '30.
Aan dit straatje bieden wij deze robuuste en gemoderniseerde woning aan met aangebouwde, af te sluiten carport en parkeerplaats op eigen terrein. Een echte eyecatcher is de fraaie ommuurde achtertuin met diverse terrassen en knusse terras overkapping waar het in weer- en wind heerlijk toeven is.
Deze ruime woning beschikt over 5 slaapkamers, een studeerhoek, tv/gameroom en heeft zijn laatste moderniseringsfase in 2021 gehad.
Voor hen die nog niet met de Hanzestad Zutphen bekend zijn: De ligging aan de IJssel, de monumentale binnenstad met zijn mooie terrassen en divers winkelaanbod, cultuur, en een bolwerk van alle soorten van onderwijs (basis- en middelbaar) en ook sportverenigingen zijn er te kust-en-te-keur. Voor ieder wat wils.
Ik nodig u allen van harte uit voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging en te ervaren wat ik tracht in woorden te omschrijven.
Indeling:
Kelderruimte: Provisiekelder bereikbaar vanuit de hal.
Begane grond: Als je het pad oploopt, valt je oog gelijk op de klassieke voordeur en de charmante erker die karakter aan de woning geeft. Entree/hal met mooie granitovloer en fraaie oude tegeltjes aan de wanden. Toiletruimte met wandcloset en fonteintje en trapopgang. Lichte woonkamer waar van 3 zijden heerlijk licht binnenkomt. De woonkamer is voorzien van een visgraat PVC vloer met hoge plinten, en gezellige openhaard partij, waar nu een inzethaard in is geplaatst. Aan de voorzijde de voor de jaren dertig kenmerkende erker waar aan de buitenzijde een mooi markies is gemonteerd. De achter-pui met openslaande deuren is vernieuwd en biedt toegang tot het terras (deels overdekt door het balkon op de 1e verd.). De voormalige dichte keuken is bij de woonkamer betrokken en daar is in 2021 een mooie nieuwe keuken geplaatst voorzien van alle gebruikelijke gemakken waaronder een inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging en Quooker.
Vanuit de keuken kom je in een extra ruimte die nu in gebruik is als werk/studeerplek met de nodige kastruimte en aangrenzend een afgesloten kamer die als TV-kamer en/of gameroom wordt gebruikt.
1e Verdieping: Overloop, toiletruimte met wandcloset en fonteintje, 3 prima slaapkamers waarvan de grote ouderslaapkamer is voorzien van een vaste kastenwand en openslaande deuren naar balkon over de volle breedte. Vanaf het balkon kijk je uit over de heerlijke tuin. Luxe badkamer (2021) met groot ligbad (whirlpool), aparte inloopdouche met glazenwand en wastafelmeubel.
2e verdieping: Ruime voorzolder met dakkapel en opstelplaats voor wm- en droger. Twee mooie zolderkamers, waarvan één met dakkapel. Ideaal als puberkamer, thuiskantoor of hobbyruimte!
Bijzonderheden
- Kunststof kozijnen met isolerende beglazing
- Energielabel C
- 8 x in 2021 geplaatste zonnepanelen (opbrengst 2024 1.99MWh)
- Keuken, badkamer, toilet vernieuwd in 2021
- 4 woonlagen en een provisiekelder
- Groot gezin, samengesteld gezin, werken aan huis, het is hier allemaal mogelijk
- Mooie combinatie van sfeervol jaren dertig en hedendaags wooncomfort
Algemeen
* Bouwjaar: 1935
* Woonoppervlakte: 165m²
* Inhoud: 673m³
* Perceeloppervlakte: 374 m²
AANVAARDING IN OVERLEG
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in.
Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM kantoren vindt u op Funda.nl
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 618.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.745
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 165 m²
- Overige inpandige ruimte
- 24 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Perceel
- 374 m²
- Inhoud
- 673 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafelmeubel, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen, een vliering, en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Trendline HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZUTPHEN B 4165
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 272 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ZUTPHEN B 4476
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 102 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 207 m² (23,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
Garage
- Soort garage
- Carport en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
7.432x
Bekeken
140x
Bewaard
29-5-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




