Foto van Richterspoort
Verkoop gestart

Lichtenvoorde

Richterspoort

€ 275.000 - € 420.850 v.o.n.

Project kenmerken

Woningkenmerken

Aantal huizen
30
Beschikbaarheid
  • 9 Beschikbaar
  • 12 In optie
  • 9 Verkocht
Wonen
63 tot 95 m²
Aantal kamers
3
Woningtypen
Galerijflat

Planning

Start verkoop
Juni 2025
Start bouw
Nog niet bekend
Verwachte oplevering
Nog niet bekend

Omschrijving

Op een schitterende locatie nabij het centrum van Lichtenvoorde bouwen we 30 levensloopbestendige appartementen op het bestaande plan Eschpark. Energiezuinige en stijlvolle woningen in verschillende typen en groottes. Deze woningen zijn ontworpen met oog voor de toekomst en bieden levensloopbestendig comfort. Ze beschikken over twee ruime slaapkamers en een loggia met innovatieve beglazing. Geniet van een woning die zich aanpast aan uw levensstijl en zorgt voor comfort en flexibiliteit, ongeacht het weer. We bouwen het appartementencomplex Richterspoort, verdeeld over 2 woongebouwen op de hoek van de Europaweg en Richterslaan op het Eschpark in Lichtenvoorde. Dit complex bestaat uit in totaal 42 appartementen en biedt daarnaast op de begane grond ruimte voor bijvoorbeeld maatschappelijke of dienstverlenende functies. Het centrum en alle dagelijkse voorzieningen bevinden zich op loopafstand van uw nieuwe woning. De verkoop van de eerste 30 koopappartementen is nu gestart, in de betaalbare en vrije koopsector! Kenmerken appartementen: • Levensloopbestendig ontwerp. • Ruime 3-kamerappartementen. • Volledig gasloos. • Op woningniveau volledig onderhoudsarm. • Uitgebreid pakket aan sanitair en tegelwerk. • Ruime loggia met beglazing. • Prachtig uitzicht op groen. • Op loopafstand van het centrum.
Foto 2 van Richterspoort

Omgeving

Gelegen te midden van een schilderachtig coulisselandschap in het noorden, biedt uw nieuwe woning een adembenemend uitzicht op uitgestrekte weilanden, weelderige bossen en kronkelende wegen. Deze prachtige omgeving maakt deel uit van het unieke wooncomfort dat uw nieuwe woning biedt. Een heerlijk vooruitzicht voor wie op zoek is naar een harmonieuze balans tussen natuur en luxe wonen! Zorgeloos en prettig wonen op een goed bereikbare locatie, omgeven door én met aandacht voor groen en natuur. Dat is wonen in het complex Richterspoort in Lichtenvoorde. Richterspoort ligt aan de noord-westkant van Lichtenvoorde. Gelegen in een groene omgeving, aan de belangrijkste uitvalswegen en toch op 5 minuten fietsen van het gezellige centrum met vele terrassen, barretjes en eetgelegenheden. Lichtenvoorde zelf ligt heel centraal. Met de auto ben je in minder dan een halfuur in het centrum van Doetinchem, maar ook in 30 minuten in het hartje van Enschede.

Wil je op de hoogte blijven van dit project?

Bewaar het als favoriet. Zo vind je het makkelijk terug en krijg je automatisch een seintje bij belangrijke updates, zoals de verkoopstart of wanneer de bouw begint.

Woningtypen

  • Galerijflat

    € 275.000 - € 420.850 v.o.n.

    • 4 Beschikbaar
    • 11 In optie
    • 9 Verkocht
  • Galerijflat

    € 340.000 - € 355.000 v.o.n.

    • 5 Beschikbaar
    • 1 In optie