Houtvester Jansenweg 2-419462 TB GasselteVerspreide huizen Gasselte
€ 395.000 k.k.
- 90 m²wonen
- 601 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Op vakantiepark De Kremmer, op een ruim perceel van 601 m² eigen grond, vindt u deze keurig onderhouden en gemoderniseerde VRIJSTAANDE RECREATIEWONING met vrijstaande houten schuur, carport, grote terrasoverkapping, en ruime, verzorgde tuin.
De woning biedt een heerlijke plek om zelf te recreëren maar is ook uitstekend verhuurbaar.
In de woning vindt u onder andere een ruime woonkamer met pelletkachel, een open keuken voorzien van inbouwapparatuur, een moderne badkamer en 2 slaapkamers. Door de realisatie van de grote overkapping, die geheel af te sluiten is, is een verlengstuk van het woongedeelte en biedt een heerlijke extra plek om te zitten, met zicht op de tuin.
De ruime oprit is af te sluiten middels een fraai elektrisch hek, is voorzien van een carport en biedt plek aan meerdere auto's.
De volledige indeling is als volgt:
BEGANE GROND:
overdekte entree, moderne badkamer voorzien van ruime douchehoek, wastafelmeubel met 2 wastafels en handdoekradiator en toilet voorzien van fonteintje, ruime woonkamer met gezellige zithoek voorzien van pelletkachel, meter-/CV kast, trapopgang, eetgedeelte en open keuken met keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser.
Middels een open, vaste trap kan vanuit de woonkamer toegang worden verkregen tot de:...
EERSTE VERDIEPING:
overloop en 2 ruime slaapkamers.
Middels een luik kan vanuit één van de slaapkamers toegang worden verkregen tot de:...
VLIERING:
bergruimte.
BUITEN:
de ruime tuin is keurig onderhouden en biedt volop speelgelegenheid voor kinderen. Aan de zijkant van de woning vindt u de houten schuur en de carport.
VERDER:
Deze recreatiewoning is gebouwd in 1971 en is keurig onderhouden. In 2018 is de woning nagenoeg geheel opnieuw opgebouwd, alleen de buitengevels zijn hierbij blijven staan. De woning is voorzien van dak-, vloer- en muurisolatie en geheel van dubbele beglazing. Verwarming en warm water wordt verkregen middels een HR CV combi-ketel en er is airconditioning aanwezig. De woning is onderhoudsvriendelijk afgewerkt en geheel voorzien van kunststof kozijnen.
Vakantiepark De Kremmer beslaat in totaliteit ca. 40 hectare. Het park biedt onder andere een grand café, fietsverhuur, een wasserette, e-chopper verhuur en jeu de boules banen!
Op loopafstand vindt u spartelvijver "'t Nije Hemelriek" met daarnaast recreatieplas "'t Gasselterveld" met zandstrand, waarin het DX Adventure Park gevestigd is. Hier vindt u onder andere een waterschans, een klimparcours op het water en er bestaat een mogelijkheid om kano's te huren. Voor zowel jong als oud valt hier genoeg te beleven.
Ook op korte afstand is het "Boomkroonpad" gelegen. Hier kunt u letterlijk door de toppen van de bomen lopen.
De bosrijke omgeving biedt een scala aan wandel- en fietsmogelijkheden in de diverse natuurgebieden. Tevens is op enkele kilometers afstand een 18-holes golfbaan gesitueerd. Het park ligt centraal ten opzichte van uitvalswegen naar grotere plaatsen zoals Emmen (waarin o.a. Wildlands Adventure Zoo gevestigd is), Assen en Groningen.
Deze informatie is geheel vrijblijvend, ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door ons geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 395.000 kosten koper
- Status
- Beschikbaar
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1971
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 90 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 43 m²
- Externe bergruimte
- 12 m²
- Perceel
- 601 m²
- Inhoud
- 351 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam, natuurlijke ventilatie, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en pelletkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Terras (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GASSELTE I 510
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 601 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in recreatiepark
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Carport
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
2-5-2026
Op Funda
Buurt

Verspreide huizen Gasselte
Gasselte- Inwoners
- 190
- Gezin met kinderen
- 25%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




