Nieuw
Van Karnebeekstraat 58011 JA ZwolleOud-Assendorp
€ 545.000 k.k.
- 101 m²wonen
- 110 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Een woning om verliefd op te worden! Dichtbij het centrum en station.
Omschrijving
Karakter, sfeer en authentieke details, op loopafstand van de binnenstad en het station!
Sommige woningen hebben iets bijzonders zodra je binnenstapt. Een woning waarbij de foto's meer vertellen dan woorden kunnen omschrijven. Van Karnebeekstraat 5 is daar een mooi voorbeeld van. Een karakteristiek pand uit circa 1921, met authentieke details, een warme uitstraling en een sfeer die je niet in iedere woning tegenkomt. Hier gaan de charme van vroeger, het comfort van nu en het gemak van een centrale ligging in Zwolle hand in hand. Echt een woning om verliefd op te worden!
De woning is grotendeels gerenoveerd. Zo zijn enkele jaren geleden de balken en de vloer vervangen en is vloerisolatie aangebracht. Ook zijn de gevels voorzien van voorzetwanden met isolatie en beschikt de woning over dubbel glas. Een bijzondere indeling maakt het geheel extra aantrekkelijk. Uniek is de slaapkamer en de ruime badkamer op de begane grond. Op de eerste verdieping zijn nog twee volwaardige sfeervolle slaapkamers aanwezig. De ruime vliering biedt bovendien volop mogelijkheden om spullen op te bergen.
Wat deze woning echt onderscheidt, is de combinatie van de authentieke details, de sfeervolle vertrekken en de verrassende indeling. Daarbij zorgen de twee tuinen voor een fijne afwisseling tussen beschut buiten zitten en genieten van het uitzicht op de stad.
Ook de straat heeft een verhaal. De Van Karnebeekstraat kent een lange geschiedenis en vormde vroeger onderdeel van een belangrijke route richting Deventer. De straat stond achtereenvolgens bekend als de Oude Schellerweg en de Deventerstraat. Na de Tweede Wereldoorlog kreeg zij haar huidige naam, ter herinnering aan jonkheer mr. M.P.M. van Karnebeek, die tijdens de oorlog burgemeester van Zwolle was. Met haar bouwjaar rond 1921 maakt ook deze woning deel uit van de ontwikkeling van de stad.
De ligging in Assendorp maakt het plaatje compleet. De historische binnenstad ligt op loopafstand, net als diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden. Ook het station van Zwolle is dichtbij, ideaal voor wie regelmatig met de trein reist. Met de auto kun je via de rondweg en de Van Karnebeektunnel bovendien de A28 en de A50 snel bereiken.
Kortom: een karaktervolle grotendeels gerenoveerde woning met een eigen verhaal, een verrassende indeling en twee fijne tuinen, op een plek waar de historische binnenstad en alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik liggen.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je in de hal, waar een mooie nis ruimte biedt voor een garderobe. Vanuit hier stap je de woonkamer binnen. Deze sfeervolle ruimte vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen is er een prettige lichtinval. De karakteristieke uitstraling, de ramen met markiezen en het uitzicht geven de ruimte een eigen sfeer.
De open keuken sluit aan op de woonkamer en is uitgevoerd in een praktische L-opstelling, met volop werk- en bergruimte. De keuken beschikt over inbouwapparatuur.
Aansluitend bevindt zich de slaapkamer op de begane grond. Vanuit deze kamer heb je direct toegang tot de achtertuin. Een tweede hal geeft toegang tot het toilet en de ruime badkamer. Deze is ingericht met een inloopdouche, wastafel en designradiator. Ook vind je hier de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Eerste verdieping
Via de vaste bordestrap in de woonkamer bereik je de overloop. Op deze verdieping liggen twee ruime slaapkamers, beide over de volle breedte van de woning. Eén van de kamers beschikt over een ingebouwde kast.
Vliering
De vllering is bereikbaar via een vlizotrap en biedt veel praktische bergruimte. Hier bevindt zich ook de cv-ketel.
Tuinen
De woning beschikt over twee tuinen met ieder een eigen karakter. De achtertuin is bereikbaar vanuit de slaapkamer op de begane grond en heeft een beschutte ligging. Het terras biedt een fijne plek om in alle in alle rust buiten te zitten, met veel privacy. Daarnaast is er een berging aanwezig. De ruime voortuin ligt op het westen en is voorzien van een fraai hekwerk met een afsluitbare looppoort. Hier kun je heerlijk van de middag- en avondzon genieten, terwijl je uitkijkt op de karakteristieke Sassenpoort en van het stadsleven kan genieten. Een bijzonder uitzicht dat deze plek een uitgesproken Zwols karakter geeft.
Bijzonderheden
- Karakteristieke woning met authentieke details en een sfeervolle uitstraling
- Bouwjaar circa 1921
- Energielabel C
- Grotendeels gerenoveerd
- Vloer en balken enkele jaren geleden vervangen
- Vloerisolatie en isolerende voorzetwanden aangebracht
- Dubbel glas
- Slaapkamer en ruime badkamer op de begane grond
- Twee ruime slaapkamers op de eerste verdieping
- Ruime vliering met extra bergruimte en cv-ketel
- Beschutte achtertuin met terras en berging
- Ruime voortuin op het westen met uitzicht op de Sassenpoort
- Historische binnenstad, winkels, supermarkten en horeca op loopafstand
- Station Zwolle op korte afstand
- Goede bereikbaarheid via de stadsring en Van Karnebeektunnel
- De A28 en A50 goed bereikbaar
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Karaktervol huis uit 1921
Karakteristiek pand met authentieke details en sfeer.
Slaapkamer en bad beneden
Slaapkamer en ruime badkamer op de begane grond.
Twee tuinen met uitzicht
Beschutte achtertuin en voortuin met zicht op Sassenpoort.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 545.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.396
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1921
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 101 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Perceel
- 110 m²
- Inhoud
- 391 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Buitenzonwering
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas kombi kompakt HRE 36/30 RF2 (gas gestookt uit 2022, huur)
Kadastrale gegevens
- ZWOLLE G 3871
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 110 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Voortuin
- 25 m² (4,42 meter diep en 5,56 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
2.277x
Bekeken
28x
Bewaard
16-10-2026
Op Funda
Buurt

Oud-Assendorp
Zwolle- Inwoners
- 4.130
- Gezin met kinderen
- 18%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.873
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




