BEEKBERGEN - IMMENBERGWEG 34 - 72
Fraai in het park gelegen keurig onderhouden moderne royale RECREATIEWONING (L-vormig chalet) met een bovenverdieping op een perceel EIGEN GROND van 450 m².
De woning is luxe uitgevoerd met een nette keuken, een ruime badkamer en 3 slaapkamers. De woning heeft een royale slaapkamer op de begane grond, alsmede 2 slaapkamers op de verdieping, een houten buitenberging en parkeerplek voor 2 auto's. Rondom de woning is een keurig aangelegde tuin aanwezig met borders en terrassen en een houten steigertje, waar u heerlijk in de zon of in de schaduw kunt vertoeven. Een deel van de aangrenzende vijver is onderdeel van het perceel.
Bouwjaar 2001, inhoud 329 m³, gebruiksoppervlakte 94 m². Volledig geïsoleerd d.m.v. dak-, muur-, vloerisolatie en geheel isolatieglas.
De woning is rondom voorzien van 9 stuks screens, een rolluik en een markies (stof te vernieuwen). Verwarming d.m.v. gas-CV. Op het park mag het hele jaar gerecreëerd worden.
“Green Village Parc” is een kleinschalig rustig park gelegen in de prachtige Veluwse bossen en heeft totaal 65 kavels, opgezet in Canadese stijl. Het park wordt in eigen beheer op niet commerciële basis gerund.
Parkkosten € 1200,- per jaar. Daarnaast betaalt u de kosten van gas, water en elektra op basis van uw eigen meters.
Er staat op de planning tot op korte termijn de infrastructuur elektra wordt vernieuwd op het park. De nieuwe groepenkast is al aanwezig, maar de nieuwe eigenaar moet rekening houden met kosten op het nieuwe elektra netwerk (ca. € 1.500,-).
Indeling;
Begane grond: Entree, hal, toilet, trapopgang, royale lichte woonkamer met schuifpui en eiken plankenvloer, separate eetkeuken met dubbele terrasdeur en U-vormig blok (2001) met ingebouwde vaatwasser, inductiekookplaat, oven, koelkast en vrieskast (apparatuur ca. 2015 vernieuwd), ruime slaapkamer (3,9x3,5m) met ingebouwde schuifkastenwand en airco, badkamer met betegelde wanden en v.v. douchehoek, wastafelmeubel, toilet, wasruimte met CV-ketel en wasmachine-aansluiting.
Verdieping: Ruime 2e slaapkamer met kopgevelraam, bergruimte, slaapkamer 3.
Interesse in deze recreatiewoning? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in.
Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 272.500 kosten koper
Status
Verkocht
Permanente bewoning
Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
Soort woonhuis
Bungalow, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Soort dak
Dwarskap
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
94 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
4 m²
Externe bergruimte
6 m²
Perceel
450 m²
Inhoud
329 m³
Indeling
Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, en wastafel
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Airconditioning
Energie
Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)