
Tuindorp 't Lansink
Tuindorp 't Lansink is een buurt in de plaats Hengelo (OV), Overijssel. Op deze pagina vind je alle informatie over de woningmarkt, inwoners, makelaars en het aanbod van koopwoningen in Tuindorp 't Lansink.
Woningmarkt Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV)
Gemiddelde vraagprijs
€ 321.083
€ 321.083
Deze cijfers zijn gebaseerd op 31 verkochte woningen in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) in de afgelopen 12 maanden.
Gemiddelde vraagprijs per m²
€ 3.301
€ 3.301
Deze cijfers zijn gebaseerd op 31 verkochte woningen in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) in de afgelopen 12 maanden.
Gemiddelde verkooptijd
24 dagen
24 dagen
Deze cijfers zijn gebaseerd op 28 verkochte woningen in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) in de afgelopen 12 maanden.
Veelgestelde vragen
Hoeveel huizen staan er te koop in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV)?
In Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) staan momenteel 14 woningen te koop. Dat zijn zowel appartementen als woonhuizen.
Hoeveel woningen staan er in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) te koop onder de € 325.000?
Op het moment staan er in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) 3 woningen te koop onder € 325.000.
Wat is de gemiddelde huizenprijs in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV)?
Een koopwoning in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) kost gemiddeld € 321.083.
Wat is de gemiddelde prijs per m² in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV)?
De gemiddelde prijs per m² in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) is € 3.301.
Staan er ook nieuwbouwwoningen te koop in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV)?
Jazeker, in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) staan 2 nieuwbouwwoningen te koop.
Toon alle vragen (5)
Toon minder vragen
Zijn er de afgelopen tien dagen in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) nieuwe koopwoningen en huurwoningen aangeboden?
De afgelopen 10 dagen zijn er 15 nieuwe koopwoningen en huurwoningen aangeboden in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV).
Wat moet ik weten over het kopen van mijn eerste woning?
Er komt heel wat kijken bij het kopen van je eerste woning. Van zoeken en oriënteren tot aan de sleuteloverdracht. We helpen jou als starter met artikelen en video's zodat je straks goed voorbereid de woningmarkt op gaat en je goede keuzes kunt maken bij de koop van je eerste woning.
Wat moet ik weten over het kopen en verkopen van een woning?
Er komt heel wat kijken bij het kopen en verkopen van je woning, waarbij je ook vast vragen hebt. We helpen je met artikelen en video's zodat je goede keuzes kunt maken in je koop- en verkoopproces.
Hoeveel mensen wonen er in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV)?
Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) heeft 1.950 inwoners.
Wat is de gemiddelde verkooptijd van een woning in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV)?
Het duurt gemiddeld 24 dagen voordat een huis in Tuindorp 't Lansink, Hengelo (OV) is verkocht.