

Hugtenburg & de Vries Makelaars & Taxateurs
U geeft ons de sleutel, wij zorgen voor de koper!Overzicht
9,5
32 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Hugtenburg & de Vries Makelaars & Taxateurs. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Specialisaties
Woningstyling
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Mario de VriesNVM Register Makelaar & Taxateur
Lisette van KimmenaedeCommercieel Medewerker
Jorrit OtteNVM Register Makelaar & Taxateur
Marlies KleverlaanCommercieel Medewerker- Channah de JongMakelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 32 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,3
Ik heb al eerder met de makelaar gewerkt met de aankoop van mijn woning. het contact was goed en ik werd goed begeleid met de verkoop.
Een verkoper
•9,0
Hele fijne makelaar gehad in alle opzichten. De begeleiding door Jorrit heel persoonlijk gedegen en prettig. Veel kennis van wat er nu speelt. Er wordt ook gekeken naar en rekening gehouden met wat ikzelf als verkoper nodig heb. Ik kan deze makelaar aan iedereen aanbevelen.
Een verkoper
•10,0
Geweldig geholpen door Jorrit. Als je een huis wilt kopen of verkopen in Haarlem, moet je bij Hugtenburg & De Vries zijn.
Kantoorgegevens
2032 PM Haarlem
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media