office-banner
Kroon van Diest Makelaars Logo

Kroon van Diest Makelaars

Gedreven makelaars voor Haarlem en Amsterdam.
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,5

20 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Kroon van Diest Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Taxaties

  • Aankoop

Wij zijn een kleinschalig en persoonlijk makelaarskantoor met als doel om jou geheel te ontzorgen tijdens het proces van de verkoop, aankoop of taxatie van jouw woning. Korte lijnen, degelijk advies en vooral kennis van zaken.


Specialisaties

Monument, Expat makelaar, Woningstyling, Woningfotografie

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Engels, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Ons kantoor heeft bijna 50 jaar (1977 - 2026) ervaring op de huizenmarkt van Zuid-Kennemerland, één van de mooiste en meest gewilde regio's van Nederland. In Zuid-Kennemerland vindt je alles dichtbij, het strand, de duinen, de zee, de bossen, de gezellige binnenstad van Haarlem met al haar horeca en winkels. Maar ook onze prachtige hoofdstad Amsterdam en natuurlijk luchthaven Schiphol liggen dichtbij.


Sinds 2020 hebben wij tevens een vestiging in Amsterdam, waar onze collega Marjolein onze klanten bedient. Een perfecte aanvulling op onze al bestaande dienstverlening.


Bij Kroon van Diest Makelaars gaan we voor kwaliteit en persoonlijk contact met onze klanten. Korte lijnen, duidelijk advies! Wij scoren niet voor niks hoog met onze reviews.

Of je nu een woning wil kopen of verkopen, of je hebt een goed onderbouwd taxatierapport nodig. Bij Kroon van Diest Makelaars ben je aan het juiste adres. Door onze kleinschaligheid kunnen wij de aandacht geven die je verdient, wij zijn pas tevreden als jij dat bent.

Buiten onze standaard openingstijden maken wij graag in de avonduren tijd vrij voor informatieve aan- of verkoopgesprekken, dit kan zowel bij jou thuis als bij ons op kantoor.

Wij werken tegen overzichtelijke vaste tarieven, zie voor meer informatie hierover onze website.

Graag tot ziens!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Robbert-Jan Kroon van Diest is de beste makelaar van Haarlem! Hij heeft een zeer accurate inschatting gemaakt van de potentiële opbrengst, waardoor ons huis binnen twee weken verkocht was. Daarnaast heeft hij ons goed geadviseerd over verkoopklaar maken en de afwikkeling goed bewaakt. Wij zouden hem altijd aanraden als je een huis in Haarlem verkoopt of wilt kopen.”

Medewerkers

  • R-J Kroon van Diest - NVM Register Makelaar (Directeur)
    R-J Kroon van DiestNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Marjolein Ligtermoet - NVM Register Makelaar
    Marjolein LigtermoetNVM Register Makelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 20 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 83% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een koper

    9,0

    Top makelaar met eindeloos geduld. Veel huizen met hem bezocht voordat we een keus maakten. Altijd snel bereikbaar en adequaat in de antwoorden op onze vragen. Kortom fijn samenwerken!

  • Een verkoper

    10,0

    Robbert-Jan Kroon van Diest is de beste makelaar van Haarlem! Hij heeft een zeer accurate inschatting gemaakt van de potentiële opbrengst, waardoor ons huis binnen twee weken verkocht was. Daarnaast heeft hij ons goed geadviseerd over verkoopklaar maken en de afwikkeling goed bewaakt. Wij zouden hem altijd aanraden als je een huis in Haarlem verkoopt of wilt kopen.

  • Een koper

    10,0

    Robbert Jan Kroon van Diest is de allerbeste makelaar in Haarlem. Nu al 2 keer (in 25 jaar) door hem begeleidt in de aankoop van een huis. Hij is uitermate goed bouwkundig onderlegd, kent de valkuilen in het aankoopproces, heeft altijd ons belang voor ogen en adviseert en communiceert helder. Zijn lange ervaring en uitgebreide netwerk stelt hem staat snel door te pakken als het proces daar om vraagt. Het is een klein kantoor dus gegarandeerd persoonlijke aandacht.

Alle beoordelingen (20)

Kantoorgegevens

Van Ostadestraat 12
2023 XA Haarlem
  • Ma08:30 - 17:00
  • Di08:30 - 17:00
  • Wo08:30 - 17:00
  • Do08:30 - 17:00
  • Vr08:30 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media