• Verkocht

Weteringkade 156 3826 AW Amersfoort Zuiderzeestedenbuurt-Oost

Uitgelichte kenmerken

  • 189 m² wonen
  • 172 m² perceel
  • 5 slaapkamers
€ 595.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
14 april 2022
Verkoopdatum
5 mei 2022
Looptijd
3 weken

Omschrijving

Deze grachtenwoning aan de Weteringkade ligt aan het water en biedt extra luxe voor gezinnen. Met een woonkeuken in het souterrain, een fijne tuin, een groot woongedeelte en vijf (slaap)kamers is deze woning zeer geschikt voor gezinnen die op zoek zijn naar rust en ruimte. Tevens heeft u een eigen parkeerplaats op de afgesloten binnenterrein.

Begane grond - woonkamer
Bij binnenkomst door de voordeur komt u uit in de entree die toegang geeft tot de meterkast, een separaat toilet en de woonkamer. De begane grond bestaat uit een riante woonkamer en dat maakt dat er voldoende ruimte is om deze kamer geheel naar eigen wens in te richten. Verder is deze ruimte ontzettend licht dankzij de grote raampartijen die zich aan zowel de voorkant als de achterkant bevinden en waarbij u aan de voorkant vrij uitzicht heeft. Op de veranda aan de voorkant van de woning kunt u tot in de late uurtjes genieten van de zon. De trap naar boven en naar beneden is dankzij de glazen schuifdeuren mooi af te sluiten, waardoor deze ruimte toch open en licht blijft.

Souterrain - woonkeuken
Wanneer u de trap naar beneden neemt, komt u uit in de prachtige woonkeuken. Omdat deze ook een eigen verdieping heeft, is deze al even ruim opgezet als de woonkamer. De moderne keuken heeft een kookeiland waar nog extra zitplaatsen gecreëerd zijn. De keuken heeft een luxe uitstraling door de strakke afwerking en is voorzien van alle benodigde apparatuur. De eethoek kan prachtig geplaatst worden bij de openslaande deuren richting de tuin. Zo kunt u genieten van een heerlijke maaltijd met uitzicht op de tuin. Ook is op deze verdieping is een separaat toilet te vinden.
Op een mooie zomeravond kunt u natuurlijk ook de maaltijd mee naar buiten nemen. De achtertuin is goed diep, zodat u gemakkelijk een plekje in de zon of de schaduw kunt vinden. In de achtertuin heeft u tot het einde van de middag zon.

Eerste verdieping
Op deze verdieping zijn twee zeer ruime slaapkamers te vinden; één aan de voorkant en één aan de achterkant van het huis. De badkamer is zeer geschikt om gezamenlijk te gebruiken, dankzij het ruime formaat en de dubbele wasbakken is hier geen sprake van ‘file’ in de ochtend. Verder bevat deze moderne, strakke badkamer een inloopdouche en hangend toilet.

Tweede verdieping
Maar liefst drie slaapkamers zijn er nog op deze verdieping te vinden, dat maakt het totaal op vijf slaapkamers in deze woning. Mocht u geen vijf slaapkamers nodig hebben, dan heeft u natuurlijk altijd de optie om een kamer in te richten als bijvoorbeeld een thuiswerkplek of een hobbyruimte. Er zijn in ieder geval meer dan voldoende opties.
Ten slotte vindt u nog een wasruimte op deze bovenste verdieping. Hier zijn aansluitingen voor wasmachine en droger te vinden en er is ook volop ruimte om andere spullen te bergen.

Beleving en buurt
Vanaf de Weteringkade zijn alle voorzieningen direct in de buurt te vinden. Voor de dagelijkse boodschappen bent u bijvoorbeeld met enkele minuten lopen al bij het gezellige winkelcentrum Vathorst, met diverse supermarkten, drogisten en andere winkels. Gezinnen zullen ook gebaat zijn bij de nabijgelegen diverse basisscholen en het kinderdagverblijf. Op 200 meter afstand vindt u tevens een gezondheidscentrum.

Toe aan een dagje ontspannen? In de buurt vindt u een groot park (100m) en de woning bevindt zich aan de rand van Amersfoort-Noord, waardoor u zo de vrije natuur in loopt. Ideaal voor een uitgebreide wandeling of fietstocht in het groen. De woning ligt verder nabij uitvalswegen naar de A1 en A28 en op ca. 5 minuten fietsen bereikt u een NS-station.

Heeft u interesse in deze woning? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging en schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 595.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.148
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
189 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
6 m²
Externe bergruimte
13 m²
Perceel
172 m²
Inhoud
635 m³

Indeling

Aantal kamers
7 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Douche en toilet
Aantal woonlagen
4 woonlagen
Voorzieningen
Buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, schuifpui en TV kabel

Energie

Energielabel
A+ Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Stadsverwarming
Warm water
Centrale voorziening

Kadastrale gegevens

HOOGLAND B 4591
Kadastrale kaart
Oppervlakte
172 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
70 m² (13 meter diep en 5,4 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging
Voorzieningen
Elektra

Garage

Soort garage
Parkeerplaats

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

Makelaardij de Parel

Bel 033-4669902
Een funda gebruiker
Weteringkade 156
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een hele goede, deskundige begeleiding en ondersteuning. Behulpzaamheid van een heel team waarbij je als verkoper stap voor stap op de hoogte wordt gehouden van de ontwikkelingen.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.