Houwen Makelaars

Beoordeling gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 25 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 89% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Anouk Jansen
Lavinia Fontanahof 4
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Toen we besloten om ons huis te verkopen, vonden we het belangrijk om een makelaar te vinden die goed naar onze wensen zou luisteren en ons tijdens het hele verkoopproces zou begeleiden. We hadden natuurlijk bepaalde verwachtingen: we hoopten op een goede verkoopprijs, een vlotte verkoop en vooral op prettig en duidelijk contact. Vanaf het eerste gesprek hadden we een goed gevoel. Het contact verliep heel prettig en persoonlijk. We konden met al onze vragen terecht en kregen steeds duidelijk uitleg over wat er ging gebeuren en waarom bepaalde keuzes werden gemaakt. Daardoor wisten we goed waar we aan toe waren en hadden we vertrouwen in het proces. Wat we vooral fijn vonden, was dat er goed naar ons geluisterd werd. Onze verwachtingen werden serieus genomen en waar nodig werd er eerlijk meegedacht. Geen mooie praatjes, maar een realistische aanpak en duidelijke afspraken. Dat gaf ons rust, zeker omdat de verkoop van je huis toch best een spannende periode is. Ook tijdens de verkoop zelf liep alles eigenlijk zoals we hadden gehoopt. De communicatie was goed, we werden op de hoogte gehouden en wanneer er iets speelde, werd er snel geschakeld. Ons huis is verkocht en we kunnen met een heel goed gevoel terugkijken op de samenwerking. We zijn vooral blij met de persoonlijke begeleiding, de korte lijnen en het vertrouwen dat we gedurende het hele traject hebben gehad. Al met al kijken we terug op een fijne samenwerking en zijn we erg tevreden met de manier waarop de verkoop van ons huis is begeleid. We zouden deze makelaar dan ook zeker aanbevelen aan anderen die hun huis willen verkopen!
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Gerard Noodtstraat 33
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zeer tevreden over de verkoop van onze woning. Vanaf het eerste contact verliep alles soepel en prettig. De communicatie was duidelijk, snel en persoonlijk. We werden goed op de hoogte gehouden van de voortgang en konden altijd met onze vragen terecht. Dankzij de fijne begeleiding en het goede contact hebben we het hele verkoopproces als zeer positief ervaren. Absoluut een aanrader!
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Houwen Makelaars Dank voor de positieve beoordeling 🙏 en jullie ook dank voor de prettige samenwerking
Meld misbruik
Max Derks
Lavinia Fontanahof 4
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Jan-Martijn heeft ons wederom uitstekend geholpen bij de verkoop van ons huis. Hij denkt mee, is flexibel en enorm prettig in het contact.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Houwen Makelaars Jullie weer bedankt voor het vertrouwen in Houwen Makelaars en heel veel geluk in jullie geweldige nieuwe huis 👌
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Simonlaan 6
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
We zijn ontzettend tevreden over de begeleiding bij de verkoop van de woning. We hebben meerdere makelaars uitgenodigd, maar Jan Martijn sprong er voor ons direct uit. Hij gaf ons de meeste energie en straalde precies het enthousiasme uit dat je zelf ook graag ziet als je een huis gaat kopen. Gedurende het hele verkoopproces zijn we volledig ontzorgd en uitstekend begeleid. De communicatie was prettig, er werd goed meegedacht en we hadden het gevoel dat alles in goede handen was. Ook het netwerk en de contacten van Jan Martijn hebben daarbij zeker geholpen. Kortom: een zeer fijne samenwerking. Mochten we in de toekomst weer een huis verkopen, dan weten we precies bij wie we moeten zijn.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Houwen Makelaars Dank voor de positieve beoordeling Tjerk. Jij ook bedankt voor de prettige samenwerking. Fijne zondag!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Weezenhof 7105
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Heel fijn samen gewerkt,ik werd ontzorgd en kreeg zeer goede adviezen,heeft kennis van zaken.Zeker aan te raden!!
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Houwen Makelaars Dank Lidwien voor de positieve beoordeling! Dank nog voor het vertrouwen en een Fijne zomer gewenst! Groet JM
Meld misbruik