Nieuw
Brederostraat 258023 AN ZwolleWipstrik-Noord
€ 619.000 k.k.
- 127 m²wonen
- 204 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
PAREL IN WIPSTRIK
Er zijn van die huizen waarbij alles klopt. De juiste locatie, de juiste sfeer, prachtige details en een heerlijke tuin. Ben jij op zoek naar zo’n huis? Je hebt het gevonden, of zelfs, het heeft jou gevonden!
Welkom aan de Brederostraat 25 in Zwolle. Deze karakteristieke jaren ’20 tussenwoning herbergt
127 m² woonoppervlakte. De woning staat op een ruim perceel van 204 m². Met een achtertuin op het noordwesten van maar liefst 19 meter diep hoef jij je geen zorgen te maken om een plekje te vinden in de zon of liever in de schaduw.
Hier woon je op korte afstand van diverse supermarkten. Vanaf hier ben je vlot op de snelweg. Scholen bevinden zich om de hoek. De binnenstad en het station zijn binnen enkele fietsminuten bereikt. Of wat dacht je van het monumentale openlucht zwembad om de hoek, of lopend naar de sportschool?
BEGANE GROND
Jouw auto parkeer je in de straat. Het mooie aan dit plekje is dat er nét geen parkeervak vóór deze woning is aangebracht. Hierdoor heb je meer vrijheid voor jouw huis. Onder een haag van groen bereik jij de prachtige voordeur. Vergeet bij de loop naar de voordeur niet omhoog te kijken. Prachtige details heeft deze gevel te bieden. Bovendien staan ze ook nog eens keurig in de verf. In de voortuin is een fietsenberging aangebracht.
Je komt binnen in de ruime hal. Hier zal jouw oog meteen vallen op de originele granitovloer. Ook de fraaie paneeldeuren vallen op. Meteen bij binnenkomst tref je rechts het toilet. Deze is uitgevoerd met een wandcloset. Een gevelraam zorgt voor daglicht en extra ventilatie. Verderop in de hal bevindt zich de trapopgang met eronder de kelder. Kijk ook eens naar de sierlijke afwerking van de trap, met het kleine nisje.
Rechtdoor vanuit de hal bereik je de keuken. Deze beschikt over inbouwapparatuur, waaronder een Quooker. De grote wandtegel zorgt voor rust en de houtkleurige fronten zorgen voor sfeer. Aansluitend is de bijkeuken aangebracht met een deur naar de tuin. In de bijkeuken zijn de wasmachine en droger opgesteld, met erboven een praktisch werkblad en kastruimte rondom. Een lichtkoepel zorgt hier voor veel lichtinval.
Een woonkamer zoals hij moet zijn. Originele dubbele tuindeuren met boven- en zijlichten. Prachtige gestucte plafonds en op de vloer duurzaam teakhout in blokmotief. De stijlvolle schouw staat in dienst van de sfeervolle kachel. En-suite deuren met glas-in-lood geven toegang tot de voorkamer. Deze biedt ruim plaats aan een grote eettafel. Van hieruit is er fraai zicht op het straatbeeld. Ook deze ruimte is voorzien van een schouw.
EERSTE VERDIEPING
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de geweldige badkamer. Kijk bij het betreden van de verdieping eens goed naar het sierlijke houtwerk van de trapopgang. Achter de fraaie paneeldeuren vind je slaapkamers van ruim 6, bijna 12 en ruim 15 m². Alle slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. De luxe badkamer bevindt zich aan de voorzijde. De samenstelling van de gekozen materialen straalt rust en luxe uit. De badkamer is voorzien van een ligbad, een douche, een wandcloset en een wastafelmeubel met laden. De koperkleurige accenten combineren prachtig met de grijze vloertegels en de marmerlook. Een gevelraam zorgt voor daglicht en extra ventilatie. Erg comfortabel is de vloerverwarming!
TWEEDE VERDIEPING
De overloop krijgt lichtinval door het dakraam aan de voorzijde van de woning. Meteen rechts bevindt zich een afgesloten bergruimte. De vierde slaapkamer is uitgevoerd met een grote dakkapel. De plafondhoogte zorgt hier voor extra ruimtebeleving.
TUIN
De achtertuin ligt op het noordwesten en is ca. 19 meter diep. Meteen achter de openslaande tuindeuren van de woonkamer is een groot terras aangelegd. Je kent dat gevoel vast wel, dat je niet het idee hebt dat je in een woonwijk staat. Zo’n tuin is dit! Natuurlijke erfafscheidingen en een mooie meerstammige bomen geven het geheel een parkachtige uitstraling. Het is volop genieten onder de prachtige overkapping. Ernaast bevindt zich een schuur. Zelfs de containers zijn keurig weggewerkt achter houten schuifdeuren.
Ben jij op zoek naar karakter en sfeer? Wil jij een grote tuin? Zoek jij een (t)huis met alle voorzieningen binnen handbereik?
Maak dan snel een afspraak voor volgende week!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 619.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.874
- Bouwjaar
- 1928
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 127 m²
- Overige inpandige ruimte
- 9 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 204 m²
- Inhoud
- 461 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Cv-ketel
- Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZWOLLE B 6474
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 204 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 106 m² (18,80 meter diep en 5,65 meter breed)
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Wipstrik-Noord
Zwolle- Inwoners
- 3.070
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.551
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.