Schaluinen 11-B2885111 HB Baarle-NassauBuitengebied Baarle-Nassau
€ 245.000 k.k.
- 46 m²wonen
- 286 m²perceel
- 2slaapkamers
Omschrijving
Jeneverbeslaan 4 op bungalowpark L’air Pur te Baarle-Nassau
Genieten van rust, ruimte en modern comfort
Op een rustige en groene locatie staat deze vrijstaande recreatiewoning op eigen grond. Hier kunt u in alle rust recreëren en volop genieten van het buitenleven.
De geheel gelijkvloerse en gasloze recreatiewoning is voorzien van tien zonnepanelen en drie airco-units die zowel kunnen koelen als verwarmen. Het warme water wordt geleverd door een warmtepompboiler met een boilervat van 120 liter. Deze voorzieningen dragen gedurende alle seizoenen bij aan een aangenaam en comfortabel verblijf.
De recreatiewoning is voorzien van een woonkamer met open keuken, een badkamer en twee slaapkamers. Rondom de woning ligt een beschutte tuin met een zonnig terras. Daarnaast zijn er een ruime houten berging en parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein aanwezig.
Bungalowpark L’air Pur
Bungalowpark ’L’air Pur’ te Baarle-Nassau ligt in de nabijheid van de Belgische grens, te midden van bossen, akkers en vennen op ca. 2 kilometer van het centrum van het grensdorp Baarle-Nassau. Het park biedt een perfecte uitvalsbasis voor eindeloze wandelingen en prachtige fietstochten in de omgeving.
Baarle is een enclavedorp, waar maar liefst 30 stukjes België en Nederland in elkaar verweven zijn.
Van de ca. 64 enclaves wereldwijd bevindt zich bijna de helft in dit dorp. De twee landen liggen kriskras door elkaar. Het Belgische Baarle-Hertog en het Nederlandse Baarle-Nassau hebben
een hoog voorzieningenniveau met diverse supermarkten, bakkers, kledingwinkels, cafés en gezellige eetgelegenheden.
Hoewel Baarle bekend staat om haar vele enclaves, heeft het dorp een verrassend mooi buitengebied. De schitterende natuur heeft veel te bieden. Wandelend of fietsend ontdekt u de mooiste plekken die vaak goed verborgen zitten. U ervaart hier volop de rust en ruimte en de stad lijkt uren ver weg.
Op dit recreatiepark is voldoende te beleven voor jong en oud. Naast de rust van de natuur zijn er ook uitgebreide recreatiemogelijkheden aanwezig, zoals een verwarmd buitenzwembad, verschillende tennisbanen, een voetbalveld, een midgetgolfbaan, een Jeu de Boules baan, een tafeltennistafel, een speeltuin en een dierenweide. Deze zijn alle gratis toegankelijk voor bewoners. De kavels zijn bereikbaar middels verharde wegen met straatverlichting. Door aankoop van een perceel met een recreatiewoning wordt u voor 100% eigenaar (geen erfpacht) en mede-eigenaar van de recreatie- en nutsvoorzieningen. Verder is het park verboden terrein voor onbevoegden.
INDELING
Entree
De entree bevindt zich aan de zijkant van de woning. Via de voordeur komt u binnen in de centrale hal, die toegang biedt tot de meterkast, de badkamer en de woonkamer met open keuken.
Badkamer
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een badkamermeubel met een waskom, een zwevend toilet en een douche met glazen wand en thermostatische kraan.
Keuken
De deels betegelde open keuken staat in directe verbinding met de woonkamer. De keuken is voorzien van een keukenblok in rechte opstelling met een inductie kookplaat, afzuigkap en een spoelbak.
Woonkamer
De woonkamer van circa 26 m² (inclusief open keuken) vormt het centrale leefgedeelte. De raampartijen zorgen voor veel natuurlijk daglicht en geven de ruimte een lichte uitstraling. Via openslaande deuren is er een directe verbinding met de tuin. Op mooie dagen kunnen de deuren volledig worden geopend, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
De woonkamer is voorzien van een airco-unit die zowel kan koelen als verwarmen. Hierdoor kan gedurende het hele jaar een aangenaam binnenklimaat worden gecreëerd.
Slaapkamer 1
De slaapkamer van circa 6 m² is gelegen aan de voorzijde. Deze slaapkamer is voorzien van een airco-unit die zowel kan koelen als verwarmen.
Slaapkamer 2
De slaapkamer van circa 7 m² is gelegen aan de achterzijde. Ook deze slaapkamer is voorzien van een airco-unit die zowel kan koelen als verwarmen.
Buiten
De tuin is gesitueerd rondom de woning en voorzien van een gazon, bestrating en plantenborders.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een terras op het zuiden. Dit is een fijne plek om van de zon en het buitenleven te genieten. Boven het terras is een groot zonnescherm aangebracht, waarmee op warme en zonnige dagen eenvoudig een aangename schaduwplek kan worden gecreëerd.
De tuin is bereikbaar via een afsluitbare poort. Aan de voorzijde is parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein aanwezig.
Berging
In de tuin staat een vrijstaande houten berging van circa 16 m². De berging biedt veel praktische ruimte voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuingereedschap, tuinmeubilair en overige benodigdheden.
Kenmerken
- De recreatiewoning is geheel gasloos, voorzien van 10 zonnepanelen en van drie airco-units;
- Deels voorzien van rolluiken;
- Bestemming: recreatie; permanente bewoning is niet toegestaan;
- De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 1.536,- per jaar (2026);
- Een nieuw lid is eenmalig een entreebijdrage van € 375,- verschuldigd aan het park;
- Voor de afmetingen van de diverse ruimtes verwijzen wij u naar de plattegronden.
Opmerkingen
• In de koopakte zal, als zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper, een bankgarantie van 10 % van de koopsom opgenomen worden.
In de koopovereenkomst zullen de volgende artikelen worden opgenomen:
• In het object kunnen, gezien het bouwjaar, asbesthoudende stoffen aanwezig zijn. Bij eventuele verwijdering dienen, op grond van de milieuwetgeving, speciale voorzorgmaatregelen getroffen te worden. Koper verklaart hiermee bekend te zijn en vrijwaart verkoper voor eventuele aansprakelijkheid.
• Ouderdomsclausule: het is aan koper bekend dat de onroerende zaak meer dan 51 jaar oud is, wat betekent, dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. In afwijking van artikel 6.3 van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW komt het geheel of ten dele ontbreken van een of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet-beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst voor rekening en risico van koper.
•Toelichtingsclausule NEN2580: De woning is opgemeten met inachtneming van de meetinstructie welke is gebaseerd op de NEN 2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. Maatvoeringen t.a.v. plattegronden, inhouds- en oppervlaktematen zijn bij benadering vastgesteld in een meetrapport. De meetinstructie sluit verschillen in de meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd: "wat u ziet is wat u koopt" en de objectinformatie is van lagere prioriteit. Koper is in gelegenheid gesteld om deze maten op of na te meten en vrijwaart verkoper en diens
makelaar van elke aansprakelijkheid wanneer hier toch afwijkingen in zouden voorkomen.
• De bestemming is recreatie: Conform het bestemmingsplan is er sprake van de bestemming: “Recreatie - Verblijfsrecreatie”. Dit betekent, dat u er niet permanent mag wonen.
• Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Gasloos met zonnepanelen
Geheel gasloos, 10 zonnepanelen, warmtepompboiler.
Gelijkvloerse recreatiewoning
Vrijstaande, gelijkvloerse woning met 2 slaapkamers.
Beschutte tuin met terras
Rondom tuin, zonnig terras op het zuiden, berging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 245.000 kosten koper
- Status
- Beschikbaar
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1975
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 46 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Perceel
- 286 m²
- Inhoud
- 190 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Niet verplicht
Kadastrale gegevens
- BAARLE-NASSAU G 1014
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 286 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, buiten bebouwde kom en in recreatiepark
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
8-9-2026
Op Funda
Buurt

Buitengebied Baarle-Nassau
Baarle-Nassau- Inwoners
- 1.915
- Gezin met kinderen
- 31%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



