Royaal jaren ’30 herenhuis met diepe tuin voorzien van een grote berging en achterom. Deze nog geheel naar eigen wens te moderniseren vijfkamerwoning heeft een woonoppervlakte van maar liefst 148 m². Er is een riante zolderverdieping die nog op verschillende manieren kan worden ingedeeld en er zijn eventueel ook nog uitbreidingsmogelijkheden. De ligging is ideaal; vlakbij zowel Amsterdam als Haarlem en op loopafstand van park, school, winkels, NS station en “Sugarcity”. Gratis parkeren in de straat, perceel eigen grond van 213 m².
Indeling:
Begane grond: entree, tochtportaal met meterkast, hal, trapkast, toilet, grote woonkamer, dichte keuken met deur naar “klompenhok” met deur naar achtertuin voorzien van stenen berging en achterom.
Eerste verdieping: overloop met toilet, grote slaapkamer aan achterzijde met openslaande deuren naar afgesloten balkonruimte, grote slaapkamer aan voorzijde, badkamer aan achterzijde, waskamer aan voorzijde.
Zolderverdieping: grote open ruimte met bergzolder en kleine dakkapel aan voor- en achterzijde, twee zolderkamers (beide met kleine dakkapel).
Bijzonderheden:
• Grote jaren ’30/’40 woning met veel mogelijkheden;
• De woning dient grotendeels te worden gerenoveerd/gemoderniseerd;
• Woonoppervlakte circa 148 m² (met nog meerdere uitbreidingsmogelijkheden);
• Diepe achtertuin met grote berging en achterom;
• Superleuke locatie in het oude dorp bij het Kastanjepleintje;
• Nog enkele originele details aanwezig;
• Dichte keuken met doorgang naar klompenhok en tuin;
• Badkamer met douchecabine en deur naar balkon;
• Waskamer met meubel, kast met geiser en aansluiting wasmachine;
• Separaat toilet op begane grond en op eerste verdieping;
• Perceel 213 m² eigen grond;
• De woning is geïsoleerd in het kader van Geluidsisolatieproject Schiphol;
• Energielabel F;
• De woning is nog niet voorzien van centrale verwarming. De warmwatervoorziening loopt via twee geisers en in de woonkamer staat een gashaard (moederhaard) die de radiatoren in de woonkamer aanstuurt. De twee bovenverdiepingen zijn niet verwarmd;
• Zeer grote zolderverdieping met veel verschillende indelingsmogelijkheden. Huidige indeling: grote open ruimte (open tot in de nok) met aan voor- en achterzijde een kleine dakkapel, twee wat kleinere zolderkamers met kleine dakkapel, bergvliering;
• De woning is centraal gelegen in het oude centrum van Zwanenburg, vlakbij de winkelstraat en gezellige horeca gelegenheden, speeltuin, park, kinderopvang en basisschool, “Sugarcity” met outlets “The Style”, recreatiegebied “Spaarnwoude” en openbaar vervoervoorzieningen waaronder NS-station Halfweg-Zwanenburg, buslijn 161 (Zwanenburg-Halfweg-Hoofddorp), buslijn 80 (Zandvoort-Haarlem-Amsterdam centrum), en uitvalswegen richting Schiphol, Amsterdam en Haarlem. Vrij parkeren in de straat.