Sold
- 150 m²living area
- 107 m²plot size
- 4bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- July 4, 2025
- Date of sale
- July 23, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Welkom aan de Bergsingel 57 te Deventer! Een heerlijk huis aan het water van de Buitengracht in de populaire en sfeervolle Raambuurt. Deze goed onderhouden grachtenwoning is gebouwd in 2004 en heeft een woonoppervlak van 150m2, vier ruime slaapkamers, een eigen parkeerplaats in de parkeergarage en is gesitueerd op steenworp afstand van de prachtige binnenstad van Deventer. Bovendien heeft het een zonnige stadstuin met vrijstaande houten berging en achterom en heeft het een energielabel A++. Praktijkruimte aan huis of gewoon met een groot gezin vlak bij het centrum wonen? Het kan hier allemaal. De twee lichte, ruime kamers op de begane grond zijn ideaal voor thuiswerken, en ook geschikt als slaapkamer of speelkamer. Het geheel maakt een zeer verzorgde indruk.
Locatie
De Raambuurt is een prachtige combinatie van bestaande panden, daterend uit begin vorige eeuw, en moderne eigentijdse architectuur. De populaire woonwijk is van alle gemakken voorzien. Winkelcentrum "de Boreel" ligt om de hoek en ook het NS-station, het stadscentrum en de IJssel zijn op loopafstand. De A1 en andere uitvalswegen zijn binnen enkele minuten te bereiken. De Bergsingel is autoluw: wel bereikbaar met de auto maar er is nauwelijks autoverkeer. Zelf bent u van een plek verzekerd in de parkeergarage in een nabij appartementencomplex.
Indeling
Begane grond: entree in ruime hal met meterkast, toiletruimte met hangend closet en fonteintje, trapopgang, trapkast, berging, achterdeur naar onderhoudsvriendelijke tuin en toegang tot twee slaapkamers met massief eikenhoutenvloer, die desgewenst inzetbaar zijn als praktijkruimte, speelkamer of kantoor aan huis.
Eerste verdieping: overloop met toegang tot toiletruimte met hangend closet en fonteintje. Lichte woonkamer met massief eikenhoutenvloer met aan de voorzijde fraai uitzicht over het water van de Buitengracht. De open keuken met schiereiland is voorzien van een granieten aanrechtblad en heeft diverse inbouwapparatuur, te weten: Boretti-fornuis met twee elektrische ovens en inductiekookplaat, koelkast, extra grote vaatwasser en een Quooker.
Tweede verdieping: overloop met ruime berging en toegang tot een slaapkamer aan de achterzijde en een slaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand. Beide slaapkamers zijn voorzien van een massief eikenhoutenvloer. Nette badkamer met ruime inloopdouche, brede wastafel, badkamermeubel, handdoekradiator en wasmachineaansluiting.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 2004
- Woonoppervlakte: 150 m2
- Perceeloppervlakte: 107 m2
- Wonen en werken combineren
- Op loopafstand van het historische centrum van Deventer
- Eigen parkeerplaats in parkeergarage
- 4 slaapkamers
- Tuin op het noord westen
- Stadsverwarming
- Gasloos
- 13 zonnepanelen
- Energielabel A++
Kortom, deze heerlijke duurzame eengezins-/tussenwoning aan de Bergsingel 57 is een toekomstbestendige en moderne woning op een fantastische, gewilde locatie in Deventer. Neem vandaag nog contact op om deze prachtige woning te bezichtigen en laat je rondleiden door misschien wel jouw toekomstige woning.
Aanvaarding: in overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Deventer vindt u op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 615,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,100
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Property alongside canal, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Flat roof covered with plastic
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- DEVENTER E 12693
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DEVENTER E 12889
- Cadastral map
- Ownership situation
- Held in common ownership
- DEVENTER E 12592
- Cadastral map
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 49 m² (7.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking garage and resident's parking permits
Popularity
5,211x
Viewed
51x
Saved
4-7-2025
On Funda
Neighborhood

Raambuurt
Deventer- Residents
- 910
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 4,241
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




