Proper Makelaardij dé woningmakelaar Sinds 1926.

Proper real estate the number 1 broker since 1926!

Proper Makelaardij dé woningmakelaar Sinds 1926.

Reviews average

9.4

The average score is based on 36 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 67% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

wim vd valk
Collegiantenstraat 76 B
9.0
I would recommend this agent.
Het contact verliep heel goed. Vriendelijke en deskundige makelaar. Wij zijn zeer tevreden hoe alles verlopen is. Snel ons huis verkocht en goede prijs gekregen. Zeker een aanrader.
Expertise
9
Knowledge of the local market
9
Price / quality
9
Service and guidance
9
Mr. Rob van Egmond
Karel de Grotelaan 78
9.3
I would recommend this agent.
Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Jessica van der Valk van Proper Makelaardij bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste moment viel haar open en eerlijke communicatie op. Jessica is altijd goed bereikbaar, reageert snel en denkt proactief mee. Wat wij vooral als heel prettig hebben ervaren, is de rust die zij wist te bewaren gedurende het hele proces. Voor ons was de verkoop best spannend, maar zij heeft ons stap voor stap meegenomen en echt ontzorgd. Een mooi voorbeeld hiervan: toen wij ’s avonds een kleine fout op Funda ontdekten en dit aan haar doorgaven, werd dit direct opgepakt en opgelost. Dat typeert haar betrokkenheid en professionaliteit. Daarnaast dacht ze slim met ons mee. Op haar advies hebben we de bezichtigingen gepland tijdens onze vakantie. Dit zorgde ervoor dat wij minder stress hadden rondom het schoonmaken én dat zij alles zelfstandig kon regelen. Dat heeft uiteindelijk geleid tot een zeer goed verkoopresultaat. Jessica combineert kennis van de markt met oprechte persoonlijke aandacht. Geen vraag was te veel en we voelden ons continu gehoord en goed begeleid. Wij raden Proper Makelaardij dan ook zonder enige twijfel aan!
Expertise
9
Knowledge of the local market
10
Price / quality
8
Service and guidance
10
Frits Loof
Reviuslaan 11
9.0
I would recommend this agent.
Contact verliep goed. Zowel mondeling als via mail en app. Ais er vragen waren werd er altijd snel op gereageerd. Dat is service !
Expertise
9
Knowledge of the local market
9
Price / quality
9
Service and guidance
9
A funda user
Linnaeushof 47
10.0
I would recommend this agent.
Ik wil graag mijn oprechte dank betuigen aan Proper Makelaardij dé woningmakelaar Sinds 1926 en vooral aan de professionele werk van mevrouw Mariska de Roode. Mijn zaak was zeer complex en er moest een administratieve fout in de notariële akte worden gecorrigeerd, een fout van 21 jaar geleden, gemaakt door de toenmalige notaris.Mevrouw Mariska de Roode gaf niet op maar integendeel onthulde en verduidelijkte zij de hele situatie met die fout. Uiteindelijk was alles dankzij haar hulp en steun rechtgezet en opgelost. Zij is een echte professional met enorm geduld nog van het begin van het proces tot de afronding van de deal. Ze heeft klanten/kopers gevonden, alle afspraaken met hen geregeld in het appartement en alle benodigde documenten voorbereid.Ik dank u van harte voor het perfect uitgevoerde werk. Mijn complimenten voor uw ervaring, houding en geduld. Ik zal u zeker aan iedereen aanbevelen. Tot de volgende keer!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Toorenveltstraat 5
8.5
I would recommend this agent.
Prima makelaar! Vriendelijk en kundig. Schakelde op de achtergrond goed met (potentiële) kopers. Adviseerde goed wat we (nog) wel en niet moesten doen om het huis verkoopgereed te krijgen.
Expertise
9
Knowledge of the local market
10
Price / quality
7
Service and guidance
8