Nieuw
Proefpolder 2341619 EH AndijkAndijk Grootslag en IJsselhof
€ 49.500 k.k.
- 33 m²wonen
- 147 m²perceel
- 2slaapkamers
Omschrijving
Op zoek naar een aantrekkelijke investering? Dit is uw kans! Dit charmante chalet van ca. 33m² met verhuurmogelijkheden is een unieke kans voor zowel recreatief gebruik als rendement.
Gelegen aan de rand van het idyllische vakantiepark Het Grootslag in Andijk, biedt deze chalet 2 slaapkamers en is omgeven door de natuurlijke schoonheid van Noord-Holland. De locatie in Andijk, met zijn eigen jachthaven, ligt in een historisch rijke regio, nabij de pittoreske havenstadjes Medemblik, Hoorn en Enkhuizen. U zult hier genieten van rust, ruimte, vrijheid en het water!
Het recreatiegebied De Vooroever met stranden en een jachthaven ligt op loopafstand.
De tuin, die het chalet omsluit, is omheind door een groene heg en is speels aangelegd met een eigen terras, een schommel en diverse speelvoorzieningen voor kinderen.
Aan de voorzijde is ruime parkeergelegenheid aanwezig, zodat u gemakkelijk voor de deur kunt parkeren. Het vakantiepark kenmerkt zich door de fraaie begroeiing, rustgevende waterpartijen en diverse faciliteiten.
U kunt gebruik maken van een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, zoals een overdekt zwembad, tennisbanen, midgetgolf en fiets- en skelterverhuur (tegen meerprijs).
De kwartaalbijdrage bedraagt €930, inclusief schoonmaakkosten van de chalet, tuinonderhoud, het schoonmaken van de ramen, Ziggo-abonnement voor televisie en internet, en de erfpachtcanon.
Op het park vindt u daarnaast een grote speeltuin, een kinderboerderij, een tennisbaan, een bowlingcentrum, een mini-manege en een kleinschalige supermarkt voor de dagelijkse benodigdheden. Voor een hapje en een drankje kunt u terecht bij het restaurant De Polder, de snackbar of het pannenkoekenhuis.
De chalet wordt aangeboden inclusief het volledige meubilair en inventaris, zoals op de foto’s te zien. Dit betekent dat u de verhuur direct kunt voortzetten!
Indeling
Bij binnenkomst treft u de hal die toegang biedt tot 2 slaapkamers, een berging met CV-opstelling, en de badkamer met douche, wastafel en toilet. De lichte woonkamer is ruim en biedt een open keuken, uitgerust met diverse inbouwapparatuur, en een schuifpui die toegang geeft tot het terras.
Bijzonderheden
• De chalet heeft een recreatieve bestemming, permanente bewoning is niet toegestaan.
• De chalet biedt uitstekende verhuurmogelijkheden via de verhuurorganisatie van het park.
• Er is een lopend verhuurcontract.
• De chalet staat op een erfpachtrecht. Kosten hiervan zijn inbegrepen in de kwartaalbijdrage
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging van dit gezellige chalet.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 49.500 kosten koper
- Status
- Beschikbaar
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
- Soort woonhuis
- Stacaravan, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1981
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 33 m²
- Perceel
- 147 m²
- Inhoud
- 80 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zwembad
Energie
- Energielabel
- Niet verplicht
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ANDIJK K 2585
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 147 m²
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Afgekocht tot 31-12-2026
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, beschutte ligging en landelijk gelegen
- Tuin
- Tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
25-2-2026
Op Funda
Buurt

Andijk Grootslag en IJsselhof
Andijk- Inwoners
- 35
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




