Foto van Riddershof
In verkoop

Tilburg

Riddershof

€ 295.000 - € 499.500 v.o.n.

BlikvangerDuurzame en energiezuinige woningen A+++ Woonopp. van 106 tot 144 m²

Project kenmerken

Woningkenmerken

Aantal huizen
14
Beschikbaarheid
  • 6 Beschikbaar
  • 1 In optie
  • 7 Verkocht
Wonen
51 tot 144 m²
Aantal kamers
2 tot 5
Perceel
112 tot 121 m²
Woningtypen
Tussenwoning, Portiekflat, Maisonnette

Planning

Start voorverkoop
Nog niet bekend
Start verkoop
Februari 2026
Start bouw
Nog niet bekend
Verwachte oplevering
Nog niet bekend

Mis nooit een nieuwbouwproject in Tilburg

Krijg als eerste e-mails over projecten die nieuw zijn of bijna in verkoop gaan.

Blijf op de hoogte

Omschrijving

Op de locatie van voormalig trouw- en feestlocatie 't Riddershof aan de Leharstraat in Tilburg zal een kleinschalig nieuwbouwplan worden gerealiseerd. Het project omvat eengezinswoningen, maisonnettes (met tuin) en appartementen. Een nieuwbouwwoning betekent een duurzame woning. Alle types in Riddershof worden uitgevoerd als BENG (Bijna Energie Neutraal Gebouw). Dit betekent geen gas en vrijwel allemaal beschikken ze over zonnepanelen. Verwarmen gebeurt door een warmtepomp, welke in de zomer kan koelen. Dus naast duurzaam, is wonen in Riddershof ook nog eens heel comfortabel. Ligging: Het plan bestaat uit: - 4 eengezinswoningen met tuin - 7 maisonnettes, waarvan 5 met tuin en 2 met loggia - 3 2-kamer-appartementen met balkon (verkocht) De woningen hebben een woonoppervlakte van circa 144 m² en worden gerealiseerd aan de Leharstraat. De maisonnettes variëren in woonoppervlakte tussen 106 m² en 116 m². De 2-kamer-appartementen zijn circa 51 tot 53 m² groot, exclusief balkon. De entree van de maisonnettes en appartementen komen te liggen aan de Zellerstraat.

Foto 2 van Riddershof

Omgeving

De Schans, gelegen in de wijk Heikant in Tilburg-Noord, was van oorsprong een driehoekig plein en vormde rond 1600 de kern van de herdgang Heijdseijde. Tot ruim in de twintigste eeuw was dit deel nog geheel afgezonderd van de rest van de stad. Daarna ontwikkelde het stadsdeel zich verder en ontstond rond het plein lintbebouwing die het karakter heeft van een dorpscentrum, wat nog steeds goed zichtbaar is. Een van de straten die loopt naar De Schans is de Leharstraat. In deze straat heeft lang trouw- en feestlocatie 't Riddershof gezeten. Op deze locatie wordt dit fraaie en duurzame nieuwbouwplan gerealiseerd. Op circa 400 meter afstand gelegen, ligt het gezellige en royaal opgezette winkelcentrum Wagnerplein en tevens diverse voorzieningen zoals Sportcomplex Drieburcht, de bibliotheek, huisarts, apotheek en busstation Tilburg-Noord. Het centrum van Tilburg is op circa 15 fietsminuten gelegen en via de Vlashoflaan is de randweg makkelijk en snel bereikbaar. Een ideale plek om te wonen dus.

Woningtypen

  • Maisonnette

    € 400.000 - € 449.500 v.o.n.

    • 4 Beschikbaar
    • 3 Verkocht
  • Tussenwoning

    € 495.000 - € 499.500 v.o.n.

    • 2 Beschikbaar
    • 1 In optie
    • 1 Verkocht
  • Portiekflat

    € 295.000 - € 300.000 v.o.n.

    • 3 Verkocht

Wil je op de hoogte blijven van dit project?

Bewaar het als favoriet. Zo vind je het makkelijk terug en krijg je automatisch een seintje bij belangrijke updates, zoals de verkoopstart of wanneer de bouw begint.