Verkocht
Havenweg 244697 RL Sint-AnnalandSint-Annaland
€ 530.000 v.o.n.
- 120 m²wonen
- 2slaapkamers
- A+energielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 september 2024
- Verkoopdatum
- 1 december 2024
- Looptijd
- 2 maanden
Omschrijving
Op een unieke locatie, direct grenzend aan Nationaal Park Oosterschelde, zijn 20 luxe recreatieappartementen gerealiseerd. Voor de deur ligt een jachthaven die terecht de Parel van de Delta wordt genoemd. Dit prachtige appartement bestaande uit twee verdiepingen staat te koop!
De appartementen zijn bedoeld voor recreatief gebruik. Wanneer u er zelf geen gebruik van maakt, kunt u het appartement verhuren indien gewenst. Zo geniet u van een ideale combinatie van quality time en een goed rendement. U heeft uitzicht over het water, dat direct verbonden is met het grootste nationale park van Nederland, Nationaal Park Oosterschelde. Op deze prachtige plek zijn luxe recreatieappartementen gebouwd die alle gemakken van thuis bieden en zelfs meer.
Enkele kenmerken van dit appartement zijn:
- recent opgeleverd nieuwbouwappartement;
- recreatieve bestemming;
- breed balkon aan de achterzijde met prachtig zicht over de Oosterschelde (aan de Krabbenkreek);
- groot balkon aan de voorzijde met zicht op de haven en toegang vanaf de woonkamer;
- luxe keuken met o.a. Siemens apparatuur (combioven, inductiekookplaat, koelkast, afzuigkap)
- 2 ruime slaapkamer met dubbele wastafel en badkamer ensuite;
- berging met wasmachine/drogeraansluiting;
- externe berging op de begane grond;
- direct naast het complex is een zandstrandje aanwezig;
- per direct beschikbaar, exclusief inventaris, inventarispakketten beschikbaar.
Ervaar de vrijheid en geniet van de zee
Vista Maris is ideaal gelegen met uitzicht op het prachtige natuurgebied Nationaal Park Oosterschelde. Dit bijzondere landschap bestaat uit uitgestrekt water en zilte zandbanken waar zeehonden kunnen rusten. U (of uw gasten) kunnen hier het hele jaar door genieten van de vele vogels die hier komen. Met een beetje geluk kunt u ook de rugvin van een bruinvis zien die dicht bij de kust zwemt. Kortom, genieten aan de Zeeuwse kust!
Heerlijk genieten in Zeeland
Zeeland is de waterrijkste provincie van Nederland. Waar u ook bent in Zeeland, water is altijd binnen 15 minuten bereikbaar. Geniet van de brede stranden, prachtige natuur en authentieke stadjes. Hier komt u volledig tot rust!
Een tweede huis biedt vele voordelen, want vastgoed levert rendement op. Beleggen in vastgoed wordt steeds aantrekkelijker voor particulieren. De investering is rendabel en biedt direct voordelen. Recreatief vastgoed heeft veel voordelen: u bouwt vermogen op, ontvangt periodieke inkomsten uit de verhuur en profiteert van belastingvoordelen. Het luxe vakantiepark aan de rand van Nationaal Park Oosterschelde biedt een unieke investeringsmogelijkheid met interessant rendementen.
Interesse?
Neem contact met ons op en we maken graag een afspraak met u op locatie! Vraag gerust ook alvast meer informatie op over de voorwaarden.
Disclaimer
Deze informatie is door de medewerkers van DELTA makelaardij zorgvuldig samengesteld. Desondanks kunnen hieraan geen rechten worden ontleend en wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onjuistheden, onvolledigheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Wij wijzen u in het algemeen op uw onderzoeksplicht. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot bezichtiging, het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Indien u via bemiddeling door DELTA makelaardij een koopovereenkomst aangaat met verkoper wordt standaard een waarborgsom/bankgarantie verlangd ter hoogte van 10% van de koopsom. Bij woningen ouder dan 1993 nemen wij standaard een asbest-, bodem- en ouderdomsclausule op in de koopovereenkomst. Voor onze privacy policy verwijzen we u naar onze website.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 530.000 vrij op naam
- Status
- Verkocht
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
- Bijdrage VvE
- € 192,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Maisonnette (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2023
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 420 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches en 2 toiletten
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en schuifpui
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- HR-glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SINT ANNALAND G 1290
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en zonneterras
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 192,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
23-9-2024
Op Funda
Buurt

Sint-Annaland
Sint-Annaland- Inwoners
- 3.900
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.310
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




