office-banner
Kleinhout Makelaardij Logo

Kleinhout Makelaardij

Alles onder één dak! Tijd voor een goed gesprek.
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,0

2 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Kleinhout Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Financieel advies

Aankoop-verkoop-huur en verhuur woningen Advies m.b.t. VvE Hypotheken (WHC Hypotheken) Leningen Alle verzekeringen (BurgerPolis) Belastingaangiften particulieren (Becon 338333) (financieel-) Adviseur Duurzaam Wonen


Certificaten

VastgoedCert

SEH

Talen

Nederlands

Omschrijving

KLEINHOUT, NET EVEN ANDERS............

Wij LUISTEREN GOED NAAR U, NEMEN ALLE TIJD VOOR U EN NEMEN ALLE ZORGEN UIT UW HANDEN.

Ons team runt een full service familiebedrijf voor de regio Haarlem, IJmond, Haarlemmermeer en de Bollenstreek. Wij zijn actief op het gebied van aan- en verkoop, huur - en verhuur van woningen., hypotheken, verzekeringen .en belastingen voor particulieren. Dienstverlening bij aankoop, hypotheek of verzekeringen verlenen wij in heel Nederland.

Met onze jarenlange ervaring in de regio zijn wij je graag van dienst bij aankoop, verkoop van je woonhuis of appartement. Dienstverlening aan 50 Plussers is onze specialiteit door onze ouderwetse vakmanschap en extra faciliteiten voor de 50plusser.Tijd voor een goed gesprek, indien:- je de voorkeur geeft aan persoonlijke service - je woning te groot geworden is omdat de kinderen uit huis zijn- het onderhoud van de woning en/of de tuin toch wat zwaar wordt- je de overwaarde wilt verzilveren voor aanvulling op je inkomen- je twijfelt over verhuizen naar bijvoorbeeld een appartement, huren of kopen- je gewoon een goed financieel advies wilt


Wij zijn lid van de NVM,NVM Wonen en VastgoedCert. Dit brengt o.a. met zich mee dat wij altijd over al het woningaanbod beschikken en werken volgens alle Nederlandse en Europese eisen. Wij combineren ouderwetse vakmanschap en kwaliteit met moderne digitale technieken en communicatie zoals email, Skype, Teams, zoom, WhatsApp, en natuurlijk de gebruikelijke sociale media.

Onze tarieven zijn transparant. wij hanteren speciale tarieven voor 50Plussers.

Doordat onze organisatie over een eigen hypotheekbedrijf beschikt stellen wij je vaak in staat om te kopen zonder het maken van een financieringsvoorbehoud waardoor je een grotere kans hebt in deze overspannen woningmarkt om de woning van je dromen te kopen. Voor de beste hypotheek met de beste rente, voorwaarden en service ga je naar: WHC Hypotheken (www.whchypotheken.nl).Wij komen vrijblijvend en gratis bij u langs.

Profiteer van het gemak van alles onder 1 dak: Makelaardij o.g, hypotheken, leningen, verzekeringen en belastingen.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“De makelaar is zeer ervaren en kundig. Geeft goede adviezen en raad. Geen showmannetje maar down to earth. Deze makelaar is top”

Medewerkers

  • Annelies Kleinhout - Officemanager
    Annelies KleinhoutOfficemanager
  • Lex Kleinhout - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Lex KleinhoutNVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen gemiddelde
9,0

Het gemiddelde is gebaseerd op 2 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,0

    De makelaar is zeer ervaren en kundig. Geeft goede adviezen en raad. Geen showmannetje maar down to earth. Deze makelaar is top

  • Een verkoper

    9,0

    Het onafhankelijk meedenken met de erven was erg prettig Hoe om te gaan met het proces van verkoop en passende afspraken maken per mail vastgelegd. Begrip voor de dynamic van de markt onze wensen en motivatie om advies te geven voor uitstraling van het apartment voor verkoop.

Alle beoordelingen (2)

Kantoorgegevens

Antje Breijerstraat 183
2132 ZT HOOFDDORP
  • Ma09:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Di09:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Wo09:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Do09:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Vr09:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media