

Overzicht
9,7
29 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Gabriëlle Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Specialisaties
Expat makelaar
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Chris BraamNVM Makelaar
Gabriëlle Braam-GeugiesNVM Register Makelaar & Taxateur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 29 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een koper
•9,5
Er werd goed meegedacht en kundig advies. Heel prettig. Ik zou Gabriëlle makelaardij aan iedereen aanbevelen.
Een verkoper
•9,8
Gabriëlle is een zeer deskundige makelaar, met goede kennis van de markt. Ze is enorm prettig in de omgang en professioneel. Het volledige verkoopproces wordt tot in de puntjes verzorgd. Communicatie verloopt soepel en direct met de makelaar zelf. Een echte aanrader voor Heemstede en omgeving!
Een verkoper
•9,0
Samen met Gabriëlle heb ik eerder een huis aangekocht en recent ook mijn appartement verkocht. Beide trajecten heb ik als zeer prettig ervaren. Gabriëlle schakelt snel, communiceert duidelijk en volgt alles uitstekend op, waardoor het samenwerken heel soepel verloopt. Bij de verkoop van mijn appartement heeft zij mij volledig ontzorgd. Alles werd professioneel en zorgvuldig geregeld, van de voorbereiding tot de afronding. Ik ben daarnaast erg tevreden over hoe zij de woning in de markt heeft gezet, met prachtige foto’s en sterk videomateriaal. Dankzij haar betrokkenheid, deskundigheid en daadkracht zou ik Gabriëlle absoluut aanbevelen als makelaar.
Kantoorgegevens
2105 TC HEEMSTEDE
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media