Nieuw
Baronielaan 102242 RC WassenaarDorp Wassenaar
€ 1.050.000 k.k.
€ 4.500 /mnd
- 226 m²wonen
- 174 m²perceel
- 6slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerEen royaal familiehuis (226m2) op een toplocatie in Wassenaar!
Omschrijving
4SALE / 4RENT!
Op zoek naar een royaal familiehuis op een toplocatie in Wassenaar? Baronielaan 10 combineert ruimte, comfort en een fijne indeling met een woonoppervlakte van maar liefst 226 m².
VERKOPER AAN HET WOORD
“Wat wij altijd zo bijzonder hebben gevonden aan dit huis, is hoe perfect het aansluit op het gezinsleven én het ontvangen van vrienden en familie. Wanneer er vrienden langskwamen met kinderen, hadden de kinderen beneden echt hun eigen plek om te spelen en samen te zijn, terwijl wij boven rustig konden borrelen of uitgebreid tafelen. Daarnaast hebben onze kinderen enorm genoten van de tuin en vooral van het speelpleintje direct achter de woning. Omdat de achterom daar direct op uitkomt, voelde het voor hen echt als een verlengstuk van de tuin. Urenlang speelden ze daar met vriendjes en buurkinderen — een plek vol fijne herinneringen voor ons gezin.”
WOONCOMFORT
De ruime L-vormige woonkamer voelt dankzij de grote raampartijen heerlijk licht aan en biedt volop plek om samen te leven, te ontspannen en gasten te ontvangen. De open haard zorgt voor extra sfeer tijdens de koudere maanden en via de trap heb je direct toegang tot de zonnig tuin. De moderne open keuken is van alle gemakken voorzien en uitgerust met diverse inbouwapparatuur — een fijne plek voor lange diners en gezellige familiemomenten.
Op de bovenverdieping bevindt zich een riante hoofdslaapkamer aan de achterzijde van de woning. Daarnaast is er een moderne badkamer met ligbad, douche en wastafelmeubel, een apart modern toilet, een ruime slaapkamer aan de voorzijde met eigen douche én een extra studeer-/babykamer.
Het souterrain, voorheen de garage, is volledig omgebouwd tot extra woonruimte en vormt een ideale verdieping voor puberende kinderen of gasten. Hier vind je een grote slaapkamer, nog een extra slaapkamer met doorgang naar een aanvullende kamer én een tweede badkamer.
BUITENLEVEN
De onderhoudsarme achtertuin ligt op het westen, waardoor je hier heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon. Of je nu wilt ontspannen na een drukke dag, gezellig buiten wilt eten of kinderen veilig wilt laten spelen: deze tuin biedt volop mogelijkheden. Daarnaast beschikt de tuin over een praktische berging en een fijne overkapping, zodat je ook op minder zonnige dagen comfortabel buiten kunt zitten.
LOCATIE
Baronielaan 10 ligt op een aantrekkelijke locatie in Wassenaar, in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving op loopafstand van het gezellige centrum. Winkels, horeca, scholen, sportverenigingen en uitvalswegen bevinden zich allemaal binnen handbereik. Hierdoor woon je hier heerlijk rustig, maar met alle dagelijkse voorzieningen dichtbij. Een perfecte combinatie van comfortabel gezinsleven en de charme van Wassenaar.
GOED OM TE WETEN
- Woonoppervlakte 226m² op een perceel van 174m²;
- 6 slaapkamers en 3 badkamers;
- Parkeren op eigen terrein;
- (Onderhoudsarme) achtertuin op het westen;
- Energielabel C;
- Beschermd dorpsgezicht;
- Bouwjaar 1979;
- Ouderdomsclausule van toepassing in de NVM koopovereenkomst.
HUURVOORWAARDEN
- Wij rekenen geen courtage aan onze huurders;
- Kosten van elektriciteit/water/tel/tv/internet zijn voor rekening van huurder;
- Waarborgsom bedraagt 1 maand huur;
- Niet geschikt voor studenten/woningdelers en geen garantstelling mogelijk;
- Roken is binnen niet toegestaan;
- Eventueel gemeubileerd te huur aangeboden voor € 5.000,- per maand.
Meer informatie omtrent de selectieprocedure bij het huren van een woning vind je op onze website.
Enthousiast over deze woning? Neem contact op met ons kantoor.
---
4SALE / 4RENT!
Looking for a spacious family home in a prime location in Wassenaar? Baronielaan 10 combines space, comfort and a practical layout with a generous living area of no less than 226 m².
SELLER’S WORDS
“What we have always loved most about this home is how perfectly it suited both family life and entertaining friends and family. Whenever friends came over with their children, the kids truly had their own space downstairs to play and spend time together, while we could relax upstairs with drinks or enjoy long dinners together.
Our children also absolutely loved the garden, and especially the playground located directly behind the house. Because the back entrance opens straight onto it, it really felt like an extension of the garden for them. They spent countless hours there playing with friends and neighbourhood children — a place filled with wonderful memories for our family.”
LIVING COMFORT
The spacious L-shaped living room feels wonderfully bright thanks to the large windows and offers plenty of space to relax, spend time together and entertain guests. The fireplace adds extra atmosphere during the colder months, while the stairs provide direct access to the sunny garden. The modern open-plan kitchen is fully equipped with various built-in appliances — the perfect setting for long dinners and cosy family moments.
The first floor features a generous master bedroom located at the rear of the property. In addition, there is a modern bathroom with a bathtub, shower and vanity unit, a separate modern toilet, a spacious front bedroom with its own shower, and an additional study/nursery room.
The basement level, formerly the garage, has been completely transformed into additional living space and creates the ideal floor for teenagers or guests. Here you will find a large bedroom, another bedroom with access to an additional room, and a second bathroom.
OUTDOOR LIVING
The low-maintenance backyard is west-facing, allowing you to fully enjoy the afternoon and evening sun. Whether you want to unwind after a busy day, enjoy outdoor dining or let children play safely, this garden offers plenty of possibilities. The garden also includes a practical storage shed and a covered seating area, allowing you to sit outside comfortably even on less sunny days.
LOCATION
Baronielaan 10 is situated in an attractive location in Wassenaar, within a quiet and family-friendly residential area and within walking distance of the charming town centre. Shops, restaurants, schools, sports facilities and major roads are all close by. This means you can enjoy peaceful living while having all daily amenities within easy reach — a perfect combination of comfortable family living and the charm of Wassenaar.
GOOD TO KNOW
- Living area of 226 m² on a plot of 174 m²;
- 6 bedrooms and 3 bathrooms;
- Private parking on site;
- Low-maintenance west-facing backyard;
- Energy label C;
- Protected village/townscape area;
- Built in 1979;
- An age clause will be included in the NVM purchase agreement.
RENTAL CONDITIONS
- No agency fees charged to tenants;
- Costs for electricity/water/telephone/TV/internet are to be paid by the tenant;
- Security deposit equals 1 month’s rent;
- Not suitable for students/house sharing and no guarantors allowed;
- Smoking indoors is not permitted;
- Optionally available furnished for €5,000 per month.
More information regarding the tenant selection procedure can be found on our website.
Interested in this property? Please contact our office.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.050.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.646
- Huurprijs
- € 4.500 per maand (geen servicekosten)
- Waarborgsom
- € 4.500 eenmalig
- Bouwjaar
- 1979
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 226 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Perceel
- 174 m²
- Inhoud
- 502 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 3 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, toilet, 3 wastafels, 2 wastafelmeubels, inloopdouche, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
Kadastrale gegevens
- WASSENAAR H 2551
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 174 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Dorp Wassenaar
Wassenaar- Inwoners
- 2.915
- Gezin met kinderen
- 29%